002658Beijing SDL Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $991,91 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,09 Mr | 元3,04 Mr | 元3,16 Mr | 元3,46 Mr | 元3,44 Mr | 元3,24 Mr | 元3,06 Mr | 元2,90 Mr | 元2,20 Mr | 元1,98 Mr | 元1,81 Mr | 元1,62 Mr | 元1,35 Mr | 元1,16 Mr | 元434,01 Mn | 元364,70 Mn | 元279,58 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元505,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元446,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元8,13 Mn | 元7,39 Mn | 元19,39 Mn | 元305,85 Mn | 元294,54 Mn | 元481,23 Mn | 元461,31 Mn | 元540,06 Mn | 元28,83 Mn | 元11,66 Mn | 元27,55 Mn | 元25,04 Mn | 元24,00 Mn | 元0,00 | 元8,00 Mn | 元20,00 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元1,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元1,39 Mr | 元1,41 Mr | 元1,50 Mr | 元1,50 Mr | 元1,37 Mr | 元1,21 Mr | 元1,24 Mr | 元1,28 Mr | 元1,08 Mr | 元991,25 Mn | 元995,98 Mn | 元736,06 Mn | 元585,56 Mn | 元375,62 Mn | 元324,89 Mn | 元300,17 Mn | 元252,37 Mn |
| Brüt Kâr | 元567,84 Mn | 元555,62 Mn | 元582,59 Mn | 元657,95 Mn | 元561,34 Mn | 元471,53 Mn | 元510,48 Mn | 元525,52 Mn | 元495,78 Mn | 元458,19 Mn | 元486,23 Mn | 元348,93 Mn | 元258,98 Mn | 元183,32 Mn | 元153,60 Mn | 元141,69 Mn | 元112,33 Mn |
| FAVÖK | 元216,88 Mn | 元202,50 Mn | 元217,31 Mn | 元310,89 Mn | 元228,41 Mn | 元210,20 Mn | 元189,85 Mn | 元186,76 Mn | 元239,42 Mn | 元216,02 Mn | 元275,07 Mn | 元192,73 Mn | 元147,82 Mn | 元104,18 Mn | 元95,43 Mn | 元47,43 Mn | 元69,12 Mn |
| Net Kâr | 元150,94 Mn | 元168,53 Mn | 元202,81 Mn | 元283,71 Mn | 元221,84 Mn | 元150,38 Mn | 元140,61 Mn | 元179,25 Mn | 元214,79 Mn | 元193,90 Mn | 元262,93 Mn | 元198,84 Mn | 元134,15 Mn | 元99,86 Mn | 元81,47 Mn | 元34,47 Mn | 元58,08 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,24 | 0,27 | 0,32 | 0,45 | 0,36 | 0,25 | 0,24 | 0,30 | 0,36 | 0,32 | 0,43 | 0,33 | 0,22 | 0,17 | 0,13 | 0,06 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元94,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元232,94 Mn | 元232,73 Mn | 元319,82 Mn | 元208,18 Mn | 元195,20 Mn | 元223,41 Mn | 元250,55 Mn | 元121,23 Mn | 元234,35 Mn | 元127,32 Mn | 元71,94 Mn | 元19,11 Mn | -元33,15 Mn | -元38,20 Mn | -元3,46 Mn | 元54,94 Mn | -元8,36 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元78,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 0,2% | 0,6% | 8,8% | 8,6% | 14,8% | 15,1% | 18,6% | 1,3% | 0,6% | 1,5% | 1,5% | 1,8% | 0,0% | 1,8% | 5,5% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,46 | 0,48 | 0,43 | 0,40 | 0,37 | 0,40 | 0,44 | 0,49 | 0,50 | 0,55 | 0,45 | 0,44 | 0,32 | 0,75 | 0,82 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,53 | 0,54 | 0,57 | 0,57 | 0,52 | 0,46 | 0,47 | 0,49 | 0,41 | 0,38 | 0,38 | 0,28 | 0,22 | 0,14 | 0,12 | 0,11 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 40,9% | 39,3% | 38,8% | 44,0% | 41,0% | 39,1% | 41,3% | 41,0% | 46,1% | 46,2% | 48,8% | 47,4% | 44,2% | 48,8% | 47,3% | 47,2% | 44,5% |
| FAVÖK Marjı | 15,6% | 14,3% | 14,5% | 20,8% | 16,7% | 17,4% | 15,3% | 14,6% | 22,3% | 21,8% | 27,6% | 26,2% | 25,2% | 27,7% | 29,4% | 15,8% | 27,4% |
| Net Kâr Marjı | 10,9% | 11,9% | 13,5% | 19,0% | 16,2% | 12,5% | 11,4% | 14,0% | 20,0% | 19,6% | 26,4% | 27,0% | 22,9% | 26,6% | 25,1% | 11,5% | 23,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,8% | 16,5% | 21,3% | 13,9% | 14,2% | 18,5% | 20,3% | 9,5% | 21,8% | 12,8% | 7,2% | 2,6% | -5,7% | -10,2% | -1,1% | 18,3% | -3,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |