002637Zanyu Technology Group Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $801,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,48 Mr | 元7,93 Mr | 元7,86 Mr | 元7,67 Mr | 元8,42 Mr | 元7,28 Mr | 元6,68 Mr | 元7,01 Mr | 元6,37 Mr | 元4,86 Mr | 元2,17 Mr | 元1,77 Mr | 元1,61 Mr | 元1,64 Mr | 元1,38 Mr | 元558,79 Mn | 元423,79 Mn | 元328,12 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元487,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,09 Mr | 元2,84 Mr | 元3,18 Mr | 元3,10 Mr | 元2,47 Mr | 元2,30 Mr | 元1,89 Mr | 元2,07 Mr | 元2,11 Mr | 元1,02 Mr | 元660,43 Mn | 元362,75 Mn | 元309,40 Mn | 元464,46 Mn | 元257,80 Mn | 元203,27 Mn | 元173,34 Mn | 元115,40 Mn |
| Net Borç† | 元2,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元13,12 Mr | 元10,78 Mr | 元9,58 Mr | 元11,20 Mr | 元11,18 Mr | 元7,79 Mr | 元6,57 Mr | 元7,05 Mr | 元6,90 Mr | 元4,35 Mr | 元2,82 Mr | 元2,49 Mr | 元2,21 Mr | 元1,98 Mr | 元1,92 Mr | 元1,30 Mr | 元859,16 Mn | 元720,38 Mn |
| Brüt Kâr | 元889,73 Mn | 元685,09 Mn | 元513,23 Mn | 元489,82 Mn | 元1,59 Mr | 元1,19 Mr | 元1,03 Mr | 元908,28 Mn | 元726,00 Mn | 元525,33 Mn | 元265,13 Mn | 元284,58 Mn | 元266,34 Mn | 元175,29 Mn | 元263,39 Mn | 元201,89 Mn | 元118,80 Mn | 元82,77 Mn |
| FAVÖK | 元734,67 Mn | 元575,74 Mn | 元469,24 Mn | 元293,58 Mn | 元1,35 Mr | 元836,07 Mn | 元680,64 Mn | 元577,02 Mn | 元466,74 Mn | 元343,64 Mn | 元112,13 Mn | 元139,27 Mn | 元115,70 Mn | 元47,29 Mn | 元143,82 Mn | 元88,07 Mn | 元38,08 Mn | 元21,06 Mn |
| Net Kâr | 元182,38 Mn | 元135,33 Mn | 元87,88 Mn | -元69,96 Mn | 元796,03 Mn | 元344,72 Mn | 元354,20 Mn | 元178,08 Mn | 元159,43 Mn | 元151,79 Mn | 元15,67 Mn | 元54,57 Mn | 元56,85 Mn | 元7,30 Mn | 元104,12 Mn | 元67,93 Mn | 元27,33 Mn | 元13,25 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,40 | 0,30 | 0,19 | -0,15 | 1,71 | 0,82 | 0,85 | 0,43 | 0,38 | 0,42 | 0,05 | 0,17 | 0,18 | 0,02 | 0,42 | 0,21 | 0,09 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元118,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元489,07 Mn | 元109,17 Mn | -元3,54 Mn | -元308,76 Mn | -元560,71 Mn | 元45,99 Mn | -元236,82 Mn | 元398,95 Mn | 元43,36 Mn | -元128,49 Mn | 元115,13 Mn | -元11,96 Mn | -元43,96 Mn | -元221,85 Mn | -元77,46 Mn | 元71,89 Mn | -元81,41 Mn | 元59,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元452,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,5% | 35,8% | 40,5% | 40,5% | 29,4% | 31,6% | 28,3% | 29,5% | 33,2% | 21,0% | 30,5% | 20,5% | 19,2% | 28,4% | 18,6% | 36,4% | 40,9% | 35,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,55 | 1,36 | 1,22 | 1,46 | 1,33 | 1,07 | 0,98 | 1,01 | 1,08 | 0,90 | 1,30 | 1,41 | 1,37 | 1,21 | 1,38 | 2,32 | 2,03 | 2,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,52 | 2,89 | 2,57 | 3,00 | 3,00 | 2,09 | 1,76 | 1,89 | 1,85 | 1,17 | 0,75 | 0,67 | 0,59 | 0,53 | 0,51 | 0,35 | 0,23 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,8% | 6,4% | 5,4% | 4,4% | 14,2% | 15,3% | 15,7% | 12,9% | 10,5% | 12,1% | 9,4% | 11,4% | 12,0% | 8,8% | 13,8% | 15,6% | 13,8% | 11,5% |
| FAVÖK Marjı | 5,6% | 5,3% | 4,9% | 2,6% | 12,1% | 10,7% | 10,4% | 8,2% | 6,8% | 7,9% | 4,0% | 5,6% | 5,2% | 2,4% | 7,5% | 6,8% | 4,4% | 2,9% |
| Net Kâr Marjı | 1,4% | 1,3% | 0,9% | -0,6% | 7,1% | 4,4% | 5,4% | 2,5% | 2,3% | 3,5% | 0,6% | 2,2% | 2,6% | 0,4% | 5,4% | 5,2% | 3,2% | 1,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,7% | 1,0% | -0,0% | -2,8% | -5,0% | 0,6% | -3,6% | 5,7% | 0,6% | -3,0% | 4,1% | -0,5% | -2,0% | -11,2% | -4,0% | 5,5% | -9,5% | 8,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |