002671Shandong Longquan Pipe Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $321,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,99 Mr | 元2,95 Mr | 元2,60 Mr | 元2,64 Mr | 元3,16 Mr | 元3,10 Mr | 元3,15 Mr | 元3,38 Mr | 元3,68 Mr | 元3,44 Mr | 元2,47 Mr | 元2,39 Mr | 元2,20 Mr | 元1,22 Mr | 元519,58 Mn | 元352,34 Mn | 元318,50 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元568,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元876,94 Mn | 元951,57 Mn | 元616,23 Mn | 元757,60 Mn | 元595,61 Mn | 元591,85 Mn | 元527,22 Mn | 元678,07 Mn | 元843,47 Mn | 元599,28 Mn | 元574,10 Mn | 元433,01 Mn | 元500,99 Mn | 元225,80 Mn | 元179,60 Mn | 元75,45 Mn | 元90,70 Mn |
| Net Borç† | 元308,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元1,45 Mr | 元1,14 Mr | 元1,10 Mr | 元992,38 Mn | 元1,36 Mr | 元822,80 Mn | 元1,10 Mr | 元989,49 Mn | 元967,80 Mn | 元772,37 Mn | 元485,89 Mn | 元1,29 Mr | 元932,54 Mn | 元609,94 Mn | 元538,82 Mn | 元425,97 Mn | 元282,13 Mn |
| Brüt Kâr | 元417,23 Mn | 元319,41 Mn | 元245,99 Mn | 元59,49 Mn | 元245,56 Mn | 元197,29 Mn | 元212,31 Mn | 元384,02 Mn | 元369,80 Mn | 元254,25 Mn | 元193,16 Mn | 元412,28 Mn | 元324,35 Mn | 元210,42 Mn | 元168,81 Mn | 元145,78 Mn | 元86,89 Mn |
| FAVÖK | 元333,64 Mn | 元261,49 Mn | 元151,21 Mn | -元64,13 Mn | 元150,58 Mn | 元48,84 Mn | 元161,53 Mn | 元61,25 Mn | 元207,74 Mn | 元145,27 Mn | 元126,95 Mn | 元305,28 Mn | 元220,33 Mn | 元133,95 Mn | 元107,42 Mn | 元95,02 Mn | 元62,89 Mn |
| Net Kâr | 元47,47 Mn | 元65,59 Mn | 元27,78 Mn | -元640,30 Mn | 元17,66 Mn | -元90,05 Mn | 元7,19 Mn | -元94,62 Mn | 元53,58 Mn | 元30,02 Mn | 元25,72 Mn | 元165,35 Mn | 元122,84 Mn | 元79,78 Mn | 元72,27 Mn | 元61,26 Mn | 元34,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,12 | 0,05 | -1,15 | 0,03 | -0,18 | 0,02 | -0,20 | 0,11 | 0,06 | 0,06 | 0,37 | 0,33 | 0,23 | 0,19 | 0,16 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元18,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元277,45 Mn | 元14,81 Mn | -元74,09 Mn | -元94,96 Mn | -元131,83 Mn | -元356,40 Mn | 元212,05 Mn | 元86,24 Mn | -元111,74 Mn | -元24,39 Mn | -元263,84 Mn | -元299,89 Mn | -元81,14 Mn | -元293,19 Mn | -元64,51 Mn | 元128.790 | 元9,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元51,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,3% | 32,3% | 23,7% | 28,6% | 18,8% | 19,1% | 16,7% | 20,0% | 22,9% | 17,4% | 23,3% | 18,1% | 22,8% | 18,5% | 34,6% | 21,4% | 28,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,39 | 0,42 | 0,38 | 0,43 | 0,27 | 0,35 | 0,29 | 0,26 | 0,22 | 0,20 | 0,54 | 0,42 | 0,50 | 1,04 | 1,21 | 0,89 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,86 | 0,68 | 0,65 | 0,59 | 0,80 | 0,49 | 0,65 | 0,59 | 0,57 | 0,46 | 0,29 | 0,76 | 0,55 | 0,36 | 0,32 | 0,25 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,7% | 28,0% | 22,3% | 6,0% | 18,1% | 24,0% | 19,3% | 38,8% | 38,2% | 32,9% | 39,8% | 32,1% | 34,8% | 34,5% | 31,3% | 34,2% | 30,8% |
| FAVÖK Marjı | 23,0% | 22,9% | 13,7% | -6,5% | 11,1% | 5,9% | 14,7% | 6,2% | 21,5% | 18,8% | 26,1% | 23,7% | 23,6% | 22,0% | 19,9% | 22,3% | 22,3% |
| Net Kâr Marjı | 3,3% | 5,8% | 2,5% | -64,5% | 1,3% | -10,9% | 0,7% | -9,6% | 5,5% | 3,9% | 5,3% | 12,9% | 13,2% | 13,1% | 13,4% | 14,4% | 12,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,1% | 1,3% | -6,7% | -9,6% | -9,7% | -43,3% | 19,3% | 8,7% | -11,5% | -3,2% | -54,3% | -23,3% | -8,7% | -48,1% | -12,0% | 0,0% | 3,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |