002593Xiamen Sunrise Group Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $547,02 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,74 Mr | 元4,74 Mr | 元5,05 Mr | 元5,02 Mr | 元4,93 Mr | 元4,31 Mr | 元3,96 Mr | 元3,94 Mr | 元3,79 Mr | 元3,49 Mr | 元2,97 Mr | 元2,83 Mr | 元2,57 Mr | 元2,22 Mr | 元2,23 Mr | 元1,27 Mr | 元785,50 Mn | 元755,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元686,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,80 Mr | 元1,94 Mr | 元2,11 Mr | 元2,23 Mr | 元2,21 Mr | 元1,99 Mr | 元1,72 Mr | 元1,76 Mr | 元1,62 Mr | 元1,49 Mr | 元1,07 Mr | 元1,41 Mr | 元1,24 Mr | 元882,18 Mn | 元881,72 Mn | 元658,15 Mn | 元273,89 Mn | 元240,82 Mn |
| Net Borç† | 元1,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,65 Mr | 元3,06 Mr | 元3,94 Mr | 元3,37 Mr | 元3,77 Mr | 元2,98 Mr | 元2,63 Mr | 元2,88 Mr | 元1,99 Mr | 元1,41 Mr | 元1,28 Mr | 元1,34 Mr | 元1,22 Mr | 元1,09 Mr | 元1,29 Mr | 元1,07 Mr | 元609,47 Mn | 元806,38 Mn |
| Brüt Kâr | 元456,14 Mn | 元267,42 Mn | 元332,77 Mn | 元226,28 Mn | 元350,43 Mn | 元287,44 Mn | 元339,38 Mn | 元322,91 Mn | 元270,72 Mn | 元221,60 Mn | 元205,37 Mn | 元223,31 Mn | 元193,15 Mn | 元135,12 Mn | 元220,01 Mn | 元193,93 Mn | 元98,91 Mn | 元108,17 Mn |
| FAVÖK | 元339,46 Mn | 元221,24 Mn | 元217,27 Mn | 元150,90 Mn | 元271,26 Mn | 元247,70 Mn | 元233,67 Mn | 元192,27 Mn | 元192,70 Mn | 元166,82 Mn | 元160,74 Mn | 元159,67 Mn | 元141,77 Mn | 元92,97 Mn | 元149,78 Mn | 元109,99 Mn | 元52,47 Mn | 元56,04 Mn |
| Net Kâr | 元110,05 Mn | 元51,98 Mn | 元60,09 Mn | 元28,96 Mn | 元105,84 Mn | 元77,49 Mn | 元82,39 Mn | 元81,61 Mn | 元67,85 Mn | 元68,84 Mn | 元35,04 Mn | 元39,52 Mn | 元35,51 Mn | 元46,34 Mn | 元88,74 Mn | 元83,55 Mn | 元30,67 Mn | 元30,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,14 | 0,06 | 0,07 | 0,04 | 0,14 | 0,11 | 0,12 | 0,12 | 0,10 | 0,10 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,16 | 0,13 | 0,05 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元43,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元131,23 Mn | 元217,17 Mn | 元122,38 Mn | -元166,52 Mn | -元206,68 Mn | 元82,68 Mn | -元75,89 Mn | -元2,19 Mn | -元98,87 Mn | 元43,50 Mn | -元40,86 Mn | -元142,85 Mn | -元198,72 Mn | -元209,48 Mn | -元354,49 Mn | -元46,54 Mn | 元15,44 Mn | -元76,56 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元157,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,9% | 40,9% | 41,9% | 44,5% | 44,8% | 46,2% | 43,5% | 44,7% | 42,8% | 42,8% | 36,1% | 50,0% | 48,2% | 39,7% | 39,5% | 51,7% | 34,9% | 31,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,77 | 0,65 | 0,78 | 0,67 | 0,77 | 0,69 | 0,66 | 0,73 | 0,52 | 0,40 | 0,43 | 0,47 | 0,48 | 0,49 | 0,58 | 0,84 | 0,78 | 1,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,48 | 1,24 | 1,60 | 1,37 | 1,53 | 1,21 | 1,07 | 1,17 | 0,81 | 0,57 | 0,52 | 0,54 | 0,50 | 0,44 | 0,52 | 0,43 | 0,25 | 0,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,5% | 8,7% | 8,4% | 6,7% | 9,3% | 9,6% | 12,9% | 11,2% | 13,6% | 15,7% | 16,1% | 16,7% | 15,8% | 12,4% | 17,1% | 18,1% | 16,2% | 13,4% |
| FAVÖK Marjı | 9,3% | 7,2% | 5,5% | 4,5% | 7,2% | 8,3% | 8,9% | 6,7% | 9,7% | 11,8% | 12,6% | 11,9% | 11,6% | 8,5% | 11,6% | 10,3% | 8,6% | 7,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,0% | 1,7% | 1,5% | 0,9% | 2,8% | 2,6% | 3,1% | 2,8% | 3,4% | 4,9% | 2,7% | 3,0% | 2,9% | 4,3% | 6,9% | 7,8% | 5,0% | 3,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,6% | 7,1% | 3,1% | -4,9% | -5,5% | 2,8% | -2,9% | -0,1% | -5,0% | 3,1% | -3,2% | -10,7% | -16,2% | -19,3% | -27,5% | -4,3% | 2,5% | -9,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,20 | -%2,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,06 | -%6,47 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,55 | +%0,14 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,41 | +%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,20 | -%9,25 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,00 | +%0,54 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,97 | -%2,16 |