002664Xinzhi Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $908,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,99 Mr | 元10,28 Mr | 元8,99 Mr | 元7,78 Mr | 元6,69 Mr | 元5,40 Mr | 元4,25 Mr | 元3,44 Mr | 元3,49 Mr | 元2,61 Mr | 元2,74 Mr | 元1,86 Mr | 元1,61 Mr | 元1,50 Mr | 元909,12 Mn | 元730,89 Mn | 元530,20 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,64 Mr | 元5,46 Mr | 元4,43 Mr | 元3,94 Mr | 元3,44 Mr | 元2,28 Mr | 元1,07 Mr | 元924,50 Mn | 元881,95 Mn | 元645,08 Mn | 元1,02 Mr | 元388,46 Mn | 元310,76 Mn | 元328,92 Mn | 元373,40 Mn | 元257,83 Mn | 元168,73 Mn |
| Net Borç† | 元3,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元6,10 Mr | 元5,91 Mr | 元4,61 Mr | 元3,71 Mr | 元3,35 Mr | 元2,86 Mr | 元2,95 Mr | 元2,62 Mr | 元2,41 Mr | 元1,77 Mr | 元1,50 Mr | 元1,54 Mr | 元1,32 Mr | 元979,88 Mn | 元782,95 Mn | 元539,26 Mn | 元329,34 Mn |
| Brüt Kâr | 元618,11 Mn | 元451,01 Mn | 元593,83 Mn | 元396,35 Mn | 元428,24 Mn | 元488,24 Mn | 元672,89 Mn | 元584,28 Mn | 元536,61 Mn | 元469,43 Mn | 元374,18 Mn | 元352,87 Mn | 元277,81 Mn | 元211,38 Mn | 元169,97 Mn | 元108,42 Mn | 元59,21 Mn |
| FAVÖK | 元476,79 Mn | 元250,69 Mn | 元426,97 Mn | 元214,32 Mn | 元265,35 Mn | 元285,87 Mn | 元462,67 Mn | 元414,72 Mn | 元382,17 Mn | 元336,08 Mn | 元268,04 Mn | 元245,48 Mn | 元186,85 Mn | 元147,34 Mn | 元105,03 Mn | 元64,73 Mn | 元26,14 Mn |
| Net Kâr | 元133,68 Mn | 元21,08 Mn | 元242,74 Mn | 元210,88 Mn | 元204,00 Mn | 元316,15 Mn | 元306,03 Mn | 元260,42 Mn | 元255,82 Mn | 元230,96 Mn | 元202,19 Mn | 元185,89 Mn | 元144,07 Mn | 元109,98 Mn | 元77,73 Mn | 元43,95 Mn | 元16,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,33 | 0,05 | 0,60 | 0,52 | 0,51 | 0,79 | 0,77 | 0,65 | 0,64 | 0,58 | 0,51 | 0,47 | 0,36 | 0,29 | 0,19 | 0,11 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元192,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元390,45 Mn | -元271,80 Mn | -元388,39 Mn | -元263,04 Mn | -元384,85 Mn | -元106,74 Mn | 元738,15 Mn | 元293,02 Mn | 元128,20 Mn | 元187,15 Mn | 元159,33 Mn | 元27,64 Mn | -元36,91 Mn | -元54,97 Mn | 元11,52 Mn | -元40,38 Mn | -元14,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元778,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 51,3% | 53,1% | 49,3% | 50,6% | 51,3% | 42,2% | 25,2% | 26,9% | 25,3% | 24,8% | 37,2% | 20,8% | 19,4% | 22,0% | 41,1% | 35,3% | 31,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 0,57 | 0,51 | 0,48 | 0,50 | 0,53 | 0,70 | 0,76 | 0,69 | 0,68 | 0,55 | 0,83 | 0,82 | 0,65 | 0,86 | 0,74 | 0,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,72 | 1,67 | 1,30 | 1,05 | 0,95 | 0,81 | 0,83 | 0,74 | 0,68 | 0,50 | 0,42 | 0,44 | 0,37 | 0,28 | 0,22 | 0,15 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,1% | 7,6% | 12,9% | 10,7% | 12,8% | 17,1% | 22,8% | 22,3% | 22,3% | 26,6% | 25,0% | 22,9% | 21,1% | 21,6% | 21,7% | 20,1% | 18,0% |
| FAVÖK Marjı | 7,8% | 4,2% | 9,3% | 5,8% | 7,9% | 10,0% | 15,7% | 15,8% | 15,9% | 19,0% | 17,9% | 15,9% | 14,2% | 15,0% | 13,4% | 12,0% | 7,9% |
| Net Kâr Marjı | 2,2% | 0,4% | 5,3% | 5,7% | 6,1% | 11,0% | 10,4% | 9,9% | 10,6% | 13,1% | 13,5% | 12,0% | 10,9% | 11,2% | 9,9% | 8,1% | 5,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,4% | -4,6% | -8,4% | -7,1% | -11,5% | -3,7% | 25,0% | 11,2% | 5,3% | 10,6% | 10,7% | 1,8% | -2,8% | -5,6% | 1,5% | -7,5% | -4,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 275,57 | -%1,05 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 668,93 | +%1,83 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,35 | +%0,13 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,17 | -%0,64 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,40 | +%0,45 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 598,74 | -%1,85 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,70 | +%0,11 |