002628Chengdu Road & Bridge Engineering Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $565,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,70 Mr | 元6,97 Mr | 元7,33 Mr | 元7,68 Mr | 元8,20 Mr | 元7,75 Mr | 元6,65 Mr | 元5,94 Mr | 元5,60 Mr | 元5,78 Mr | 元5,68 Mr | 元6,30 Mr | 元7,91 Mr | 元5,23 Mr | 元2,88 Mr | 元1,65 Mr | 元1,31 Mr | 元1,13 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元117,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,35 Mr | 元1,44 Mr | 元1,52 Mr | 元1,80 Mr | 元2,25 Mr | 元2,15 Mr | 元1,06 Mr | 元336,88 Mn | 元420,00 Mn | 元470,00 Mn | 元630,00 Mn | 元1,04 Mr | 元2,48 Mr | 元1,58 Mr | 元296,00 Mn | 元328,57 Mn | 元186,88 Mn | 元278,57 Mn |
| Net Borç† | 元1,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元894,63 Mn | 元807,99 Mn | 元1,16 Mr | 元1,33 Mr | 元1,79 Mr | 元2,17 Mr | 元2,79 Mr | 元2,72 Mr | 元1,98 Mr | 元2,05 Mr | 元1,39 Mr | 元1,45 Mr | 元4,12 Mr | 元3,81 Mr | 元2,47 Mr | 元1,71 Mr | 元1,16 Mr | 元1,13 Mr |
| Brüt Kâr | 元57,46 Mn | 元41,70 Mn | 元63,60 Mn | 元64,10 Mn | 元106,99 Mn | 元75,08 Mn | 元110,57 Mn | 元33,01 Mn | 元89,03 Mn | 元87,96 Mn | 元117,30 Mn | 元193,12 Mn | 元487,59 Mn | 元446,14 Mn | 元308,68 Mn | 元246,30 Mn | 元134,88 Mn | 元128,55 Mn |
| FAVÖK | -元147,14 Mn | -元143,14 Mn | -元95,22 Mn | 元7,64 Mn | 元65,72 Mn | 元32,15 Mn | -元5,84 Mn | -元28,81 Mn | -元16,42 Mn | -元13,81 Mn | -元2,87 Mn | 元129,16 Mn | 元392,81 Mn | 元361,35 Mn | 元261,62 Mn | 元152,03 Mn | 元69,88 Mn | 元68,17 Mn |
| Net Kâr | -元78,60 Mn | -元92,17 Mn | 元4,49 Mn | 元9,11 Mn | 元79,02 Mn | 元81,69 Mn | 元43,26 Mn | 元21,33 Mn | 元22,43 Mn | 元43,92 Mn | 元18,74 Mn | 元137,90 Mn | 元314,94 Mn | 元260,36 Mn | 元191,63 Mn | 元118,52 Mn | 元70,84 Mn | 元55,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,10 | -0,12 | 0,01 | 0,01 | 0,11 | 0,11 | 0,06 | 0,03 | 0,03 | 0,06 | 0,03 | 0,19 | 0,48 | 0,43 | 0,40 | 0,20 | 0,12 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元3,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元167,16 Mn | 元139,86 Mn | 元270,71 Mn | 元360,70 Mn | -元299,55 Mn | -元975,18 Mn | -元791,42 Mn | -元11,88 Mn | 元247,94 Mn | 元742,30 Mn | 元445,70 Mn | 元114,89 Mn | -元332,78 Mn | -元731,74 Mn | -元211,43 Mn | -元1,59 Mn | 元140,89 Mn | -元41,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元6,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,1% | 20,6% | 20,8% | 23,4% | 27,5% | 27,7% | 16,0% | 5,7% | 7,5% | 8,1% | 11,1% | 16,5% | 31,3% | 30,2% | 10,3% | 19,9% | 14,3% | 24,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,12 | 0,16 | 0,17 | 0,22 | 0,28 | 0,42 | 0,46 | 0,35 | 0,36 | 0,25 | 0,23 | 0,52 | 0,73 | 0,86 | 1,03 | 0,88 | 1,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,31 | 0,28 | 0,40 | 0,46 | 0,62 | 0,75 | 0,96 | 0,94 | 0,69 | 0,71 | 0,48 | 0,50 | 1,43 | 1,32 | 0,85 | 0,59 | 0,40 | 0,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,4% | 5,2% | 5,5% | 4,8% | 6,0% | 3,5% | 4,0% | 1,2% | 4,5% | 4,3% | 8,4% | 13,3% | 11,8% | 11,7% | 12,5% | 14,4% | 11,7% | 11,4% |
| FAVÖK Marjı | -16,4% | -17,7% | -8,2% | 0,6% | 3,7% | 1,5% | -0,2% | -1,1% | -0,8% | -0,7% | -0,2% | 8,9% | 9,5% | 9,5% | 10,6% | 8,9% | 6,0% | 6,0% |
| Net Kâr Marjı | -8,8% | -11,4% | 0,4% | 0,7% | 4,4% | 3,8% | 1,6% | 0,8% | 1,1% | 2,1% | 1,3% | 9,5% | 7,6% | 6,8% | 7,8% | 6,9% | 6,1% | 5,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -18,7% | 17,3% | 23,2% | 27,0% | -16,8% | -44,9% | -28,4% | -0,4% | 12,5% | 36,1% | 32,0% | 7,9% | -8,1% | -19,2% | -8,6% | -0,1% | 12,2% | -3,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |