002642Ronglian Group Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $681,42 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,56 Mr | 元2,27 Mr | 元2,62 Mr | 元3,19 Mr | 元3,34 Mr | 元2,80 Mr | 元3,70 Mr | 元4,89 Mr | 元5,92 Mr | 元4,63 Mr | 元4,66 Mr | 元3,21 Mr | 元2,16 Mr | 元1,19 Mr | 元1,07 Mr | 元376,65 Mn | 元295,46 Mn | 元286,44 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元669,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元429,41 Mn | 元248,05 Mn | 元372,33 Mn | 元395,26 Mn | 元389,00 Mn | 元222,31 Mn | 元288,00 Mn | 元776,13 Mn | 元537,42 Mn | 元385,07 Mn | 元675,84 Mn | 元255,46 Mn | 元227,55 Mn | 元57,09 Mn | 元87,42 Mn | 元40,51 Mn | 元47,19 Mn | 元18,38 Mn |
| Net Borç† | -元323,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,95 Mr | 元2,02 Mr | 元2,37 Mr | 元3,74 Mr | 元3,58 Mr | 元2,81 Mr | 元3,25 Mr | 元2,73 Mr | 元1,89 Mr | 元1,59 Mr | 元1,54 Mr | 元1,49 Mr | 元1,17 Mr | 元855,05 Mn | 元705,04 Mn | 元569,10 Mn | 元423,68 Mn | 元442,46 Mn |
| Brüt Kâr | 元250,81 Mn | 元243,62 Mn | 元180,45 Mn | 元383,08 Mn | 元393,29 Mn | 元99,80 Mn | 元525,02 Mn | 元189,85 Mn | 元360,54 Mn | 元543,96 Mn | 元563,88 Mn | 元499,54 Mn | 元315,39 Mn | 元192,94 Mn | 元157,35 Mn | 元115,39 Mn | 元85,35 Mn | 元79,81 Mn |
| FAVÖK | 元43,02 Mn | 元36,44 Mn | -元200,91 Mn | 元65,07 Mn | 元110,36 Mn | -元301,43 Mn | 元139,26 Mn | -元487,40 Mn | 元162,08 Mn | 元328,34 Mn | 元320,29 Mn | 元268,22 Mn | 元157,94 Mn | 元96,16 Mn | 元91,44 Mn | 元61,06 Mn | 元34,50 Mn | 元30,66 Mn |
| Net Kâr | 元20,02 Mn | 元28,11 Mn | -元357,28 Mn | 元12,20 Mn | 元56,31 Mn | -元1,08 Mr | 元35,61 Mn | -元1,36 Mr | -元258,97 Mn | 元193,84 Mn | 元208,99 Mn | 元165,68 Mn | 元115,10 Mn | 元86,02 Mn | 元71,41 Mn | 元51,36 Mn | 元29,27 Mn | 元24,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,04 | -0,54 | 0,02 | 0,08 | -1,64 | 0,05 | -2,06 | -0,39 | 0,38 | 0,33 | 0,30 | 0,25 | 0,19 | 0,21 | 0,11 | 0,07 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元63,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元60,93 Mn | -元125,54 Mn | 元196,78 Mn | -元177,79 Mn | -元143,58 Mn | 元92,46 Mn | -元161,82 Mn | -元173,81 Mn | 元37,68 Mn | 元49,84 Mn | -元473,47 Mn | 元90,28 Mn | 元14,27 Mn | -元132,31 Mn | 元14,71 Mn | 元20,91 Mn | -元18,66 Mn | 元4,65 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,8% | 10,9% | 14,2% | 12,4% | 11,6% | 7,9% | 7,8% | 15,9% | 9,1% | 8,3% | 14,5% | 8,0% | 10,5% | 4,8% | 8,2% | 10,8% | 16,0% | 6,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,76 | 0,89 | 0,91 | 1,17 | 1,07 | 1,00 | 0,88 | 0,56 | 0,32 | 0,34 | 0,33 | 0,47 | 0,54 | 0,72 | 0,66 | 1,51 | 1,43 | 1,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,64 | 1,70 | 2,00 | 3,14 | 3,01 | 2,36 | 2,74 | 2,30 | 1,59 | 1,34 | 1,30 | 1,26 | 0,99 | 0,72 | 0,59 | 0,48 | 0,36 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,9% | 12,1% | 7,6% | 10,3% | 11,0% | 3,6% | 16,2% | 7,0% | 19,1% | 34,2% | 36,5% | 33,4% | 26,9% | 22,6% | 22,3% | 20,3% | 20,1% | 18,0% |
| FAVÖK Marjı | 2,2% | 1,8% | -8,5% | 1,7% | 3,1% | -10,7% | 4,3% | -17,9% | 8,6% | 20,6% | 20,8% | 17,9% | 13,5% | 11,2% | 13,0% | 10,7% | 8,1% | 6,9% |
| Net Kâr Marjı | 1,0% | 1,4% | -15,1% | 0,3% | 1,6% | -38,6% | 1,1% | -49,9% | -13,7% | 12,2% | 13,5% | 11,1% | 9,8% | 10,1% | 10,1% | 9,0% | 6,9% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,1% | -6,2% | 8,3% | -4,8% | -4,0% | 3,3% | -5,0% | -6,4% | 2,0% | 3,1% | -30,7% | 6,0% | 1,2% | -15,5% | 2,1% | 3,7% | -4,4% | 1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |