002667Willing New Energy Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $842,76 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,67 Mr | 元1,66 Mr | 元2,02 Mr | 元2,61 Mr | 元949,76 Mn | 元910,35 Mn | 元924,42 Mn | 元929,18 Mn | 元881,33 Mn | 元836,13 Mn | 元851,17 Mn | 元883,95 Mn | 元886,15 Mn | 元812,77 Mn | 元380,14 Mn | 元316,21 Mn | 元207,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元74,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元155,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元819,44 Mn | 元583,84 Mn | 元628,14 Mn | 元918,95 Mn | 元72,31 Mn | 元12,22 Mn | 元5,82 Mn | 元16,16 Mn | 元13,22 Mn | 元1,06 Mn | 元7,55 Mn | 元12,93 Mn | 元17,47 Mn | 元27,37 Mn | 元23,30 Mn | 元29,45 Mn | 元34,67 Mn |
| Net Borç† | 元745,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元318,37 Mn | 元528,25 Mn | 元1,14 Mr | 元1,18 Mr | 元227,65 Mn | 元288,55 Mn | 元220,34 Mn | 元181,03 Mn | 元178,45 Mn | 元88,56 Mn | 元160,05 Mn | 元231,77 Mn | 元235,32 Mn | 元255,26 Mn | 元254,67 Mn | 元206,83 Mn | 元148,72 Mn |
| Brüt Kâr | 元45,78 Mn | -元25,43 Mn | 元153,41 Mn | 元481,38 Mn | 元48,60 Mn | 元48,27 Mn | 元69,18 Mn | 元68,80 Mn | 元72,50 Mn | 元30,70 Mn | 元66,38 Mn | 元108,01 Mn | 元117,46 Mn | 元121,35 Mn | 元118,77 Mn | 元93,42 Mn | 元56,54 Mn |
| FAVÖK | -元167,21 Mn | -元272,52 Mn | -元167,91 Mn | 元307,48 Mn | -元89,47 Mn | 元13,74 Mn | 元15,19 Mn | 元19,97 Mn | 元31,60 Mn | -元17,89 Mn | 元2,79 Mn | 元55,34 Mn | 元61,22 Mn | 元70,96 Mn | 元68,76 Mn | 元48,80 Mn | 元24,56 Mn |
| Net Kâr | -元414,54 Mn | -元307,93 Mn | -元223,21 Mn | 元82,03 Mn | -元95,92 Mn | 元5,05 Mn | 元10,95 Mn | 元12,60 Mn | 元23,16 Mn | -元23,22 Mn | 元6,23 Mn | 元46,83 Mn | 元58,62 Mn | 元66,38 Mn | 元60,73 Mn | 元43,28 Mn | 元22,37 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,75 | -1,30 | -0,94 | 0,35 | -0,42 | 0,02 | 0,05 | 0,05 | 0,10 | -0,10 | 0,03 | 0,20 | 0,25 | 0,31 | 0,26 | 0,19 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元7,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元6,35 Mn | — | -元408,15 Mn | -元389,27 Mn | -元142,53 Mn | 元27,27 Mn | 元10,47 Mn | 元6,66 Mn | 元19,28 Mn | 元33,76 Mn | 元16,58 Mn | -元11,50 Mn | -元13,06 Mn | -元17,42 Mn | 元4,13 Mn | 元1,06 Mn | -元3,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元29,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 49,1% | 35,1% | 31,1% | 35,2% | 7,6% | 1,3% | 0,6% | 1,7% | 1,5% | 0,1% | 0,9% | 1,5% | 2,0% | 3,4% | 6,1% | 9,3% | 16,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,19 | 0,32 | 0,56 | 0,45 | 0,24 | 0,32 | 0,24 | 0,19 | 0,20 | 0,11 | 0,19 | 0,26 | 0,27 | 0,31 | 0,67 | 0,65 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,05 | 3,40 | 7,33 | 7,60 | 1,47 | 1,86 | 1,42 | 1,17 | 1,15 | 0,57 | 1,03 | 1,49 | 1,52 | 1,64 | 1,64 | 1,33 | 0,96 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,4% | -4,8% | 13,5% | 40,8% | 21,3% | 16,7% | 31,4% | 38,0% | 40,6% | 34,7% | 41,5% | 46,6% | 49,9% | 47,5% | 46,6% | 45,2% | 38,0% |
| FAVÖK Marjı | -52,5% | -51,6% | -14,7% | 26,0% | -39,3% | 4,8% | 6,9% | 11,0% | 17,7% | -20,2% | 1,7% | 23,9% | 26,0% | 27,8% | 27,0% | 23,6% | 16,5% |
| Net Kâr Marjı | -130,2% | -58,3% | -19,6% | 6,9% | -42,1% | 1,8% | 5,0% | 7,0% | 13,0% | -26,2% | 3,9% | 20,2% | 24,9% | 26,0% | 23,8% | 20,9% | 15,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,0% | — | -35,8% | -33,0% | -62,6% | 9,5% | 4,8% | 3,7% | 10,8% | 38,1% | 10,4% | -5,0% | -5,6% | -6,8% | 1,6% | 0,5% | -2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,75 | -%1,71 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 663,65 | +%1,02 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | -%0,11 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,51 | -%0,24 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 305,31 | -%0,23 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,20 | -%3,25 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,31 | -%0,76 |