002644Lanzhou Foci Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $624,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,55 Mr | 元2,47 Mr | 元2,53 Mr | 元2,61 Mr | 元2,35 Mr | 元2,39 Mr | 元2,31 Mr | 元2,52 Mr | 元2,35 Mr | 元2,04 Mr | 元1,36 Mr | 元1,05 Mr | 元903,08 Mn | 元822,91 Mn | 元829,23 Mn | 元456,16 Mn | 元422,05 Mn | 元400,52 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元524,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元450,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元98,44 Mn | 元88,41 Mn | 元80,07 Mn | 元57,90 Mn | 元95,65 Mn | 元126,96 Mn | 元94,49 Mn | 元404,22 Mn | 元153,73 Mn | 元162,21 Mn | 元5,16 Mn | 元32,44 Mn | 元124,00 Mn | 元78,00 Mn | 元78,00 Mn | 元48,00 Mn | 元48,00 Mn | 元61,00 Mn |
| Net Borç† | -元426,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元908,72 Mn | 元966,13 Mn | 元1,16 Mr | 元1,04 Mr | 元812,35 Mn | 元664,29 Mn | 元626,59 Mn | 元535,92 Mn | 元499,24 Mn | 元360,31 Mn | 元323,68 Mn | 元395,42 Mn | 元287,04 Mn | 元262,89 Mn | 元268,86 Mn | 元262,41 Mn | 元232,21 Mn | 元219,01 Mn |
| Brüt Kâr | 元283,96 Mn | 元265,72 Mn | 元337,45 Mn | 元283,71 Mn | 元208,85 Mn | 元152,53 Mn | 元158,66 Mn | 元158,70 Mn | 元141,50 Mn | 元100,87 Mn | 元75,07 Mn | 元81,13 Mn | 元95,95 Mn | 元79,92 Mn | 元87,54 Mn | 元94,93 Mn | 元88,04 Mn | 元87,20 Mn |
| FAVÖK | 元98,45 Mn | 元95,52 Mn | 元122,17 Mn | 元114,72 Mn | 元92,70 Mn | 元65,26 Mn | 元37,02 Mn | 元80,63 Mn | 元67,54 Mn | 元52,35 Mn | 元36,65 Mn | 元36,88 Mn | 元45,25 Mn | 元44,40 Mn | 元46,56 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元49,21 Mn | 元60,07 Mn | 元67,19 Mn | 元108,65 Mn | 元93,26 Mn | 元108,02 Mn | 元74,85 Mn | 元74,28 Mn | 元74,09 Mn | 元60,93 Mn | 元42,95 Mn | 元34,65 Mn | 元30,60 Mn | 元30,36 Mn | 元32,06 Mn | 元51,24 Mn | 元36,15 Mn | 元21,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | 0,12 | 0,13 | 0,21 | 0,18 | 0,21 | 0,15 | 0,15 | 0,15 | 0,12 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,12 | 0,08 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元20,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元165,40 Mn | 元26,90 Mn | 元45,01 Mn | 元45,83 Mn | -元19,28 Mn | -元60,48 Mn | -元44,88 Mn | -元210,25 Mn | -元376,35 Mn | -元210,10 Mn | 元12,20 Mn | 元45,39 Mn | -元96,29 Mn | -元124,79 Mn | -元67,50 Mn | 元34,32 Mn | -元19,81 Mn | -元5,79 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元18,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,9% | 3,6% | 3,2% | 2,2% | 4,1% | 5,3% | 4,1% | 16,0% | 6,5% | 8,0% | 0,4% | 3,1% | 13,7% | 9,5% | 9,4% | 10,5% | 11,4% | 15,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,39 | 0,46 | 0,40 | 0,35 | 0,28 | 0,27 | 0,21 | 0,21 | 0,18 | 0,24 | 0,38 | 0,32 | 0,32 | 0,32 | 0,58 | 0,55 | 0,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,49 | 0,52 | 0,62 | 0,56 | 0,44 | 0,36 | 0,34 | 0,29 | 0,27 | 0,19 | 0,17 | 0,21 | 0,15 | 0,14 | 0,14 | 0,14 | 0,13 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,2% | 27,5% | 29,1% | 27,4% | 25,7% | 23,0% | 25,3% | 29,6% | 28,3% | 28,0% | 23,2% | 20,5% | 33,4% | 30,4% | 32,6% | 36,2% | 37,9% | 39,8% |
| FAVÖK Marjı | 10,8% | 9,9% | 10,5% | 11,1% | 11,4% | 9,8% | 5,9% | 15,0% | 13,5% | 14,5% | 11,3% | 9,3% | 15,8% | 16,9% | 17,3% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 5,4% | 6,2% | 5,8% | 10,5% | 11,5% | 16,3% | 11,9% | 13,9% | 14,8% | 16,9% | 13,3% | 8,8% | 10,7% | 11,5% | 11,9% | 19,5% | 15,6% | 9,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 18,2% | 2,8% | 3,9% | 4,4% | -2,4% | -9,1% | -7,2% | -39,2% | -75,4% | -58,3% | 3,8% | 11,5% | -33,5% | -47,5% | -25,1% | 13,1% | -8,5% | -2,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,57 | -%1,98 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,60 | -%5,24 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,57 | +%0,16 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,05 | +%0,42 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,65 | -%7,30 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 589,19 | +%0,41 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,80 | -%2,54 |