002670Guosheng Securities Inc. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,38 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元46,98 Mr | 元45,58 Mr | 元32,50 Mr | 元30,78 Mr | 元31,34 Mr | 元31,49 Mr | 元33,88 Mr | 元32,82 Mr | 元27,95 Mr | 元25,93 Mr | 元1,04 Mr | 元1,36 Mr | 元1,37 Mr | 元1,10 Mr | 元1,05 Mr | 元819,22 Mn | 元702,61 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元35,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元11,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元12,05 Mr | 元14,82 Mr | 元7,71 Mr | 元5,76 Mr | 元8,24 Mr | 元9,72 Mr | 元13,43 Mr | 元15,96 Mr | 元8,54 Mr | 元7,19 Mr | 元0,00 | 元367,15 Mn | 元75,00 Mn | 元0,00 | 元542,90 Mn | 元384,12 Mn | 元297,84 Mn |
| Net Borç† | 元10,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元2,73 Mr | 元2,42 Mr | 元2,15 Mr | 元2,03 Mr | 元2,69 Mr | 元2,38 Mr | 元2,35 Mr | 元1,25 Mr | 元2,53 Mr | 元1,78 Mr | 元1,04 Mr | 元1,49 Mr | 元1,48 Mr | 元1,27 Mr | 元1,55 Mr | 元1,32 Mr | 元782,85 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,99 Mr | 元1,82 Mr | 元1,69 Mr | 元1,54 Mr | 元2,16 Mr | 元1,94 Mr | 元2,01 Mr | 元950,52 Mn | 元1,70 Mr | — | 元136,54 Mn | 元231,26 Mn | 元217,72 Mn | 元174,74 Mn | 元180,56 Mn | 元172,35 Mn | 元149,88 Mn |
| FAVÖK | 元803,04 Mn | 元653,46 Mn | 元396,97 Mn | 元319,15 Mn | 元610,54 Mn | 元333,66 Mn | 元647,42 Mn | 元64,50 Mn | 元1,12 Mr | 元741,00 Mn | — | 元170,56 Mn | — | — | — | — | — |
| Net Kâr | 元272,96 Mn | 元167,41 Mn | -元29,98 Mn | -元436,75 Mn | 元76,89 Mn | -元365,88 Mn | 元77,33 Mn | -元544,27 Mn | 元580,64 Mn | 元498,15 Mn | 元26,16 Mn | 元93,36 Mn | 元90,63 Mn | 元65,55 Mn | 元71,99 Mn | 元73,09 Mn | 元66,28 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,14 | 0,09 | -0,02 | -0,23 | 0,04 | -0,19 | 0,04 | -0,28 | 0,30 | 0,38 | 0,06 | 0,22 | 0,22 | 0,17 | 0,17 | 0,18 | 0,16 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元597,75 Mn | 元4,55 Mr | 元506,22 Mn | -元1,95 Mr | 元3,04 Mr | 元4,20 Mr | 元2,33 Mr | 元1,63 Mr | -元3,80 Mr | -元6,26 Mr | 元240,85 Mn | 元79,56 Mn | -元137,05 Mn | 元40,38 Mn | -元122,30 Mn | 元38,81 Mn | -元21,13 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元48,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,6% | 32,5% | 23,7% | 18,7% | 26,3% | 30,9% | 39,6% | 48,6% | 30,6% | 27,7% | 0,0% | 27,0% | 5,5% | 0,0% | 51,8% | 46,9% | 42,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,05 | 0,07 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,04 | 0,09 | 0,07 | 1,00 | 1,10 | 1,08 | 1,16 | 1,48 | 1,61 | 1,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,24 | 0,21 | 0,19 | 0,18 | 0,24 | 0,21 | 0,21 | 0,11 | 0,22 | 0,16 | 0,09 | 0,13 | 0,13 | 0,11 | 0,14 | 0,12 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 72,8% | 75,5% | 78,4% | 75,6% | 80,4% | 81,6% | 85,7% | 75,8% | 67,4% | — | 13,1% | 15,5% | 14,7% | 13,8% | 11,7% | 13,0% | 19,1% |
| FAVÖK Marjı | 29,4% | 27,1% | 18,4% | 15,7% | 22,7% | 14,0% | 27,6% | 5,1% | 44,3% | 41,5% | — | 11,4% | — | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 10,0% | 6,9% | -1,4% | -21,5% | 2,9% | -15,4% | 3,3% | -43,4% | 23,0% | 27,9% | 2,5% | 6,3% | 6,1% | 5,2% | 4,7% | 5,5% | 8,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -21,9% | 188,3% | 23,5% | -95,9% | 113,1% | 176,7% | 99,1% | 129,9% | -150,3% | -350,8% | 23,1% | 5,3% | -9,2% | 3,2% | -7,9% | 2,9% | -2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |