002659Beijing Kaiwen Education Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $396,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,01 Mr | 元3,16 Mr | 元3,11 Mr | 元3,24 Mr | 元3,48 Mr | 元4,11 Mr | 元3,70 Mr | 元3,81 Mr | 元3,15 Mr | 元3,80 Mr | 元2,56 Mr | 元1,97 Mr | 元1,68 Mr | 元1,80 Mr | 元1,13 Mr | 元948,47 Mn | 元746,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元231,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元856,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元700,42 Mn | 元817,30 Mn | 元748,48 Mn | 元804,33 Mn | 元1,06 Mr | 元1,24 Mr | 元1,04 Mr | 元1,20 Mr | 元354,83 Mn | 元517,44 Mn | 元847,57 Mn | 元956,34 Mn | 元812,38 Mn | 元766,14 Mn | 元343,67 Mn | 元282,52 Mn | 元66,70 Mn |
| Net Borç† | 元469,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元345,36 Mn | 元319,69 Mn | 元253,89 Mn | 元171,80 Mn | 元284,30 Mn | 元321,02 Mn | 元785,80 Mn | 元237,65 Mn | 元620,21 Mn | 元321,77 Mn | 元757,09 Mn | 元825,54 Mn | 元661,88 Mn | 元753,23 Mn | 元904,43 Mn | 元691,94 Mn | 元453,60 Mn |
| Brüt Kâr | 元85,81 Mn | 元81,50 Mn | 元54,60 Mn | 元16,91 Mn | -元3,74 Mn | 元2,98 Mn | 元231,32 Mn | -元22,64 Mn | 元20,26 Mn | -元21,85 Mn | 元96,28 Mn | 元97,62 Mn | 元7,94 Mn | 元119,51 Mn | 元140,73 Mn | 元119,20 Mn | 元86,32 Mn |
| FAVÖK | 元142,18 Mn | 元68,96 Mn | 元86,70 Mn | 元52,11 Mn | -元8,05 Mn | -元15,44 Mn | 元214,04 Mn | 元11,97 Mn | 元28,33 Mn | -元65,64 Mn | 元85,24 Mn | 元82,31 Mn | -元29,41 Mn | 元83,05 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元17,04 Mn | -元36,96 Mn | -元49,72 Mn | -元96,51 Mn | -元120,62 Mn | -元129,58 Mn | 元37,95 Mn | -元97,95 Mn | 元23,26 Mn | -元96,27 Mn | 元2,86 Mn | 元12,95 Mn | -元62,82 Mn | 元44,87 Mn | 元72,43 Mn | 元53,00 Mn | 元37,69 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | -0,06 | -0,08 | -0,16 | -0,20 | -0,24 | 0,08 | -0,20 | 0,05 | -0,25 | 0,01 | 0,04 | -0,20 | 0,16 | 0,23 | 0,17 | 0,12 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元81,05 Mn | 元54,89 Mn | 元55,09 Mn | 元199,19 Mn | 元74,74 Mn | -元84,08 Mn | -元115,18 Mn | -元553,53 Mn | -元1,03 Mr | -元1,13 Mr | 元192,12 Mn | 元60,31 Mn | -元201,13 Mn | -元507,06 Mn | -元77,40 Mn | 元62,25 Mn | 元56,92 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元43,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,2% | 25,9% | 24,1% | 24,8% | 30,3% | 30,2% | 28,2% | 31,5% | 11,3% | 13,6% | 33,0% | 48,5% | 48,2% | 42,5% | 30,4% | 29,8% | 8,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,10 | 0,08 | 0,05 | 0,08 | 0,08 | 0,21 | 0,06 | 0,20 | 0,08 | 0,30 | 0,42 | 0,39 | 0,42 | 0,80 | 0,73 | 0,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,16 | 0,15 | 0,12 | 0,08 | 0,13 | 0,15 | 0,36 | 0,11 | 0,29 | 0,15 | 0,35 | 0,38 | 0,31 | 0,35 | 0,42 | 0,32 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,8% | 25,5% | 21,5% | 9,8% | -1,3% | 0,9% | 29,4% | -9,5% | 3,3% | -6,8% | 12,7% | 11,8% | 1,2% | 15,9% | 15,6% | 17,2% | 19,0% |
| FAVÖK Marjı | 41,2% | 21,6% | 34,1% | 30,3% | -2,8% | -4,8% | 27,2% | 5,0% | 4,6% | -20,4% | 11,3% | 10,0% | -4,4% | 11,0% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -4,9% | -11,6% | -19,6% | -56,2% | -42,4% | -40,4% | 4,8% | -41,2% | 3,8% | -29,9% | 0,4% | 1,6% | -9,5% | 6,0% | 8,0% | 7,7% | 8,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 23,5% | 17,2% | 21,7% | 115,9% | 26,3% | -26,2% | -14,7% | -232,9% | -166,5% | -349,7% | 25,4% | 7,3% | -30,4% | -67,3% | -8,6% | 9,0% | 12,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |