002596Hainan RuiZe New Building Material Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $578,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,07 Mr | 元3,44 Mr | 元3,94 Mr | 元4,56 Mr | 元5,57 Mr | 元6,56 Mr | 元6,16 Mr | 元6,55 Mr | 元4,98 Mr | 元3,93 Mr | 元3,17 Mr | 元2,74 Mr | 元1,62 Mr | 元1,34 Mr | 元1,07 Mr | 元527,67 Mn | 元473,58 Mn | 元305,64 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元61,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元485,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,29 Mr | 元1,34 Mr | 元1,45 Mr | 元1,52 Mr | 元1,96 Mr | 元1,95 Mr | 元1,75 Mr | 元1,75 Mr | 元1,58 Mr | 元1,17 Mr | 元561,88 Mn | 元596,90 Mn | 元425,34 Mn | 元158,29 Mn | 元81,96 Mn | 元8,00 Mn | 元15,41 Mn | 元6,81 Mn |
| Net Borç† | 元1,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,16 Mr | 元1,29 Mr | 元1,71 Mr | 元1,93 Mr | 元2,77 Mr | 元2,89 Mr | 元2,56 Mr | 元3,11 Mr | 元2,87 Mr | 元1,83 Mr | 元1,75 Mr | 元1,46 Mr | 元1,09 Mr | 元1,04 Mr | 元709,34 Mn | 元707,56 Mn | 元529,45 Mn | 元463,51 Mn |
| Brüt Kâr | 元61,22 Mn | 元100,36 Mn | 元225,47 Mn | 元191,24 Mn | 元315,79 Mn | 元530,85 Mn | 元438,95 Mn | 元650,44 Mn | 元508,31 Mn | 元354,55 Mn | 元287,40 Mn | 元232,85 Mn | 元155,61 Mn | 元165,27 Mn | 元120,99 Mn | 元144,54 Mn | 元115,67 Mn | 元79,57 Mn |
| FAVÖK | -元53,13 Mn | -元46,50 Mn | -元349.180 | -元422,15 Mn | -元151,52 Mn | 元321,13 Mn | 元220,81 Mn | 元493,31 Mn | 元347,34 Mn | 元225,82 Mn | 元240,51 Mn | 元168,95 Mn | 元127,26 Mn | 元145,39 Mn | 元114,78 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元214,72 Mn | -元241,53 Mn | -元506,84 Mn | -元493,23 Mn | -元1,14 Mr | 元41,44 Mn | -元411,92 Mn | 元122,12 Mn | 元176,20 Mn | 元70,22 Mn | 元78,96 Mn | 元41,49 Mn | 元38,81 Mn | 元63,61 Mn | 元61,21 Mn | 元85,84 Mn | 元70,41 Mn | 元51,47 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,19 | -0,21 | -0,44 | -0,43 | -0,99 | 0,04 | -0,36 | 0,12 | 0,18 | 0,07 | 0,10 | 0,06 | 0,06 | 0,10 | 0,11 | 0,13 | 0,11 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元24,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元55,56 Mn | 元65,95 Mn | 元76,37 Mn | -元62,64 Mn | -元127,89 Mn | 元160,32 Mn | 元49,36 Mn | -元88,20 Mn | -元249,15 Mn | -元238,99 Mn | -元107,34 Mn | -元137,62 Mn | -元87,40 Mn | -元156,31 Mn | -元124,97 Mn | -元17,69 Mn | 元17,18 Mn | -元16,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元9,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,9% | 39,0% | 36,9% | 33,4% | 35,2% | 29,7% | 28,5% | 26,7% | 31,8% | 29,9% | 17,7% | 21,8% | 26,3% | 11,8% | 7,7% | 1,5% | 3,3% | 2,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,38 | 0,43 | 0,42 | 0,50 | 0,44 | 0,41 | 0,47 | 0,58 | 0,47 | 0,55 | 0,53 | 0,67 | 0,78 | 0,66 | 1,34 | 1,12 | 1,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,39 | 2,66 | 3,52 | 3,97 | 5,70 | 5,96 | 5,27 | 6,40 | 5,91 | 3,78 | 3,61 | 3,01 | 2,25 | 2,15 | 1,46 | 1,46 | 1,09 | 0,95 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,3% | 7,8% | 13,2% | 9,9% | 11,4% | 18,3% | 17,2% | 20,9% | 17,7% | 19,3% | 16,4% | 16,0% | 14,2% | 15,9% | 17,1% | 20,4% | 21,8% | 17,2% |
| FAVÖK Marjı | -4,6% | -3,6% | -0,0% | -21,9% | -5,5% | 11,1% | 8,6% | 15,9% | 12,1% | 12,3% | 13,7% | 11,6% | 11,6% | 14,0% | 16,2% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -18,5% | -18,7% | -29,7% | -25,6% | -41,2% | 1,4% | -16,1% | 3,9% | 6,1% | 3,8% | 4,5% | 2,8% | 3,6% | 6,1% | 8,6% | 12,1% | 13,3% | 11,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,8% | 5,1% | 4,5% | -3,3% | -4,6% | 5,5% | 1,9% | -2,8% | -8,7% | -13,0% | -6,1% | -9,4% | -8,0% | -15,0% | -17,6% | -2,5% | 3,2% | -3,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |