002613Luoyang North Glass Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $771,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,86 Mr | 元3,11 Mr | 元2,54 Mr | 元2,30 Mr | 元2,50 Mr | 元2,11 Mr | 元1,98 Mr | 元1,96 Mr | 元2,12 Mr | 元1,96 Mr | 元1,94 Mr | 元1,94 Mr | 元1,95 Mr | 元1,78 Mr | 元1,79 Mr | 元895,57 Mn | 元775,42 Mn | 元689,95 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元416,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元563,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元76,21 Mn | 元115,69 Mn | 元166,45 Mn | 元74,48 Mn | 元171,78 Mn | 元28,27 Mn | 元30,93 Mn | 元14,32 Mn | 元86,12 Mn | 元36,22 Mn | 元32,26 Mn | 元40,89 Mn | 元67,72 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元31,01 Mn | 元99,58 Mn | 元84,51 Mn |
| Net Borç† | -元825,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,57 Mr | 元1,63 Mr | 元1,65 Mr | 元1,49 Mr | 元1,69 Mr | 元1,06 Mr | 元1,09 Mr | 元1,01 Mr | 元1,13 Mr | 元871,98 Mn | 元899,68 Mn | 元833,41 Mn | 元821,77 Mn | 元711,15 Mn | 元851,61 Mn | 元779,54 Mn | 元614,13 Mn | 元613,49 Mn |
| Brüt Kâr | 元396,87 Mn | 元400,19 Mn | 元411,92 Mn | 元284,90 Mn | 元301,86 Mn | 元188,68 Mn | 元270,00 Mn | 元189,69 Mn | 元245,92 Mn | 元236,06 Mn | 元245,91 Mn | 元200,56 Mn | 元213,86 Mn | 元198,37 Mn | 元251,33 Mn | 元256,53 Mn | 元197,02 Mn | 元164,14 Mn |
| FAVÖK | 元93,24 Mn | 元120,94 Mn | 元149,66 Mn | 元74,88 Mn | 元104,90 Mn | 元63,75 Mn | 元70,55 Mn | -元45,29 Mn | 元30,81 Mn | 元68,43 Mn | 元63,47 Mn | 元48,86 Mn | 元67,23 Mn | 元79,56 Mn | 元118,08 Mn | 元105,25 Mn | 元85,04 Mn | 元60,27 Mn |
| Net Kâr | 元31,36 Mn | 元60,44 Mn | 元82,67 Mn | 元35,53 Mn | 元54,90 Mn | 元13,63 Mn | 元26,63 Mn | 元37,25 Mn | -元59,26 Mn | 元24,10 Mn | 元23,17 Mn | 元18,56 Mn | 元43,80 Mn | 元60,83 Mn | 元100,34 Mn | 元88,72 Mn | 元65,46 Mn | 元55,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,06 | 0,09 | 0,04 | 0,06 | 0,01 | 0,03 | 0,04 | -0,06 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,05 | 0,06 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元109,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元127,13 Mn | 元113,63 Mn | 元21,46 Mn | -元119,83 Mn | -元71,21 Mn | -元11,72 Mn | 元47,36 Mn | 元39,45 Mn | -元37,09 Mn | 元53,49 Mn | 元17,71 Mn | -元101,28 Mn | -元128,44 Mn | -元2,44 Mn | 元6,14 Mn | -元21,34 Mn | 元107,57 Mn | -元22,28 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元105,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,7% | 3,7% | 6,6% | 3,2% | 6,9% | 1,3% | 1,6% | 0,7% | 4,1% | 1,9% | 1,7% | 2,1% | 3,5% | 0,0% | 0,0% | 3,5% | 12,8% | 12,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 0,52 | 0,65 | 0,65 | 0,68 | 0,50 | 0,55 | 0,52 | 0,53 | 0,45 | 0,46 | 0,43 | 0,42 | 0,40 | 0,47 | 0,87 | 0,79 | 0,89 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,70 | 0,72 | 0,73 | 0,66 | 0,75 | 0,47 | 0,49 | 0,45 | 0,50 | 0,39 | 0,40 | 0,37 | 0,37 | 0,32 | 0,38 | 0,35 | 0,27 | 0,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,3% | 24,6% | 25,0% | 19,1% | 17,8% | 17,8% | 24,8% | 18,8% | 21,8% | 27,1% | 27,3% | 24,1% | 26,0% | 27,9% | 29,5% | 32,9% | 32,1% | 26,8% |
| FAVÖK Marjı | 6,0% | 7,4% | 9,1% | 5,0% | 6,2% | 6,0% | 6,5% | -4,5% | 2,7% | 7,8% | 7,1% | 5,9% | 8,2% | 11,2% | 13,9% | 13,5% | 13,8% | 9,8% |
| Net Kâr Marjı | 2,0% | 3,7% | 5,0% | 2,4% | 3,2% | 1,3% | 2,4% | 3,7% | -5,2% | 2,8% | 2,6% | 2,2% | 5,3% | 8,6% | 11,8% | 11,4% | 10,7% | 9,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,1% | 7,0% | 1,3% | -8,0% | -4,2% | -1,1% | 4,3% | 3,9% | -3,3% | 6,1% | 2,0% | -12,2% | -15,6% | -0,3% | 0,7% | -2,7% | 17,5% | -3,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |