002645Jiangsu Huahong Technology Stock Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,05 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,99 Mr | 元5,95 Mr | 元6,13 Mr | 元6,47 Mr | 元5,16 Mr | 元3,94 Mr | 元2,54 Mr | 元2,55 Mr | 元2,24 Mr | 元1,84 Mr | 元1,74 Mr | 元830,03 Mn | 元875,07 Mn | 元804,89 Mn | 元886,13 Mn | 元335,84 Mn | 元278,84 Mn | 元290,70 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元546,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,45 Mr | 元1,44 Mr | 元1,34 Mr | 元1,50 Mr | 元314,55 Mn | 元224,12 Mn | 元35,60 Mn | 元15,30 Mn | 元15,00 Mn | 元35,00 Mn | 元35,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元40,00 Mn | 元40,00 Mn | 元40,00 Mn | 元50,00 Mn |
| Net Borç† | 元875,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元7,81 Mr | 元5,55 Mr | 元6,85 Mr | 元8,44 Mr | 元6,76 Mr | 元3,36 Mr | 元2,15 Mr | 元1,91 Mr | 元1,29 Mr | 元1,00 Mr | 元304,92 Mn | 元358,08 Mn | 元439,46 Mn | 元492,67 Mn | 元566,34 Mn | 元454,54 Mn | 元339,72 Mn | 元472,01 Mn |
| Brüt Kâr | 元781,76 Mn | 元288,78 Mn | 元171,93 Mn | 元788,92 Mn | 元1,00 Mr | 元425,93 Mn | 元416,78 Mn | 元365,33 Mn | 元278,53 Mn | 元185,02 Mn | 元54,15 Mn | 元73,63 Mn | 元99,27 Mn | 元109,22 Mn | 元146,70 Mn | 元113,57 Mn | 元94,08 Mn | 元88,89 Mn |
| FAVÖK | 元446,18 Mn | 元71,42 Mn | -元154,35 Mn | 元437,64 Mn | 元633,82 Mn | 元278,44 Mn | 元237,54 Mn | 元191,29 Mn | 元174,43 Mn | 元98,55 Mn | -元2,90 Mn | 元10,90 Mn | 元41,50 Mn | 元49,43 Mn | 元80,04 Mn | 元53,79 Mn | 元45,11 Mn | 元37,90 Mn |
| Net Kâr | 元204,31 Mn | -元355,56 Mn | -元158,81 Mn | 元406,57 Mn | 元532,03 Mn | 元225,25 Mn | 元179,00 Mn | 元157,07 Mn | 元123,90 Mn | 元63,03 Mn | -元8,75 Mn | 元10,14 Mn | 元36,02 Mn | 元42,87 Mn | 元60,24 Mn | 元44,92 Mn | 元36,23 Mn | 元29,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,29 | -0,52 | -0,23 | 0,59 | 0,77 | 0,35 | 0,32 | 0,28 | 0,22 | 0,11 | -0,02 | 0,02 | 0,09 | 0,10 | 0,19 | 0,11 | 0,09 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元256,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元682,59 Mn | -元193,75 Mn | 元368,38 Mn | -元630,21 Mn | 元27,96 Mn | 元212,12 Mn | -元64,54 Mn | -元28,59 Mn | 元150,13 Mn | 元21,51 Mn | 元24,08 Mn | -元68,85 Mn | 元40,22 Mn | -元42,26 Mn | 元10,59 Mn | 元35,11 Mn | 元45,72 Mn | 元15,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元233,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,8% | 24,1% | 21,8% | 23,2% | 6,1% | 5,7% | 1,4% | 0,6% | 0,7% | 1,9% | 2,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,5% | 11,9% | 14,3% | 17,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,12 | 0,93 | 1,12 | 1,30 | 1,31 | 0,85 | 0,84 | 0,75 | 0,58 | 0,54 | 0,17 | 0,43 | 0,50 | 0,61 | 0,64 | 1,35 | 1,22 | 1,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,86 | 1,32 | 1,63 | 2,01 | 1,61 | 0,80 | 0,51 | 0,45 | 0,31 | 0,24 | 0,07 | 0,09 | 0,10 | 0,12 | 0,13 | 0,11 | 0,08 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,0% | 5,2% | 2,5% | 9,3% | 14,8% | 12,7% | 19,4% | 19,1% | 21,5% | 18,5% | 17,8% | 20,6% | 22,6% | 22,2% | 25,9% | 25,0% | 27,7% | 18,8% |
| FAVÖK Marjı | 5,7% | 1,3% | -2,3% | 5,2% | 9,4% | 8,3% | 11,1% | 10,0% | 13,5% | 9,8% | -1,0% | 3,0% | 9,4% | 10,0% | 14,1% | 11,8% | 13,3% | 8,0% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | -6,4% | -2,3% | 4,8% | 7,9% | 6,7% | 8,3% | 8,2% | 9,6% | 6,3% | -2,9% | 2,8% | 8,2% | 8,7% | 10,6% | 9,9% | 10,7% | 6,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,7% | -3,5% | 5,4% | -7,5% | 0,4% | 6,3% | -3,0% | -1,5% | 11,6% | 2,1% | 7,9% | -19,2% | 9,2% | -8,6% | 1,9% | 7,7% | 13,5% | 3,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |