002615Zhejiang Haers Vacuum Containers Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $512,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,00 Mr | 元3,39 Mr | 元2,79 Mr | 元2,35 Mr | 元2,33 Mr | 元2,13 Mr | 元2,09 Mr | 元1,78 Mr | 元1,66 Mr | 元1,46 Mr | 元889,49 Mn | 元811,81 Mn | 元751,66 Mn | 元688,40 Mn | 元672,41 Mn | 元294,89 Mn | 元233,68 Mn | 元193,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元848,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,24 Mr | 元740,75 Mn | 元638,34 Mn | 元443,30 Mn | 元697,10 Mn | 元823,23 Mn | 元788,39 Mn | 元517,30 Mn | 元442,49 Mn | 元278,99 Mn | 元68,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元12,94 Mn | 元9,21 Mn | 元74,40 Mn | 元65,12 Mn | 元62,99 Mn |
| Net Borç† | 元389,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,22 Mr | 元3,32 Mr | 元2,40 Mr | 元2,42 Mr | 元2,38 Mr | 元1,48 Mr | 元1,78 Mr | 元1,78 Mr | 元1,43 Mr | 元1,33 Mr | 元752,71 Mn | 元743,14 Mn | 元609,70 Mn | 元527,79 Mn | 元512,14 Mn | 元422,23 Mn | 元278,74 Mn | 元303,77 Mn |
| Brüt Kâr | 元760,22 Mn | 元876,31 Mn | 元695,60 Mn | 元663,94 Mn | 元577,32 Mn | 元361,23 Mn | 元492,26 Mn | 元530,23 Mn | 元448,12 Mn | 元457,26 Mn | 元219,33 Mn | 元208,79 Mn | 元169,25 Mn | 元147,13 Mn | 元131,89 Mn | 元112,45 Mn | 元84,41 Mn | 元64,62 Mn |
| FAVÖK | 元235,45 Mn | 元387,16 Mn | 元320,24 Mn | 元320,83 Mn | 元275,95 Mn | 元97,77 Mn | 元161,65 Mn | 元220,53 Mn | 元180,24 Mn | 元192,64 Mn | 元64,39 Mn | 元88,37 Mn | 元72,68 Mn | 元49,75 Mn | 元64,47 Mn | 元52,93 Mn | 元39,96 Mn | 元30,66 Mn |
| Net Kâr | 元70,20 Mn | 元285,72 Mn | 元249,78 Mn | 元205,91 Mn | 元135,50 Mn | -元28,31 Mn | 元55,12 Mn | 元99,37 Mn | 元109,80 Mn | 元119,15 Mn | 元37,20 Mn | 元70,32 Mn | 元58,48 Mn | 元40,76 Mn | 元50,23 Mn | 元42,32 Mn | 元30,89 Mn | 元17,58 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,16 | 0,63 | 0,55 | 0,45 | 0,33 | -0,07 | 0,13 | 0,24 | 0,27 | 0,29 | 0,09 | 0,17 | 0,14 | 0,10 | 0,15 | 0,10 | 0,08 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元134,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元211,51 Mn | -元83,94 Mn | 元49,84 Mn | 元216,90 Mn | 元303,34 Mn | 元248,48 Mn | 元39,52 Mn | -元81,46 Mn | -元96,06 Mn | 元84,79 Mn | -元118,23 Mn | -元70,75 Mn | 元9,87 Mn | 元13,18 Mn | 元35,04 Mn | 元32,70 Mn | 元9,87 Mn | 元32,01 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元509,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,9% | 21,9% | 22,9% | 18,8% | 29,9% | 38,6% | 37,7% | 29,0% | 26,7% | 19,1% | 7,6% | 0,0% | 0,0% | 1,9% | 1,4% | 25,2% | 27,9% | 32,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,80 | 0,98 | 0,86 | 1,03 | 1,02 | 0,70 | 0,85 | 1,00 | 0,86 | 0,91 | 0,85 | 0,92 | 0,81 | 0,77 | 0,76 | 1,43 | 1,19 | 1,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,94 | 2,00 | 1,44 | 1,46 | 1,43 | 0,89 | 1,07 | 1,07 | 0,86 | 0,80 | 0,45 | 0,45 | 0,37 | 0,32 | 0,31 | 0,25 | 0,17 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,6% | 26,4% | 29,0% | 27,5% | 24,3% | 24,4% | 27,6% | 29,8% | 31,3% | 34,3% | 29,1% | 28,1% | 27,8% | 27,9% | 25,8% | 26,6% | 30,3% | 21,3% |
| FAVÖK Marjı | 7,3% | 11,7% | 13,4% | 13,3% | 11,6% | 6,6% | 9,1% | 12,4% | 12,6% | 14,5% | 8,6% | 11,9% | 11,9% | 9,4% | 12,6% | 12,5% | 14,3% | 10,1% |
| Net Kâr Marjı | 2,2% | 8,6% | 10,4% | 8,5% | 5,7% | -1,9% | 3,1% | 5,6% | 7,7% | 8,9% | 4,9% | 9,5% | 9,6% | 7,7% | 9,8% | 10,0% | 11,1% | 5,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,6% | -2,5% | 2,1% | 9,0% | 12,8% | 16,8% | 2,2% | -4,6% | -6,7% | 6,4% | -15,7% | -9,5% | 1,6% | 2,5% | 6,8% | 7,7% | 3,5% | 10,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,62 | -%0,32 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 667,48 | +%1,60 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,51 | +%0,33 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 85,03 | +%0,38 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,50 | +%0,16 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 597,68 | -%2,02 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,73 | +%0,18 |