002669Kangda New Materials (Group) Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $615,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,13 Mr | 元6,94 Mr | 元7,12 Mr | 元5,33 Mr | 元3,73 Mr | 元3,35 Mr | 元2,55 Mr | 元2,26 Mr | 元1,77 Mr | 元1,80 Mr | 元904,97 Mn | 元776,43 Mn | 元653,21 Mn | 元605,35 Mn | 元322,22 Mn | 元274,20 Mn | 元182,91 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元733,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,03 Mr | 元2,84 Mr | 元2,60 Mr | 元1,43 Mr | 元947,45 Mn | 元599,46 Mn | 元138,50 Mn | 元138,00 Mn | 元40,00 Mn | 元110,00 Mn | 元50,00 Mn | 元45,00 Mn | 元35,00 Mn | 元5,00 Mn | 元35,00 Mn | 元25,00 Mn | 元26,26 Mn |
| Net Borç† | 元3,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元5,23 Mr | 元3,09 Mr | 元2,79 Mr | 元2,46 Mr | 元2,27 Mr | 元1,93 Mr | 元1,06 Mr | 元926,05 Mn | 元548,70 Mn | 元591,99 Mn | 元724,21 Mn | 元525,24 Mn | 元319,85 Mn | 元245,87 Mn | 元301,87 Mn | 元309,45 Mn | 元215,64 Mn |
| Brüt Kâr | 元648,83 Mn | 元434,10 Mn | 元519,95 Mn | 元436,23 Mn | 元314,85 Mn | 元563,22 Mn | 元378,36 Mn | 元248,05 Mn | 元136,26 Mn | 元201,77 Mn | 元241,26 Mn | 元168,51 Mn | 元98,60 Mn | 元80,03 Mn | 元105,36 Mn | 元119,43 Mn | 元87,92 Mn |
| FAVÖK | 元329,33 Mn | 元101,93 Mn | 元225,50 Mn | 元190,54 Mn | 元97,68 Mn | 元318,79 Mn | 元181,38 Mn | 元113,32 Mn | 元51,44 Mn | 元116,84 Mn | 元148,45 Mn | 元94,13 Mn | 元46,57 Mn | 元42,49 Mn | 元70,20 Mn | 元76,68 Mn | 元54,86 Mn |
| Net Kâr | 元125,44 Mn | -元246,17 Mn | 元30,32 Mn | 元47,86 Mn | 元22,00 Mn | 元214,98 Mn | 元139,96 Mn | 元80,44 Mn | 元43,78 Mn | 元82,63 Mn | 元112,54 Mn | 元69,91 Mn | 元40,24 Mn | 元32,47 Mn | 元59,36 Mn | 元62,12 Mn | 元44,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,43 | -0,82 | 0,10 | 0,18 | 0,09 | 0,85 | 0,56 | 0,34 | 0,19 | 0,41 | 0,56 | 0,35 | 0,20 | 0,18 | 0,30 | 0,31 | 0,23 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元145,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元1,56 Mr | 元35,97 Mn | -元475,71 Mn | -元398,29 Mn | 元68,88 Mn | -元324,40 Mn | 元109,85 Mn | -元211,82 Mn | -元29,88 Mn | -元46,28 Mn | -元70,84 Mn | -元14,37 Mn | -元47,46 Mn | -元27,44 Mn | -元5,44 Mn | -元18,94 Mn | 元13,61 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元360,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,2% | 40,9% | 36,6% | 26,8% | 25,4% | 17,9% | 5,4% | 6,1% | 2,3% | 6,1% | 5,5% | 5,8% | 5,4% | 0,8% | 10,9% | 9,1% | 14,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,57 | 0,45 | 0,39 | 0,46 | 0,61 | 0,58 | 0,42 | 0,41 | 0,31 | 0,33 | 0,80 | 0,68 | 0,49 | 0,41 | 0,94 | 1,13 | 1,18 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,70 | 1,01 | 0,91 | 0,80 | 0,74 | 0,63 | 0,35 | 0,30 | 0,18 | 0,19 | 0,24 | 0,17 | 0,10 | 0,08 | 0,10 | 0,10 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,4% | 14,0% | 18,7% | 17,7% | 13,9% | 29,2% | 35,6% | 26,8% | 24,8% | 34,1% | 33,3% | 32,1% | 30,8% | 32,5% | 34,9% | 38,6% | 40,8% |
| FAVÖK Marjı | 6,3% | 3,3% | 8,1% | 7,7% | 4,3% | 16,5% | 17,1% | 12,2% | 9,4% | 19,7% | 20,5% | 17,9% | 14,6% | 17,3% | 23,3% | 24,8% | 25,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,4% | -8,0% | 1,1% | 1,9% | 1,0% | 11,2% | 13,2% | 8,7% | 8,0% | 14,0% | 15,5% | 13,3% | 12,6% | 13,2% | 19,7% | 20,1% | 20,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -29,8% | 1,2% | -17,1% | -16,2% | 3,0% | -16,8% | 10,3% | -22,9% | -5,4% | -7,8% | -9,8% | -2,7% | -14,8% | -11,2% | -1,8% | -6,1% | 6,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 275,57 | -%1,05 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 668,93 | +%1,83 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,35 | +%0,13 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,17 | -%0,64 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,40 | +%0,45 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 598,74 | -%1,85 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,70 | +%0,11 |