002597Anhui Jinhe Industrial Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,85 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,28 Mr | 元9,91 Mr | 元9,71 Mr | 元10,34 Mr | 元8,85 Mr | 元7,00 Mr | 元6,15 Mr | 元5,70 Mr | 元5,67 Mr | 元4,29 Mr | 元3,64 Mr | 元3,37 Mr | 元3,06 Mr | 元2,59 Mr | 元2,50 Mr | 元1,06 Mr | 元729,31 Mn | 元629,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,44 Mr | 元1,31 Mr | 元1,39 Mr | 元2,05 Mr | 元1,99 Mr | 元1,30 Mr | 元973,10 Mn | 元1,17 Mr | 元1,55 Mr | 元935,08 Mn | 元746,58 Mn | 元572,29 Mn | 元386,93 Mn | 元218,10 Mn | 元281,93 Mn | 元69,70 Mn | 元73,25 Mn | 元83,67 Mn |
| Net Borç† | -元922,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,90 Mr | 元5,29 Mr | 元5,29 Mr | 元7,21 Mr | 元5,83 Mr | 元3,65 Mr | 元3,95 Mr | 元4,11 Mr | 元4,46 Mr | 元3,73 Mr | 元3,31 Mr | 元3,20 Mr | 元2,97 Mr | 元2,77 Mr | 元2,28 Mr | 元1,63 Mr | 元1,32 Mr | 元1,17 Mr |
| Brüt Kâr | 元790,95 Mn | 元961,03 Mn | 元1,18 Mr | 元2,48 Mr | 元1,60 Mr | 元951,57 Mn | 元1,20 Mr | 元1,32 Mr | 元1,48 Mr | 元880,12 Mn | 元498,67 Mn | 元451,78 Mn | 元373,64 Mn | 元302,35 Mn | 元326,58 Mn | 元238,91 Mn | 元166,74 Mn | 元137,16 Mn |
| FAVÖK | 元778,93 Mn | 元928,10 Mn | 元1,00 Mr | 元2,31 Mr | 元1,51 Mr | 元929,37 Mn | 元1,08 Mr | 元1,22 Mr | 元1,37 Mr | 元874,32 Mn | 元439,89 Mn | 元422,26 Mn | 元377,96 Mn | 元398,67 Mn | 元303,52 Mn | 元220,46 Mn | 元149,68 Mn | 元123,40 Mn |
| Net Kâr | 元347,06 Mn | 元556,73 Mn | 元704,16 Mn | 元1,70 Mr | 元1,18 Mr | 元718,53 Mn | 元808,76 Mn | 元911,58 Mn | 元1,02 Mr | 元551,46 Mn | 元214,45 Mn | 元166,40 Mn | 元146,07 Mn | 元135,51 Mn | 元185,97 Mn | 元130,21 Mn | 元81,88 Mn | 元53,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,63 | 1,01 | 1,27 | 2,96 | 2,06 | 1,28 | 1,43 | 1,59 | 1,81 | 0,98 | 0,38 | 0,29 | 0,26 | 0,24 | 0,33 | 0,23 | 0,15 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元213,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元343,44 Mn | -元312,21 Mn | 元336,27 Mn | 元1,50 Mr | 元330,73 Mn | 元219,21 Mn | 元569,65 Mn | 元532,30 Mn | 元682,12 Mn | 元429,98 Mn | 元319,64 Mn | 元133,93 Mn | -元132,21 Mn | -元207,13 Mn | -元220,08 Mn | -元39,40 Mn | 元6,26 Mn | -元15,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元973,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,0% | 13,3% | 14,3% | 19,8% | 22,5% | 18,6% | 15,8% | 20,6% | 27,3% | 21,8% | 20,5% | 17,0% | 12,6% | 8,4% | 11,3% | 6,6% | 10,0% | 13,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,53 | 0,54 | 0,70 | 0,66 | 0,52 | 0,64 | 0,72 | 0,79 | 0,87 | 0,91 | 0,95 | 0,97 | 1,07 | 0,91 | 1,54 | 1,81 | 1,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,63 | 0,68 | 0,68 | 0,92 | 0,75 | 0,47 | 0,51 | 0,53 | 0,57 | 0,48 | 0,42 | 0,41 | 0,38 | 0,36 | 0,29 | 0,21 | 0,17 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,2% | 18,2% | 22,4% | 34,4% | 27,4% | 26,0% | 30,4% | 32,2% | 33,3% | 23,6% | 15,0% | 14,1% | 12,6% | 10,9% | 14,4% | 14,7% | 12,7% | 11,7% |
| FAVÖK Marjı | 15,9% | 17,6% | 19,0% | 32,1% | 26,0% | 25,4% | 27,4% | 29,8% | 30,7% | 23,4% | 13,3% | 13,2% | 12,7% | 14,4% | 13,3% | 13,6% | 11,4% | 10,5% |
| Net Kâr Marjı | 7,1% | 10,5% | 13,3% | 23,5% | 20,2% | 19,7% | 20,5% | 22,2% | 22,9% | 14,8% | 6,5% | 5,2% | 4,9% | 4,9% | 8,2% | 8,0% | 6,2% | 4,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,0% | -5,9% | 6,4% | 20,8% | 5,7% | 6,0% | 14,4% | 13,0% | 15,3% | 11,5% | 9,6% | 4,2% | -4,5% | -7,5% | -9,7% | -2,4% | 0,5% | -1,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |