002663Pubang Landscape Architecture Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $442,46 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,20 Mr | 元4,93 Mr | 元5,53 Mr | 元5,70 Mr | 元6,20 Mr | 元7,13 Mr | 元7,55 Mr | 元8,98 Mr | 元9,99 Mr | 元7,70 Mr | 元6,44 Mr | 元5,49 Mr | 元3,40 Mr | 元2,25 Mr | 元657,45 Mn | 元452,30 Mn | 元321,88 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元391,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元267,55 Mn | 元247,82 Mn | 元286,53 Mn | 元338,24 Mn | 元669,06 Mn | 元810,81 Mn | 元1,05 Mr | 元1,46 Mr | 元2,62 Mr | 元1,53 Mr | 元991,90 Mn | 元723,30 Mn | 元693,98 Mn | 元26,00 Mn | 元26,00 Mn | 元26,00 Mn | 元26,00 Mn |
| Net Borç† | -元923,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元1,85 Mr | 元1,98 Mr | 元1,82 Mr | 元2,46 Mr | 元2,78 Mr | 元2,52 Mr | 元3,07 Mr | 元3,78 Mr | 元3,57 Mr | 元2,70 Mr | 元2,36 Mr | 元3,06 Mr | 元2,32 Mr | 元1,79 Mr | 元1,26 Mr | 元860,90 Mn | 元516,28 Mn |
| Brüt Kâr | 元113,62 Mn | 元126,90 Mn | 元149,54 Mn | 元166,65 Mn | 元197,63 Mn | 元150,47 Mn | 元227,30 Mn | 元366,78 Mn | 元471,65 Mn | 元418,90 Mn | 元420,18 Mn | 元716,29 Mn | 元531,95 Mn | 元418,08 Mn | 元300,87 Mn | 元227,83 Mn | 元130,19 Mn |
| FAVÖK | -元390,50 Mn | -元367,56 Mn | -元31,70 Mn | -元118,82 Mn | -元268,26 Mn | -元226,88 Mn | -元46,09 Mn | 元136,91 Mn | 元208,08 Mn | 元187,01 Mn | 元224,92 Mn | 元516,09 Mn | 元375,97 Mn | 元269,74 Mn | 元204,29 Mn | 元76,05 Mn | 元74,00 Mn |
| Net Kâr | -元464,79 Mn | -元470,42 Mn | 元13,83 Mn | -元247,94 Mn | -元635,45 Mn | -元216,03 Mn | -元1,05 Mr | 元42,77 Mn | 元151,88 Mn | 元105,18 Mn | 元199,42 Mn | 元397,90 Mn | 元304,85 Mn | 元240,19 Mn | 元168,14 Mn | 元48,67 Mn | 元53,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,27 | -0,27 | 0,01 | -0,14 | -0,35 | -0,12 | -0,58 | 0,02 | 0,08 | 0,06 | 0,12 | 0,28 | 0,22 | 0,17 | 0,12 | 0,03 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元47,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元2,47 Mn | 元80,23 Mn | 元952.670 | 元438,56 Mn | 元188,64 Mn | -元6,74 Mn | 元399,63 Mn | 元119,81 Mn | 元283,38 Mn | -元87,12 Mn | -元422,80 Mn | -元346,51 Mn | -元380,02 Mn | -元406,43 Mn | 元28,22 Mn | 元69,23 Mn | -元36,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元20,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,4% | 5,0% | 5,2% | 5,9% | 10,8% | 11,4% | 13,9% | 16,3% | 26,2% | 19,8% | 15,4% | 13,2% | 20,4% | 1,2% | 4,0% | 5,7% | 8,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,40 | 0,33 | 0,43 | 0,45 | 0,35 | 0,41 | 0,42 | 0,36 | 0,35 | 0,37 | 0,56 | 0,68 | 0,80 | 1,92 | 1,90 | 1,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,95 | 1,02 | 0,94 | 1,27 | 1,43 | 1,30 | 1,58 | 1,95 | 1,84 | 1,39 | 1,22 | 1,58 | 1,19 | 0,92 | 0,65 | 0,44 | 0,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,1% | 6,4% | 8,2% | 6,8% | 7,1% | 6,0% | 7,4% | 9,7% | 13,2% | 15,5% | 17,8% | 23,4% | 22,9% | 23,3% | 23,8% | 26,5% | 25,2% |
| FAVÖK Marjı | -21,1% | -18,6% | -1,7% | -4,8% | -9,7% | -9,0% | -1,5% | 3,6% | 5,8% | 6,9% | 9,5% | 16,8% | 16,2% | 15,1% | 16,2% | 8,8% | 14,3% |
| Net Kâr Marjı | -25,1% | -23,8% | 0,8% | -10,1% | -22,9% | -8,6% | -34,1% | 1,1% | 4,3% | 3,9% | 8,4% | 13,0% | 13,1% | 13,4% | 13,3% | 5,7% | 10,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,1% | 4,1% | 0,1% | 17,8% | 6,8% | -0,3% | 13,0% | 3,2% | 7,9% | -3,2% | -17,9% | -11,3% | -16,4% | -22,7% | 2,2% | 8,0% | -7,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |