002648Satellite Chemical Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,37 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元69,56 Mr | 元68,31 Mr | 元64,58 Mr | 元59,76 Mr | 元48,69 Mr | 元33,62 Mr | 元17,93 Mr | 元13,74 Mr | 元10,18 Mr | 元7,45 Mr | 元7,10 Mr | 元7,61 Mr | 元6,27 Mr | 元3,72 Mr | 元4,05 Mr | 元1,20 Mr | 元653,58 Mn | 元511,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元7,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元35,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元33,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元25,32 Mr | 元27,80 Mr | 元31,23 Mr | 元28,72 Mr | 元22,58 Mr | 元14,29 Mr | 元6,23 Mr | 元3,80 Mr | 元1,98 Mr | 元3,03 Mr | 元2,94 Mr | 元3,25 Mr | 元1,78 Mr | 元0,00 | 元745,49 Mn | 元376,14 Mn | 元244,56 Mn | 元180,58 Mn |
| Net Borç† | 元17,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元45,96 Mr | 元45,46 Mr | 元41,42 Mr | 元36,96 Mr | 元28,46 Mr | 元10,73 Mr | 元10,73 Mr | 元9,99 Mr | 元8,17 Mr | 元5,34 Mr | 元4,18 Mr | 元4,29 Mr | 元3,30 Mr | 元3,15 Mr | 元3,23 Mr | 元1,63 Mr | 元953,09 Mn | 元949,48 Mn |
| Brüt Kâr | 元9,79 Mr | 元10,23 Mr | 元7,85 Mr | 元5,77 Mr | 元8,77 Mr | 元2,97 Mr | 元2,72 Mr | 元1,99 Mr | 元1,97 Mr | 元1,16 Mr | 元332,19 Mn | 元556,34 Mn | 元838,60 Mn | 元713,73 Mn | 元953,84 Mn | 元485,73 Mn | 元202,08 Mn | 元122,13 Mn |
| FAVÖK | 元13,02 Mr | 元12,80 Mr | 元10,09 Mr | 元6,81 Mr | 元9,00 Mr | 元2,72 Mr | 元2,36 Mr | 元1,62 Mr | 元1,79 Mr | 元1,12 Mr | 元297,50 Mn | 元408,49 Mn | 元655,58 Mn | 元563,62 Mn | 元823,42 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元5,31 Mr | 元6,07 Mr | 元4,79 Mr | 元3,10 Mr | 元6,01 Mr | 元1,66 Mr | 元1,27 Mr | 元940,63 Mn | 元942,46 Mn | 元311,56 Mn | -元436,01 Mn | 元32,56 Mn | 元500,14 Mn | 元422,18 Mn | 元629,72 Mn | 元305,78 Mn | 元107,51 Mn | 元53,97 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,58 | 1,80 | 1,42 | 0,92 | 1,78 | 0,55 | 0,43 | 0,32 | 0,38 | 0,14 | -0,20 | 0,01 | 0,23 | 0,19 | 0,38 | 0,14 | 0,05 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元1,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元7,47 Mr | 元7,84 Mr | 元5,97 Mr | 元2,26 Mr | -元211,71 Mn | -元5,80 Mr | -元1,20 Mr | -元366,50 Mn | 元44,53 Mn | 元440,18 Mn | 元1,08 Mr | -元1,53 Mr | -元1,66 Mr | -元123,94 Mn | -元256,80 Mn | 元6,03 Mn | -元36,87 Mn | 元135,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,4% | 40,7% | 48,4% | 48,1% | 46,4% | 42,5% | 34,8% | 27,7% | 19,4% | 40,7% | 41,4% | 42,6% | 28,4% | 0,0% | 18,4% | 31,4% | 37,4% | 35,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,67 | 0,64 | 0,62 | 0,58 | 0,32 | 0,60 | 0,73 | 0,80 | 0,72 | 0,59 | 0,56 | 0,53 | 0,85 | 0,80 | 1,36 | 1,46 | 1,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,37 | 1,35 | 1,23 | 1,10 | 0,85 | 0,32 | 0,32 | 0,30 | 0,24 | 0,16 | 0,12 | 0,13 | 0,10 | 0,09 | 0,10 | 0,05 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,3% | 22,5% | 19,0% | 15,6% | 30,8% | 27,7% | 25,3% | 19,9% | 24,1% | 21,7% | 7,9% | 13,0% | 25,4% | 22,7% | 29,5% | 29,7% | 21,2% | 12,9% |
| FAVÖK Marjı | 28,3% | 28,1% | 24,4% | 18,4% | 31,6% | 25,4% | 22,0% | 16,2% | 21,9% | 21,1% | 7,1% | 9,5% | 19,9% | 17,9% | 25,5% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 11,6% | 13,4% | 11,6% | 8,4% | 21,1% | 15,5% | 11,9% | 9,4% | 11,5% | 5,8% | -10,4% | 0,8% | 15,1% | 13,4% | 19,5% | 18,7% | 11,3% | 5,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,3% | 17,2% | 14,4% | 6,1% | -0,7% | -54,0% | -11,2% | -3,7% | 0,5% | 8,2% | 25,9% | -35,6% | -50,2% | -3,9% | -7,9% | 0,4% | -3,9% | 14,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |