002643Valiant Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,87 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,75 Mr | 元10,59 Mr | 元10,13 Mr | 元9,27 Mr | 元7,88 Mr | 元6,69 Mr | 元5,91 Mr | 元5,14 Mr | 元4,55 Mr | 元4,30 Mr | 元3,02 Mr | 元1,60 Mr | 元1,55 Mr | 元1,51 Mr | 元1,58 Mr | 元697,58 Mn | 元571,02 Mn | 元493,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,72 Mr | 元1,82 Mr | 元1,54 Mr | 元1,11 Mr | 元712,24 Mn | 元554,20 Mn | 元206,29 Mn | 元8,13 Mn | 元9,79 Mn | 元11,58 Mn | 元0,00 | 元22,40 Mn | 元18,44 Mn | 元88,37 Mn | 元253,09 Mn | 元237,44 Mn | 元226,87 Mn | 元180,00 Mn |
| Net Borç† | 元499,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,69 Mr | 元3,64 Mr | 元4,28 Mr | 元5,07 Mr | 元4,34 Mr | 元2,91 Mr | 元2,85 Mr | 元2,60 Mr | 元2,44 Mr | 元1,83 Mr | 元1,62 Mr | 元1,06 Mr | 元957,93 Mn | 元783,08 Mn | 元812,53 Mn | 元731,66 Mn | 元404,86 Mn | 元639,43 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,34 Mr | 元1,31 Mr | 元1,70 Mr | 元1,90 Mr | 元1,49 Mr | 元1,23 Mr | 元1,18 Mr | 元1,01 Mr | 元930,03 Mn | 元714,29 Mn | 元535,21 Mn | 元277,10 Mn | 元275,73 Mn | 元252,70 Mn | 元276,32 Mn | 元229,19 Mn | 元152,19 Mn | 元188,70 Mn |
| FAVÖK | 元873,46 Mn | 元853,95 Mn | 元1,32 Mr | 元1,31 Mr | 元1,07 Mr | 元897,83 Mn | 元856,62 Mn | 元659,98 Mn | 元627,44 Mn | 元502,62 Mn | 元329,25 Mn | 元171,94 Mn | 元207,65 Mn | 元159,42 Mn | 元179,86 Mn | 元126,40 Mn | 元87,98 Mn | 元126,52 Mn |
| Net Kâr | 元284,48 Mn | 元246,28 Mn | 元763,01 Mn | 元721,33 Mn | 元626,66 Mn | 元504,71 Mn | 元506,71 Mn | 元444,48 Mn | 元385,28 Mn | 元318,65 Mn | 元257,85 Mn | 元96,53 Mn | 元123,94 Mn | 元109,25 Mn | 元120,24 Mn | 元99,80 Mn | 元63,40 Mn | 元93,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,31 | 0,27 | 0,83 | 0,79 | 0,69 | 0,56 | 0,56 | 0,49 | 0,42 | 0,35 | 0,30 | 0,14 | 0,18 | 0,16 | 0,17 | 0,19 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元399,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元396,63 Mn | -元9,47 Mn | -元310,80 Mn | -元306,37 Mn | 元321,44 Mn | -元94,99 Mn | -元88,13 Mn | -元106,58 Mn | 元243,74 Mn | -元270,11 Mn | 元17,41 Mn | -元45,05 Mn | 元8,54 Mn | -元176,81 Mn | 元62,90 Mn | 元74,69 Mn | 元57,25 Mn | 元27,87 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元693,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,0% | 17,2% | 15,2% | 12,0% | 9,0% | 8,3% | 3,5% | 0,2% | 0,2% | 0,3% | 0,0% | 1,4% | 1,2% | 5,9% | 16,0% | 34,0% | 39,7% | 36,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,34 | 0,42 | 0,55 | 0,55 | 0,43 | 0,48 | 0,51 | 0,54 | 0,43 | 0,54 | 0,66 | 0,62 | 0,52 | 0,51 | 1,05 | 0,71 | 1,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,46 | 0,46 | 0,54 | 0,64 | 0,55 | 0,37 | 0,36 | 0,33 | 0,31 | 0,23 | 0,20 | 0,13 | 0,12 | 0,10 | 0,10 | 0,09 | 0,05 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,2% | 36,0% | 39,8% | 37,5% | 34,4% | 42,4% | 41,3% | 38,9% | 38,2% | 39,1% | 33,0% | 26,2% | 28,8% | 32,3% | 34,0% | 31,3% | 37,6% | 29,5% |
| FAVÖK Marjı | 23,7% | 23,4% | 30,9% | 25,8% | 24,6% | 30,9% | 30,0% | 25,4% | 25,8% | 27,5% | 20,3% | 16,2% | 21,7% | 20,4% | 22,1% | 17,3% | 21,7% | 19,8% |
| Net Kâr Marjı | 7,7% | 6,8% | 17,8% | 14,2% | 14,4% | 17,4% | 17,8% | 17,1% | 15,8% | 17,4% | 15,9% | 9,1% | 12,9% | 14,0% | 14,8% | 13,6% | 15,7% | 14,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,7% | -0,3% | -7,3% | -6,0% | 7,4% | -3,3% | -3,1% | -4,1% | 10,0% | -14,8% | 1,1% | -4,3% | 0,9% | -22,6% | 7,7% | 10,2% | 14,1% | 4,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |