002652Suzhou Yangtze New Materials Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $353,90 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元441,94 Mn | 元482,75 Mn | 元565,62 Mn | 元599,30 Mn | 元748,81 Mn | 元1,03 Mr | 元2,66 Mr | 元2,81 Mr | 元2,78 Mr | 元2,31 Mr | 元1,81 Mr | 元994,14 Mn | 元754,23 Mn | 元684,63 Mn | 元571,33 Mn | 元647,80 Mn | 元486,98 Mn | 元446,44 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元20,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元203,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元238,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元156,89 Mn | 元172,67 Mn | 元212,81 Mn | 元335,08 Mn | 元441,39 Mn | 元663,35 Mn | 元1,68 Mr | 元1,62 Mr | 元1,56 Mr | 元1,14 Mr | 元942,48 Mn | 元343,64 Mn | 元154,13 Mn | 元105,00 Mn | 元269,97 Mn | 元345,80 Mn | 元305,10 Mn | 元219,02 Mn |
| Net Borç† | 元136,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元327,40 Mn | 元339,67 Mn | 元433,68 Mn | 元483,15 Mn | 元655,92 Mn | 元1,27 Mr | 元2,19 Mr | 元2,73 Mr | 元2,61 Mr | 元1,89 Mr | 元1,45 Mr | 元1,38 Mr | 元1,48 Mr | 元1,34 Mr | 元1,52 Mr | 元1,29 Mr | 元907,80 Mn | 元1,11 Mr |
| Brüt Kâr | 元15,90 Mn | 元20,29 Mn | 元25,86 Mn | 元24,33 Mn | 元37,93 Mn | 元146,11 Mn | 元161,68 Mn | 元307,08 Mn | 元427,10 Mn | 元307,09 Mn | 元241,96 Mn | 元131,80 Mn | 元121,81 Mn | 元116,78 Mn | 元143,28 Mn | 元143,72 Mn | 元95,13 Mn | 元71,09 Mn |
| FAVÖK | -元4,95 Mn | 元20,17 Mn | 元2,03 Mn | -元441.770 | -元28,80 Mn | 元40,68 Mn | 元80,18 Mn | 元246,42 Mn | 元324,23 Mn | 元237,86 Mn | 元196,16 Mn | 元81,97 Mn | 元71,11 Mn | 元70,76 Mn | 元92,72 Mn | 元69,72 Mn | 元47,41 Mn | 元42,16 Mn |
| Net Kâr | -元28,33 Mn | 元7,01 Mn | 元31,93 Mn | -元36,21 Mn | -元55,98 Mn | -元120,82 Mn | -元317,62 Mn | 元39,60 Mn | 元85,30 Mn | 元81,27 Mn | 元41,21 Mn | 元36,85 Mn | 元36,20 Mn | 元41,25 Mn | 元58,64 Mn | 元57,56 Mn | 元37,39 Mn | 元22,15 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,06 | 0,01 | 0,06 | -0,07 | -0,11 | -0,24 | -0,62 | 0,08 | 0,17 | 0,16 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,11 | 0,11 | 0,07 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元1,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元10,90 Mn | 元60,34 Mn | 元34,04 Mn | 元20,98 Mn | -元194,17 Mn | 元48,12 Mn | -元267,59 Mn | 元100,54 Mn | -元40,41 Mn | -元162,84 Mn | -元174,78 Mn | 元70,45 Mn | -元107,52 Mn | -元224,82 Mn | 元8,32 Mn | 元9,54 Mn | 元135,48 Mn | 元15,97 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元89.733 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,5% | 35,8% | 37,6% | 55,9% | 58,9% | 64,7% | 63,1% | 57,6% | 56,1% | 49,6% | 52,1% | 34,6% | 20,4% | 15,3% | 47,3% | 53,4% | 62,7% | 49,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,74 | 0,70 | 0,77 | 0,81 | 0,88 | 1,23 | 0,83 | 0,97 | 0,94 | 0,82 | 0,80 | 1,39 | 1,96 | 1,96 | 2,66 | 1,99 | 1,86 | 2,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,38 | 1,43 | 1,82 | 2,03 | 2,76 | 5,32 | 9,22 | 11,47 | 10,95 | 7,94 | 6,08 | 5,79 | 6,20 | 5,64 | 6,39 | 5,40 | 3,81 | 4,68 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,9% | 6,0% | 6,0% | 5,0% | 5,8% | 11,5% | 7,4% | 11,2% | 16,4% | 16,2% | 16,7% | 9,6% | 8,3% | 8,7% | 9,4% | 11,2% | 10,5% | 6,4% |
| FAVÖK Marjı | -1,5% | 5,9% | 0,5% | -0,1% | -4,4% | 3,2% | 3,7% | 9,0% | 12,4% | 12,6% | 13,5% | 5,9% | 4,8% | 5,3% | 6,1% | 5,4% | 5,2% | 3,8% |
| Net Kâr Marjı | -8,7% | 2,1% | 7,4% | -7,5% | -8,5% | -9,5% | -14,5% | 1,5% | 3,3% | 4,3% | 2,8% | 2,7% | 2,5% | 3,1% | 3,9% | 4,5% | 4,1% | 2,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,3% | 17,8% | 7,8% | 4,3% | -29,6% | 3,8% | -12,2% | 3,7% | -1,6% | -8,6% | -12,1% | 5,1% | -7,3% | -16,7% | 0,5% | 0,7% | 14,9% | 1,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |