002611Guangdong Dongfang Precision Science & Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,49 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,81 Mr | 元7,64 Mr | 元7,54 Mr | 元6,93 Mr | 元6,36 Mr | 元6,32 Mr | 元6,27 Mr | 元8,99 Mr | 元12,44 Mr | 元3,08 Mr | 元2,49 Mr | 元1,97 Mr | 元958,39 Mn | 元875,99 Mn | 元811,40 Mn | 元266,20 Mn | 元174,29 Mn | 元140,26 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元720,50 Mn | 元516,57 Mn | 元727,24 Mn | 元662,81 Mn | 元832,03 Mn | 元758,80 Mn | 元739,41 Mn | 元1,87 Mr | 元1,64 Mr | 元581,10 Mn | 元685,28 Mn | 元434,12 Mn | 元550.000 | 元1,31 Mn | 元0,00 | 元21,40 Mn | 元8,30 Mn | 元21,40 Mn |
| Net Borç† | -元2,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,22 Mr | 元4,77 Mr | 元4,74 Mr | 元3,89 Mr | 元3,52 Mr | 元2,91 Mr | 元9,95 Mr | 元6,58 Mr | 元4,68 Mr | 元1,53 Mr | 元1,29 Mr | 元1,19 Mr | 元363,37 Mn | 元328,42 Mn | 元361,22 Mn | 元272,04 Mn | 元206,14 Mn | 元195,96 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,38 Mr | 元1,38 Mr | 元1,33 Mr | 元1,01 Mr | 元912,88 Mn | 元767,36 Mn | 元1,60 Mr | 元1,05 Mr | 元1,01 Mr | 元381,12 Mn | 元307,36 Mn | 元315,56 Mn | 元125,72 Mn | 元112,07 Mn | 元123,90 Mn | 元89,37 Mn | 元63,50 Mn | 元53,55 Mn |
| FAVÖK | 元825,79 Mn | 元853,42 Mn | 元701,62 Mn | 元535,91 Mn | 元475,38 Mn | 元354,18 Mn | 元763,37 Mn | 元118,98 Mn | 元577,37 Mn | 元166,49 Mn | 元131,96 Mn | 元164,58 Mn | 元61,97 Mn | 元69,81 Mn | 元85,33 Mn | 元52,03 Mn | 元40,06 Mn | 元31,40 Mn |
| Net Kâr | 元725,26 Mn | 元500,58 Mn | 元433,24 Mn | 元447,18 Mn | 元467,33 Mn | 元389,18 Mn | 元1,84 Mr | -元3,88 Mr | 元490,50 Mn | 元95,66 Mn | 元64,84 Mn | 元84,11 Mn | 元56,13 Mn | 元63,91 Mn | 元76,34 Mn | 元42,84 Mn | 元33,31 Mn | 元26,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,60 | 0,42 | 0,36 | 0,37 | 0,35 | 0,25 | 1,02 | -2,11 | 0,31 | 0,09 | 0,07 | 0,09 | 0,06 | 0,07 | 0,10 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元88,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元842,56 Mn | 元361,33 Mn | 元188,24 Mn | 元308,56 Mn | 元334,28 Mn | 元479,45 Mn | 元229,53 Mn | 元673,76 Mn | -元160,23 Mn | 元254,80 Mn | 元74,49 Mn | -元139,62 Mn | -元71,66 Mn | 元32,75 Mn | 元15,95 Mn | 元9,64 Mn | 元28,20 Mn | 元1,36 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元210,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,2% | 6,8% | 9,6% | 9,6% | 13,1% | 12,0% | 11,8% | 20,8% | 13,2% | 18,9% | 27,5% | 22,1% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 8,0% | 4,8% | 15,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,62 | 0,63 | 0,56 | 0,55 | 0,46 | 1,59 | 0,73 | 0,38 | 0,50 | 0,52 | 0,60 | 0,38 | 0,37 | 0,45 | 1,02 | 1,18 | 1,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,86 | 0,79 | 0,79 | 0,64 | 0,58 | 0,48 | 1,65 | 1,09 | 0,78 | 0,25 | 0,21 | 0,20 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,4% | 29,0% | 28,1% | 26,0% | 25,9% | 26,4% | 16,1% | 15,9% | 21,6% | 24,9% | 23,8% | 26,6% | 34,6% | 34,1% | 34,3% | 32,9% | 30,8% | 27,3% |
| FAVÖK Marjı | 15,8% | 17,9% | 14,8% | 13,8% | 13,5% | 12,2% | 7,7% | 1,8% | 12,3% | 10,9% | 10,2% | 13,8% | 17,1% | 21,3% | 23,6% | 19,1% | 19,4% | 16,0% |
| Net Kâr Marjı | 13,9% | 10,5% | 9,1% | 11,5% | 13,3% | 13,4% | 18,5% | -58,9% | 10,5% | 6,3% | 5,0% | 7,1% | 15,4% | 19,5% | 21,1% | 15,7% | 16,2% | 13,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,2% | 7,6% | 4,0% | 7,9% | 9,5% | 16,5% | 2,3% | 10,2% | -3,4% | 16,7% | 5,8% | -11,7% | -19,7% | 10,0% | 4,4% | 3,5% | 13,7% | 0,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |