002609Shenzhen Jieshun Science & Technology Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $701,90 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,23 Mr | 元3,69 Mr | 元3,99 Mr | 元3,83 Mr | 元3,57 Mr | 元3,18 Mr | 元2,76 Mr | 元2,56 Mr | 元2,63 Mr | 元2,46 Mr | 元1,25 Mr | 元1,11 Mr | 元932,93 Mn | 元818,97 Mn | 元738,65 Mn | 元290,14 Mn | 元245,45 Mn | 元236,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元933,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元745,58 Mn | 元395,14 Mn | 元499,74 Mn | 元617,10 Mn | 元363,83 Mn | 元276,14 Mn | 元204,12 Mn | 元156,27 Mn | 元69,15 Mn | 元97,97 Mn | 元29,64 Mn | 元46,45 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元556.360 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元187,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,74 Mr | 元1,57 Mr | 元1,63 Mr | 元1,37 Mr | 元1,50 Mr | 元1,36 Mr | 元1,15 Mr | 元895,13 Mn | 元939,84 Mn | 元782,51 Mn | 元642,09 Mn | 元540,03 Mn | 元453,81 Mn | 元406,61 Mn | 元378,87 Mn | 元309,81 Mn | 元244,25 Mn | 元222,03 Mn |
| Brüt Kâr | 元657,79 Mn | 元598,18 Mn | 元648,37 Mn | 元542,95 Mn | 元656,20 Mn | 元585,68 Mn | 元518,30 Mn | 元351,64 Mn | 元434,97 Mn | 元409,36 Mn | 元344,37 Mn | 元271,99 Mn | 元217,12 Mn | 元192,02 Mn | 元171,93 Mn | 元154,73 Mn | 元122,60 Mn | 元112,02 Mn |
| FAVÖK | 元348,36 Mn | 元228,32 Mn | 元303,58 Mn | 元139,57 Mn | 元220,29 Mn | 元183,46 Mn | 元153,82 Mn | 元77,96 Mn | 元191,48 Mn | 元211,42 Mn | 元168,19 Mn | 元111,36 Mn | 元82,49 Mn | 元58,64 Mn | 元55,70 Mn | 元64,12 Mn | 元46,74 Mn | 元39,76 Mn |
| Net Kâr | 元63,57 Mn | 元31,39 Mn | 元112,27 Mn | 元18,14 Mn | 元161,34 Mn | 元159,85 Mn | 元142,33 Mn | 元94,60 Mn | 元208,88 Mn | 元182,12 Mn | 元144,30 Mn | 元99,63 Mn | 元72,26 Mn | 元55,60 Mn | 元42,61 Mn | 元51,39 Mn | 元36,03 Mn | 元31,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | 0,05 | 0,17 | 0,03 | 0,25 | 0,25 | 0,22 | 0,14 | 0,31 | 0,27 | 0,25 | 0,18 | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,06 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元116,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元349,47 Mn | 元152,42 Mn | 元269,24 Mn | 元26,19 Mn | -元271,22 Mn | 元41,26 Mn | -元227,20 Mn | -元110,44 Mn | -元2,94 Mn | 元114,46 Mn | -元117,32 Mn | 元141,99 Mn | 元89,09 Mn | 元34,35 Mn | -元20,88 Mn | 元34,48 Mn | 元9,56 Mn | 元37,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元80,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,6% | 10,7% | 12,5% | 16,1% | 10,2% | 8,7% | 7,4% | 6,1% | 2,6% | 4,0% | 2,4% | 4,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,41 | 0,43 | 0,41 | 0,36 | 0,42 | 0,43 | 0,42 | 0,35 | 0,36 | 0,32 | 0,51 | 0,49 | 0,49 | 0,50 | 0,51 | 1,07 | 1,00 | 0,94 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,69 | 0,62 | 0,65 | 0,54 | 0,59 | 0,54 | 0,46 | 0,36 | 0,37 | 0,31 | 0,25 | 0,21 | 0,18 | 0,16 | 0,15 | 0,12 | 0,10 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 37,9% | 38,1% | 39,7% | 39,7% | 43,8% | 43,0% | 44,9% | 39,3% | 46,3% | 52,3% | 53,6% | 50,4% | 47,8% | 47,2% | 45,4% | 49,9% | 50,2% | 50,5% |
| FAVÖK Marjı | 20,1% | 14,6% | 18,6% | 10,2% | 14,7% | 13,5% | 13,3% | 8,7% | 20,4% | 27,0% | 26,2% | 20,6% | 18,2% | 14,4% | 14,7% | 20,7% | 19,1% | 17,9% |
| Net Kâr Marjı | 3,7% | 2,0% | 6,9% | 1,3% | 10,8% | 11,7% | 12,3% | 10,6% | 22,2% | 23,3% | 22,5% | 18,4% | 15,9% | 13,7% | 11,2% | 16,6% | 14,7% | 14,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 20,1% | 9,7% | 16,5% | 1,9% | -18,1% | 3,0% | -19,7% | -12,3% | -0,3% | 14,6% | -18,3% | 26,3% | 19,6% | 8,4% | -5,5% | 11,1% | 3,9% | 16,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |