002626Xiamen Kingdomway Group Co. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,45 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,71 Mr | 元6,39 Mr | 元5,35 Mr | 元5,43 Mr | 元5,85 Mr | 元5,47 Mr | 元4,70 Mr | 元4,59 Mr | 元3,32 Mr | 元3,10 Mr | 元2,77 Mr | 元1,57 Mr | 元1,41 Mr | 元1,35 Mr | 元1,44 Mr | 元536,43 Mn | 元481,25 Mn | 元458,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,53 Mr | 元1,43 Mr | 元915,71 Mn | 元1,13 Mr | 元1,14 Mr | 元1,31 Mr | 元1,24 Mr | 元1,15 Mr | 元474,36 Mn | 元686,07 Mn | 元1,00 Mr | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元137,78 Mn | 元110,82 Mn | 元176,28 Mn | 元181,21 Mn |
| Net Borç† | -元26,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,36 Mr | 元3,24 Mr | 元3,10 Mr | 元3,00 Mr | 元3,60 Mr | 元3,49 Mr | 元3,17 Mr | 元2,85 Mr | 元2,07 Mr | 元1,65 Mr | 元1,20 Mr | 元833,13 Mn | 元664,65 Mn | 元670,72 Mn | 元573,04 Mn | 元536,25 Mn | 元367,96 Mn | 元344,63 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,24 Mr | 元1,16 Mr | 元1,05 Mr | 元1,11 Mr | 元1,69 Mr | 元1,75 Mr | 元1,43 Mr | 元1,43 Mr | 元959,61 Mn | 元644,80 Mn | 元421,35 Mn | 元338,13 Mn | 元222,85 Mn | 元225,78 Mn | 元252,49 Mn | 元250,84 Mn | 元135,85 Mn | 元112,15 Mn |
| FAVÖK | 元677,93 Mn | 元661,95 Mn | 元540,90 Mn | 元616,11 Mn | 元1,20 Mr | 元1,30 Mr | 元993,65 Mn | 元1,06 Mr | 元685,64 Mn | 元454,30 Mn | 元215,78 Mn | 元255,49 Mn | 元154,35 Mn | 元137,48 Mn | 元191,79 Mn | 元194,00 Mn | 元97,79 Mn | 元82,20 Mn |
| Net Kâr | 元339,91 Mn | 元341,99 Mn | 元276,71 Mn | 元257,40 Mn | 元788,86 Mn | 元959,21 Mn | 元450,71 Mn | 元687,25 Mn | 元474,05 Mn | 元299,77 Mn | 元112,57 Mn | 元194,54 Mn | 元102,13 Mn | 元101,69 Mn | 元132,12 Mn | 元141,53 Mn | 元52,46 Mn | 元31,92 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,55 | 0,56 | 0,45 | 0,42 | 1,29 | 1,57 | 0,74 | 1,11 | 0,77 | 0,51 | 0,20 | 0,34 | 0,18 | 0,18 | 0,29 | 0,25 | 0,09 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元58,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元342,93 Mn | 元165,46 Mn | 元412,72 Mn | 元536,45 Mn | 元504,94 Mn | 元737,78 Mn | 元751,89 Mn | 元815,55 Mn | 元415,70 Mn | 元353,44 Mn | -元645,12 Mn | 元90,30 Mn | 元65,24 Mn | 元15,40 Mn | -元4,74 Mn | 元81,21 Mn | 元66,03 Mn | 元56,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元229,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,8% | 22,4% | 17,1% | 20,9% | 19,5% | 24,0% | 26,5% | 25,0% | 14,3% | 22,1% | 36,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 9,5% | 20,7% | 36,6% | 39,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,51 | 0,58 | 0,55 | 0,62 | 0,64 | 0,67 | 0,62 | 0,62 | 0,53 | 0,43 | 0,53 | 0,47 | 0,50 | 0,40 | 1,00 | 0,76 | 0,75 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,75 | 0,72 | 0,69 | 0,67 | 0,80 | 0,78 | 0,71 | 0,63 | 0,46 | 0,37 | 0,27 | 0,19 | 0,15 | 0,15 | 0,13 | 0,12 | 0,08 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,8% | 35,8% | 33,9% | 36,9% | 47,0% | 50,1% | 45,0% | 50,1% | 46,4% | 39,1% | 35,2% | 40,6% | 33,5% | 33,7% | 44,1% | 46,8% | 36,9% | 32,5% |
| FAVÖK Marjı | 20,2% | 20,5% | 17,5% | 20,5% | 33,2% | 37,2% | 31,3% | 37,3% | 33,1% | 27,5% | 18,0% | 30,7% | 23,2% | 20,5% | 33,5% | 36,2% | 26,6% | 23,9% |
| Net Kâr Marjı | 10,1% | 10,6% | 8,9% | 8,6% | 21,9% | 27,5% | 14,2% | 24,1% | 22,9% | 18,2% | 9,4% | 23,4% | 15,4% | 15,2% | 23,1% | 26,4% | 14,3% | 9,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,2% | 5,1% | 13,3% | 17,9% | 14,0% | 21,1% | 23,7% | 28,7% | 20,1% | 21,4% | -53,9% | 10,8% | 9,8% | 2,3% | -0,8% | 15,1% | 17,9% | 16,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |