002634Zhejiang Bangjie Holding Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $274,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,15 Mr | 元3,28 Mr | 元4,93 Mr | 元1,29 Mr | 元1,09 Mr | 元1,02 Mr | 元957,44 Mn | 元983,63 Mn | 元1,15 Mr | 元1,09 Mr | 元1,09 Mr | 元792,14 Mn | 元703,07 Mn | 元672,98 Mn | 元679,25 Mn | 元382,37 Mn | 元328,16 Mn | 元312,94 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元164,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -元932,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,64 Mr | 元2,04 Mr | 元2,21 Mr | 元153,94 Mn | 元141,22 Mn | 元112,40 Mn | 元158,73 Mn | 元195,27 Mn | 元146,82 Mn | 元135,48 Mn | 元127,59 Mn | 元92,01 Mn | 元140,14 Mn | 元121,35 Mn | 元179,37 Mn | 元131,60 Mn | 元120,97 Mn | 元130,02 Mn |
| Net Borç† | 元1,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元564,36 Mn | 元1,10 Mr | 元760,83 Mn | 元604,73 Mn | 元611,84 Mn | 元623,20 Mn | 元587,10 Mn | 元415,73 Mn | 元442,26 Mn | 元408,94 Mn | 元340,12 Mn | 元371,28 Mn | 元371,52 Mn | 元343,63 Mn | 元340,59 Mn | 元284,93 Mn | 元185,20 Mn | 元165,04 Mn |
| Brüt Kâr | -元8,56 Mn | -元66,95 Mn | 元50,81 Mn | 元143,00 Mn | 元132,54 Mn | 元164,34 Mn | 元135,36 Mn | 元97,10 Mn | 元136,09 Mn | 元132,04 Mn | 元88,90 Mn | 元85,72 Mn | 元85,88 Mn | 元84,14 Mn | 元90,55 Mn | 元75,83 Mn | 元48,72 Mn | 元41,77 Mn |
| FAVÖK | -元62,60 Mn | -元175,07 Mn | -元104,36 Mn | 元75,68 Mn | 元77,31 Mn | 元113,50 Mn | 元94,19 Mn | 元49,50 Mn | 元94,03 Mn | 元79,88 Mn | 元61,99 Mn | 元57,19 Mn | 元58,85 Mn | 元65,16 Mn | 元78,85 Mn | 元54,75 Mn | 元33,55 Mn | 元27,42 Mn |
| Net Kâr | -元988,71 Mn | -元672,34 Mn | -元88,43 Mn | 元72,87 Mn | 元55,62 Mn | 元61,66 Mn | 元38,05 Mn | 元18,15 Mn | 元48,26 Mn | 元40,40 Mn | 元36,23 Mn | 元33,74 Mn | 元29,01 Mn | 元39,86 Mn | 元46,11 Mn | 元39,51 Mn | 元21,22 Mn | 元16,68 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,15 | -1,48 | -0,19 | 0,16 | 0,12 | 0,14 | 0,08 | 0,04 | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,09 | 0,14 | 0,09 | 0,05 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元20,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元21,68 Mn | -元543,08 Mn | -元1,38 Mr | 元76,21 Mn | 元18,21 Mn | 元40,43 Mn | -元18,84 Mn | -元41,52 Mn | 元87,11 Mn | 元85,96 Mn | 元6,06 Mn | 元51,74 Mn | 元22,25 Mn | -元13,48 Mn | -元30,52 Mn | 元13,43 Mn | 元9,65 Mn | -元7,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元14,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 76,6% | 62,3% | 44,9% | 11,9% | 13,0% | 11,0% | 16,6% | 19,9% | 12,8% | 12,4% | 11,8% | 11,6% | 19,9% | 18,0% | 26,4% | 34,4% | 36,9% | 41,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,34 | 0,15 | 0,47 | 0,56 | 0,61 | 0,61 | 0,42 | 0,38 | 0,37 | 0,31 | 0,47 | 0,53 | 0,51 | 0,50 | 0,75 | 0,56 | 0,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,61 | -1,18 | -0,82 | -0,65 | -0,66 | -0,67 | -0,63 | -0,45 | -0,47 | -0,44 | -0,36 | -0,40 | -0,40 | -0,37 | -0,37 | -0,31 | -0,20 | -0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -1,5% | -6,1% | 6,7% | 23,6% | 21,7% | 26,4% | 23,1% | 23,4% | 30,8% | 32,3% | 26,1% | 23,1% | 23,1% | 24,5% | 26,6% | 26,6% | 26,3% | 25,3% |
| FAVÖK Marjı | -11,1% | -15,9% | -13,7% | 12,5% | 12,6% | 18,2% | 16,0% | 11,9% | 21,3% | 19,5% | 18,2% | 15,4% | 15,8% | 19,0% | 23,1% | 19,2% | 18,1% | 16,6% |
| Net Kâr Marjı | -175,2% | -61,0% | -11,6% | 12,1% | 9,1% | 9,9% | 6,5% | 4,4% | 10,9% | 9,9% | 10,7% | 9,1% | 7,8% | 11,6% | 13,5% | 13,9% | 11,5% | 10,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,8% | -49,3% | -181,7% | 12,6% | 3,0% | 6,5% | -3,2% | -10,0% | 19,7% | 21,0% | 1,8% | 13,9% | 6,0% | -3,9% | -9,0% | 4,7% | 5,2% | -4,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,20 | -%2,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,06 | -%6,47 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,55 | +%0,14 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,41 | +%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,20 | -%9,25 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,00 | +%0,54 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,97 | -%2,16 |