002601LB Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,43 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元64,60 Mr | 元66,37 Mr | 元63,82 Mr | 元59,19 Mr | 元45,33 Mr | 元34,84 Mr | 元25,94 Mr | 元20,92 Mr | 元20,85 Mr | 元18,05 Mr | 元5,76 Mr | 元4,64 Mr | 元3,58 Mr | 元3,07 Mr | 元2,75 Mr | 元1,39 Mr | 元1,03 Mr | 元839,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元9,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元36,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元27,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元29,19 Mr | 元31,24 Mr | 元26,92 Mr | 元26,70 Mr | 元18,76 Mr | 元14,31 Mr | 元8,12 Mr | 元5,80 Mr | 元5,04 Mr | 元3,04 Mr | 元2,67 Mr | 元1,98 Mr | 元1,13 Mr | 元699,44 Mn | 元435,95 Mn | 元718,97 Mn | 元632,98 Mn | 元437,84 Mn |
| Net Borç† | 元20,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元25,89 Mr | 元27,19 Mr | 元26,43 Mr | 元23,88 Mr | 元20,54 Mr | 元14,12 Mr | 元11,29 Mr | 元10,49 Mr | 元10,20 Mr | 元4,15 Mr | 元2,65 Mr | 元2,05 Mr | 元1,71 Mr | 元1,79 Mr | 元1,90 Mr | 元1,25 Mr | 元778,86 Mn | 元756,32 Mn |
| Brüt Kâr | 元5,18 Mr | 元6,36 Mr | 元6,58 Mr | 元6,86 Mr | 元8,43 Mr | 元4,88 Mr | 元4,63 Mr | 元4,25 Mr | 元4,50 Mr | 元1,20 Mr | 元491,46 Mn | 元359,68 Mn | 元192,18 Mn | 元381,66 Mn | 元619,04 Mn | 元321,96 Mn | 元162,57 Mn | 元119,96 Mn |
| FAVÖK | 元5,49 Mr | 元6,93 Mr | 元6,71 Mr | 元5,87 Mr | 元7,23 Mr | 元4,51 Mr | 元4,26 Mr | 元3,71 Mr | 元4,07 Mr | 元1,04 Mr | 元361,23 Mn | 元235,36 Mn | 元119,31 Mn | 元308,50 Mn | 元514,47 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元1,24 Mr | 元2,17 Mr | 元3,23 Mr | 元3,42 Mr | 元4,68 Mr | 元2,29 Mr | 元2,59 Mr | 元2,29 Mr | 元2,50 Mr | 元442,11 Mn | 元111,44 Mn | 元63,14 Mn | 元23,58 Mn | 元184,48 Mn | 元359,47 Mn | 元161,69 Mn | 元51,74 Mn | 元12,84 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,52 | 0,91 | 1,35 | 1,44 | 2,06 | 1,13 | 1,28 | 1,15 | 1,23 | 0,43 | 0,16 | 0,09 | 0,03 | 0,28 | 0,64 | 0,25 | 0,08 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元2,03 Mr | 元2,17 Mr | 元382,50 Mn | -元1,59 Mr | 元1,59 Mr | 元2,16 Mr | 元1,04 Mr | 元1,62 Mr | 元2,22 Mr | 元240,82 Mn | -元885,47 Mn | -元451,68 Mn | -元634,59 Mn | -元404,07 Mn | -元195,10 Mn | -元9,12 Mn | 元1,70 Mn | 元14,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 45,2% | 47,1% | 42,2% | 45,1% | 41,4% | 41,1% | 31,3% | 27,7% | 24,2% | 16,8% | 46,3% | 42,7% | 31,6% | 22,8% | 15,8% | 51,9% | 61,3% | 52,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,41 | 0,41 | 0,40 | 0,45 | 0,41 | 0,44 | 0,50 | 0,49 | 0,23 | 0,46 | 0,44 | 0,48 | 0,58 | 0,69 | 0,90 | 0,75 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,95 | 0,99 | 0,97 | 0,87 | 0,75 | 0,52 | 0,41 | 0,38 | 0,37 | 0,15 | 0,10 | 0,08 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,05 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,0% | 23,4% | 24,9% | 28,7% | 41,1% | 34,6% | 41,1% | 40,5% | 44,1% | 28,9% | 18,5% | 17,5% | 11,2% | 21,3% | 32,7% | 25,8% | 20,9% | 15,9% |
| FAVÖK Marjı | 21,2% | 25,5% | 25,4% | 24,6% | 35,2% | 32,0% | 37,8% | 35,4% | 39,9% | 25,1% | 13,6% | 11,5% | 7,0% | 17,2% | 27,1% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 4,8% | 8,0% | 12,2% | 14,3% | 22,8% | 16,2% | 23,0% | 21,8% | 24,5% | 10,7% | 4,2% | 3,1% | 1,4% | 10,3% | 19,0% | 13,0% | 6,6% | 1,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,9% | 8,0% | 1,4% | -6,7% | 7,7% | 15,3% | 9,2% | 15,4% | 21,8% | 5,8% | -33,4% | -22,0% | -37,0% | -22,5% | -10,3% | -0,7% | 0,2% | 2,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |