002672Dongjiang Environmental Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $501,07 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,91 Mr | 元11,28 Mr | 元12,16 Mr | 元11,74 Mr | 元11,81 Mr | 元10,45 Mr | 元10,40 Mr | 元9,76 Mr | 元9,20 Mr | 元8,19 Mr | 元6,69 Mr | 元4,99 Mr | 元3,29 Mr | 元3,12 Mr | 元2,00 Mr | 元1,81 Mr | 元1,72 Mr | 元1,19 Mr | 元830,45 Mn | 元477,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,43 Mr | 元5,61 Mr | 元5,63 Mr | 元5,46 Mr | 元4,80 Mr | 元3,68 Mr | 元3,91 Mr | 元3,85 Mr | 元3,57 Mr | 元3,00 Mr | 元2,47 Mr | 元1,46 Mr | 元467,14 Mn | 元340,42 Mn | 元561,33 Mn | 元668,78 Mn | 元642,67 Mn | 元321,57 Mn | 元134,80 Mn | 元39,00 Mn |
| Net Borç† | 元4,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,45 Mr | 元3,48 Mr | 元4,02 Mr | 元3,87 Mr | 元4,01 Mr | 元3,30 Mr | 元3,46 Mr | 元3,24 Mr | 元3,07 Mr | 元2,60 Mr | 元2,40 Mr | 元2,05 Mr | 元1,58 Mr | 元1,52 Mr | 元1,50 Mr | 元1,15 Mr | 元930,65 Mn | 元823,37 Mn | 元761,04 Mn | 元473,37 Mn |
| Brüt Kâr | -元100,31 Mn | 元52,50 Mn | 元59,04 Mn | 元493,40 Mn | 元1,00 Mr | 元1,03 Mr | 元1,25 Mr | 元1,05 Mr | 元1,05 Mr | 元893,10 Mn | 元743,19 Mn | 元639,89 Mn | 元463,61 Mn | 元537,15 Mn | 元502,48 Mn | 元383,51 Mn | 元305,58 Mn | 元322,65 Mn | 元298,14 Mn | 元169,35 Mn |
| FAVÖK | -元9,36 Mn | 元166,35 Mn | 元69,44 Mn | 元387,72 Mn | 元932,28 Mn | 元993,07 Mn | 元1,20 Mr | 元929,93 Mn | 元834,10 Mn | 元783,76 Mn | 元617,23 Mn | 元475,72 Mn | 元301,87 Mn | 元382,06 Mn | 元334,62 Mn | 元257,72 Mn | 元197,96 Mn | 元179,61 Mn | 元171,84 Mn | 元103,43 Mn |
| Net Kâr | -元1,23 Mr | -元804,19 Mn | -元750,47 Mn | -元499,07 Mn | 元160,74 Mn | 元303,16 Mn | 元423,93 Mn | 元407,92 Mn | 元473,38 Mn | 元533,81 Mn | 元332,53 Mn | 元251,61 Mn | 元208,28 Mn | 元266,71 Mn | 元203,73 Mn | 元155,86 Mn | 元116,15 Mn | 元106,48 Mn | 元140,54 Mn | 元79,50 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,11 | -0,73 | -0,74 | -0,57 | 0,18 | 0,34 | 0,48 | 0,46 | 0,53 | 0,60 | 0,39 | 0,30 | 0,25 | 0,33 | 0,29 | 0,22 | 0,16 | 0,15 | 0,20 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元99,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元230,91 Mn | -元68,69 Mn | -元412,95 Mn | -元261,53 Mn | -元451,23 Mn | 元54,75 Mn | 元110,38 Mn | 元63,12 Mn | -元60,27 Mn | 元26,04 Mn | -元224,05 Mn | -元298,07 Mn | 元8,20 Mn | 元100,90 Mn | 元188,41 Mn | 元20,87 Mn | -元114,88 Mn | -元133,81 Mn | 元53,33 Mn | 元68,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元163,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 54,8% | 49,8% | 46,3% | 46,5% | 40,6% | 35,2% | 37,6% | 39,4% | 38,8% | 36,6% | 36,9% | 29,2% | 14,2% | 10,9% | 28,0% | 37,0% | 37,5% | 27,0% | 16,2% | 8,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,31 | 0,33 | 0,33 | 0,34 | 0,32 | 0,33 | 0,33 | 0,33 | 0,32 | 0,36 | 0,41 | 0,48 | 0,49 | 0,75 | 0,63 | 0,54 | 0,69 | 0,92 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,22 | 1,23 | 1,42 | 1,37 | 1,42 | 1,17 | 1,23 | 1,15 | 1,09 | 0,92 | 0,85 | 0,72 | 0,56 | 0,54 | 0,53 | 0,41 | 0,33 | 0,29 | 0,27 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -2,9% | 1,5% | 1,5% | 12,8% | 25,0% | 31,2% | 36,1% | 32,5% | 34,3% | 34,4% | 31,0% | 31,3% | 29,3% | 35,4% | 33,6% | 33,4% | 32,8% | 39,2% | 39,2% | 35,8% |
| FAVÖK Marjı | -0,3% | 4,8% | 1,7% | 10,0% | 23,3% | 30,1% | 34,6% | 28,7% | 27,1% | 30,2% | 25,7% | 23,3% | 19,1% | 25,2% | 22,4% | 22,5% | 21,3% | 21,8% | 22,6% | 21,9% |
| Net Kâr Marjı | -35,7% | -23,1% | -18,7% | -12,9% | 4,0% | 9,2% | 12,3% | 12,6% | 15,4% | 20,6% | 13,9% | 12,3% | 13,2% | 17,6% | 13,6% | 13,6% | 12,5% | 12,9% | 18,5% | 16,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,7% | -2,0% | -10,3% | -6,8% | -11,3% | 1,7% | 3,2% | 1,9% | -2,0% | 1,0% | -9,3% | -14,6% | 0,5% | 6,7% | 12,6% | 1,8% | -12,3% | -16,3% | 7,0% | 14,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |