002603Shijiazhuang Yiling Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,79 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元13,67 Mr | 元13,32 Mr | 元16,98 Mr | 元16,34 Mr | 元12,90 Mr | 元11,51 Mr | 元9,07 Mr | 元8,56 Mr | 元7,89 Mr | 元6,26 Mr | 元5,71 Mr | 元5,09 Mr | 元4,67 Mr | 元4,17 Mr | 元4,23 Mr | 元1,77 Mr | 元1,51 Mr | 元842,52 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元10,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元25,74 Mn | 元76,45 Mn | 元2,14 Mr | 元1,45 Mr | 元1,29 Mr | 元484,03 Mn | 元50,05 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元167,01 Mn | 元185,03 Mn | 元137,38 Mn | 元0,00 | 元47,00 Mn | 元248,00 Mn | 元206,00 Mn | 元0,00 | 元30,00 Mn |
| Net Borç† | -元1,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元7,76 Mr | 元6,46 Mr | 元10,25 Mr | 元12,39 Mr | 元10,02 Mr | 元8,68 Mr | 元5,73 Mr | 元4,72 Mr | 元4,00 Mr | 元3,78 Mr | 元3,14 Mr | 元2,89 Mr | 元2,46 Mr | 元1,63 Mr | 元1,93 Mr | 元1,65 Mr | 元1,63 Mr | 元938,56 Mn |
| Brüt Kâr | 元4,77 Mr | 元3,01 Mr | 元5,65 Mr | 元7,63 Mr | 元6,19 Mr | 元5,44 Mr | 元3,48 Mr | 元2,95 Mr | 元2,58 Mr | 元2,39 Mr | 元1,94 Mr | 元1,79 Mr | 元1,61 Mr | 元1,08 Mr | 元1,29 Mr | 元1,08 Mr | 元985,49 Mn | 元548,70 Mn |
| FAVÖK | 元1,95 Mr | -元391,16 Mn | 元2,16 Mr | 元3,31 Mr | 元1,88 Mr | 元1,66 Mr | 元912,56 Mn | 元908,15 Mn | 元845,74 Mn | 元853,03 Mn | 元658,03 Mn | 元495,29 Mn | 元311,70 Mn | 元207,51 Mn | 元542,80 Mn | 元366,76 Mn | 元350,64 Mn | 元161,80 Mn |
| Net Kâr | 元1,29 Mr | -元724,52 Mn | 元1,35 Mr | 元2,36 Mr | 元1,34 Mr | 元1,22 Mr | 元606,50 Mn | 元599,22 Mn | 元540,71 Mn | 元532,69 Mn | 元430,49 Mn | 元354,50 Mn | 元244,29 Mn | 元185,81 Mn | 元454,07 Mn | 元315,56 Mn | 元297,18 Mn | 元122,12 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,77 | -0,43 | 0,81 | 1,41 | 0,80 | 0,73 | 0,36 | 0,36 | 0,32 | 0,34 | 0,27 | 0,22 | 0,16 | 0,12 | 0,32 | 0,20 | 0,19 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元686,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,53 Mr | 元438,03 Mn | -元117,54 Mn | 元3,28 Mr | -元138,59 Mn | 元466,73 Mn | -元358,91 Mn | -元89,03 Mn | -元50,82 Mn | 元267,70 Mn | -元339,95 Mn | -元324,93 Mn | -元351,45 Mn | -元226,76 Mn | -元586,38 Mn | 元14,70 Mn | 元107,64 Mn | 元81,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元245,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,2% | 0,6% | 12,6% | 8,9% | 10,0% | 4,2% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 2,7% | 3,2% | 2,7% | 0,0% | 1,1% | 5,9% | 11,6% | 0,0% | 3,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,57 | 0,48 | 0,60 | 0,76 | 0,78 | 0,75 | 0,63 | 0,55 | 0,51 | 0,60 | 0,55 | 0,57 | 0,53 | 0,39 | 0,46 | 0,93 | 1,08 | 1,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,71 | 0,59 | 0,93 | 1,13 | 0,91 | 0,79 | 0,52 | 0,43 | 0,36 | 0,34 | 0,29 | 0,26 | 0,22 | 0,15 | 0,18 | 0,15 | 0,15 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 61,5% | 46,6% | 55,2% | 61,6% | 61,8% | 62,6% | 60,8% | 62,5% | 64,5% | 63,3% | 61,8% | 61,9% | 65,4% | 66,5% | 67,0% | 65,5% | 60,4% | 58,5% |
| FAVÖK Marjı | 25,1% | -6,1% | 21,1% | 26,7% | 18,7% | 19,1% | 15,9% | 19,2% | 21,2% | 22,6% | 20,9% | 17,2% | 12,7% | 12,8% | 28,2% | 22,2% | 21,5% | 17,2% |
| Net Kâr Marjı | 16,6% | -11,2% | 13,2% | 19,1% | 13,4% | 14,0% | 10,6% | 12,7% | 13,5% | 14,1% | 13,7% | 12,3% | 9,9% | 11,4% | 23,6% | 19,1% | 18,2% | 13,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,8% | 6,8% | -1,1% | 26,5% | -1,4% | 5,4% | -6,3% | -1,9% | -1,3% | 7,1% | -10,8% | -11,3% | -14,3% | -13,9% | -30,4% | 0,9% | 6,6% | 8,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |