002617Roshow Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,98 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,69 Mr | 元10,42 Mr | 元9,63 Mr | 元9,93 Mr | 元8,94 Mr | 元8,46 Mr | 元8,17 Mr | 元8,66 Mr | 元6,31 Mr | 元3,30 Mr | 元1,86 Mr | 元2,22 Mr | 元2,22 Mr | 元1,87 Mr | 元1,58 Mr | 元1,19 Mr | 元1,09 Mr | 元630,51 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元739,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,53 Mr | 元3,34 Mr | 元2,87 Mr | 元3,37 Mr | 元4,47 Mr | 元4,52 Mr | 元3,86 Mr | 元3,79 Mr | 元2,12 Mr | 元695,37 Mn | 元707,17 Mn | 元990,85 Mn | 元903,45 Mn | 元724,12 Mn | 元490,80 Mn | 元747,95 Mn | 元740,69 Mn | 元366,40 Mn |
| Net Borç† | 元2,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,66 Mr | 元3,71 Mr | 元2,77 Mr | 元3,34 Mr | 元3,55 Mr | 元2,84 Mr | 元2,44 Mr | 元2,86 Mr | 元3,22 Mr | 元1,39 Mr | 元1,76 Mr | 元2,65 Mr | 元2,73 Mr | 元2,60 Mr | 元2,87 Mr | 元2,70 Mr | 元1,37 Mr | 元1,23 Mr |
| Brüt Kâr | 元754,48 Mn | 元702,78 Mn | 元528,95 Mn | 元414,85 Mn | 元455,61 Mn | 元474,73 Mn | 元508,05 Mn | 元457,63 Mn | 元570,98 Mn | 元146,52 Mn | 元201,33 Mn | 元164,97 Mn | 元180,34 Mn | 元161,69 Mn | 元188,26 Mn | 元166,07 Mn | 元92,16 Mn | 元88,85 Mn |
| FAVÖK | 元757,56 Mn | 元696,31 Mn | 元549,68 Mn | 元367,76 Mn | 元490,93 Mn | 元544,58 Mn | 元486,99 Mn | -元178,11 Mn | 元480,40 Mn | 元114,64 Mn | 元214,11 Mn | 元134,49 Mn | 元145,06 Mn | 元132,31 Mn | 元154,55 Mn | 元111,20 Mn | 元44,46 Mn | 元64,01 Mn |
| Net Kâr | 元212,03 Mn | 元258,02 Mn | 元130,95 Mn | -元255,81 Mn | 元68,16 Mn | 元129,80 Mn | 元36,17 Mn | -元990,68 Mn | 元308,39 Mn | 元64,76 Mn | 元83,20 Mn | -元39,14 Mn | 元38,11 Mn | 元37,53 Mn | 元52,93 Mn | 元58,21 Mn | 元23,91 Mn | 元25,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | 0,14 | 0,07 | -0,15 | 0,04 | 0,09 | 0,02 | -0,90 | 0,28 | 0,06 | 0,09 | -0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,07 | 0,06 | 0,03 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元98,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元153,53 Mn | -元635,94 Mn | 元43,82 Mn | -元234,23 Mn | -元923,70 Mn | -元414,34 Mn | -元210,09 Mn | -元827,75 Mn | -元1,05 Mr | -元328,73 Mn | 元371,02 Mn | 元216,10 Mn | -元2,24 Mn | -元297,97 Mn | -元101,92 Mn | -元152,18 Mn | -元65,83 Mn | 元155,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元69,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,0% | 32,0% | 29,8% | 34,0% | 50,0% | 53,5% | 47,2% | 43,7% | 33,6% | 21,1% | 38,0% | 44,7% | 40,8% | 38,8% | 31,0% | 63,1% | 67,7% | 58,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,36 | 0,29 | 0,34 | 0,40 | 0,34 | 0,30 | 0,33 | 0,51 | 0,42 | 0,95 | 1,19 | 1,23 | 1,39 | 1,81 | 2,27 | 1,25 | 1,95 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,57 | 0,58 | 0,43 | 0,52 | 0,55 | 0,44 | 0,38 | 0,44 | 0,50 | 0,22 | 0,27 | 0,41 | 0,42 | 0,40 | 0,45 | 0,42 | 0,21 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,6% | 18,9% | 19,1% | 12,4% | 12,8% | 16,7% | 20,8% | 16,0% | 17,7% | 10,5% | 11,4% | 6,2% | 6,6% | 6,2% | 6,6% | 6,2% | 6,7% | 7,2% |
| FAVÖK Marjı | 20,7% | 18,8% | 19,8% | 11,0% | 13,8% | 19,2% | 19,9% | -6,2% | 14,9% | 8,2% | 12,1% | 5,1% | 5,3% | 5,1% | 5,4% | 4,1% | 3,2% | 5,2% |
| Net Kâr Marjı | 5,8% | 6,9% | 4,7% | -7,7% | 1,9% | 4,6% | 1,5% | -34,7% | 9,6% | 4,6% | 4,7% | -1,5% | 1,4% | 1,4% | 1,8% | 2,2% | 1,7% | 2,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,2% | -17,1% | 1,6% | -7,0% | -26,0% | -14,6% | -8,6% | -29,0% | -32,6% | -23,6% | 21,0% | 8,2% | -0,1% | -11,5% | -3,6% | -5,6% | -4,8% | 12,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |