002651Chengdu Leejun Industrial Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,27 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,64 Mr | 元3,45 Mr | 元3,29 Mr | 元3,47 Mr | 元3,10 Mr | 元2,99 Mr | 元2,66 Mr | 元2,51 Mr | 元2,46 Mr | 元2,49 Mr | 元2,50 Mr | 元2,33 Mr | 元2,53 Mr | 元2,64 Mr | 元2,43 Mr | 元1,29 Mr | 元1,28 Mr | 元1,01 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元859,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元78,18 Mn | 元73,05 Mn | 元52,42 Mn | 元63,32 Mn | 元63,78 Mn | 元76,65 Mn | 元36,69 Mn | 元55,40 Mn | 元5,75 Mn | 元10,71 Mn | 元7,67 Mn | 元2,00 Mn | 元20,00 Mn | 元5,00 Mn | 元17,20 Mn | 元42,84 Mn | 元0,00 | 元21,33 Mn |
| Net Borç† | -元1,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元723,78 Mn | 元770,81 Mn | 元1,06 Mr | 元1,01 Mr | 元951,09 Mn | 元813,39 Mn | 元679,35 Mn | 元512,29 Mn | 元521,79 Mn | 元456,68 Mn | 元566,64 Mn | 元733,29 Mn | 元873,81 Mn | 元795,27 Mn | 元1,21 Mr | 元1,45 Mr | 元761,34 Mn | 元507,50 Mn |
| Brüt Kâr | 元245,78 Mn | 元285,28 Mn | 元424,44 Mn | 元388,42 Mn | 元384,08 Mn | 元338,73 Mn | 元290,45 Mn | 元209,12 Mn | 元219,35 Mn | 元194,39 Mn | 元248,48 Mn | 元364,44 Mn | 元423,18 Mn | 元389,18 Mn | 元600,78 Mn | 元774,12 Mn | 元358,65 Mn | 元239,42 Mn |
| FAVÖK | 元79,01 Mn | 元147,71 Mn | 元269,24 Mn | 元272,93 Mn | 元237,95 Mn | 元215,48 Mn | 元193,36 Mn | 元130,88 Mn | 元149,57 Mn | 元116,17 Mn | 元156,75 Mn | 元273,52 Mn | 元888,10 Mn | 元287,58 Mn | 元482,08 Mn | 元659,99 Mn | 元305,05 Mn | 元196,43 Mn |
| Net Kâr | 元56,05 Mn | 元120,10 Mn | 元122,90 Mn | 元219,68 Mn | 元199,90 Mn | 元191,68 Mn | 元178,28 Mn | 元119,06 Mn | 元128,74 Mn | 元95,93 Mn | 元144,84 Mn | 元260,78 Mn | 元311,16 Mn | 元292,99 Mn | 元424,59 Mn | 元576,55 Mn | 元275,08 Mn | 元170,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,12 | 0,12 | 0,21 | 0,20 | 0,19 | 0,18 | 0,12 | 0,13 | 0,10 | 0,14 | 0,26 | 0,31 | 0,29 | 0,42 | 0,58 | 0,27 | 0,17 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元43,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元150,41 Mn | 元295,03 Mn | 元246,83 Mn | 元162,05 Mn | 元88,99 Mn | 元3,45 Mn | 元119,66 Mn | 元123,82 Mn | 元106,09 Mn | 元70,03 Mn | 元111,61 Mn | 元320,68 Mn | 元182,86 Mn | 元199,09 Mn | 元61,03 Mn | -元40,44 Mn | 元154,00 Mn | 元248,06 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元34,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,1% | 2,1% | 1,6% | 1,8% | 2,1% | 2,6% | 1,4% | 2,2% | 0,2% | 0,4% | 0,3% | 0,1% | 0,8% | 0,2% | 0,7% | 3,3% | 0,0% | 2,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,22 | 0,32 | 0,29 | 0,31 | 0,27 | 0,26 | 0,20 | 0,21 | 0,18 | 0,23 | 0,32 | 0,35 | 0,30 | 0,50 | 1,13 | 0,60 | 0,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,26 | 0,28 | 0,38 | 0,37 | 0,34 | 0,29 | 0,24 | 0,18 | 0,19 | 0,16 | 0,20 | 0,26 | 0,32 | 0,29 | 0,44 | 0,52 | 0,27 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 34,0% | 37,0% | 39,9% | 38,3% | 40,4% | 41,6% | 42,8% | 40,8% | 42,0% | 42,6% | 43,9% | 49,7% | 48,4% | 48,9% | 49,8% | 53,5% | 47,1% | 47,2% |
| FAVÖK Marjı | 10,9% | 19,2% | 25,3% | 26,9% | 25,0% | 26,5% | 28,5% | 25,5% | 28,7% | 25,4% | 27,7% | 37,3% | 101,6% | 36,2% | 40,0% | 45,6% | 40,1% | 38,7% |
| Net Kâr Marjı | 7,7% | 15,6% | 11,5% | 21,7% | 21,0% | 23,6% | 26,2% | 23,2% | 24,7% | 21,0% | 25,6% | 35,6% | 35,6% | 36,8% | 35,2% | 39,8% | 36,1% | 33,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 20,8% | 38,3% | 23,2% | 16,0% | 9,4% | 0,4% | 17,6% | 24,2% | 20,3% | 15,3% | 19,7% | 43,7% | 20,9% | 25,0% | 5,1% | -2,8% | 20,2% | 48,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |