002675Yantai Dongcheng Biochemicals Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,58 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,26 Mr | 元8,63 Mr | 元8,08 Mr | 元8,18 Mr | 元7,66 Mr | 元7,41 Mr | 元7,29 Mr | 元6,97 Mr | 元5,27 Mr | 元4,27 Mr | 元2,57 Mr | 元1,42 Mr | 元1,25 Mr | 元1,10 Mr | 元470,56 Mn | 元380,23 Mn | 元279,81 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元870,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,61 Mr | 元2,26 Mr | 元1,72 Mr | 元1,84 Mr | 元1,83 Mr | 元1,58 Mr | 元1,36 Mr | 元1,39 Mr | 元1,33 Mr | 元715,32 Mn | 元152,35 Mn | 元110,87 Mn | 元47,53 Mn | 元1,80 Mn | 元85,92 Mn | 元122,50 Mn | 元101,36 Mn |
| Net Borç† | 元1,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元2,72 Mr | 元2,85 Mr | 元3,26 Mr | 元3,57 Mr | 元3,89 Mr | 元3,40 Mr | 元2,97 Mr | 元2,31 Mr | 元1,58 Mr | 元1,15 Mr | 元788,45 Mn | 元746,56 Mn | 元770,72 Mn | 元584,79 Mn | 元853,58 Mn | 元663,63 Mn | 元376,46 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,30 Mr | 元1,26 Mr | 元1,40 Mr | 元1,48 Mr | 元1,54 Mr | 元1,61 Mr | 元1,73 Mr | 元1,29 Mr | 元840,54 Mn | 元528,21 Mn | 元285,06 Mn | 元233,79 Mn | 元170,91 Mn | 元168,43 Mn | 元195,11 Mn | 元95,28 Mn | 元62,10 Mn |
| FAVÖK | 元572,16 Mn | 元456,06 Mn | 元528,53 Mn | 元679,57 Mn | 元732,45 Mn | 元731,24 Mn | 元752,53 Mn | 元590,30 Mn | 元417,33 Mn | 元268,50 Mn | 元148,65 Mn | 元144,57 Mn | 元110,70 Mn | 元126,51 Mn | 元167,23 Mn | 元77,31 Mn | 元47,85 Mn |
| Net Kâr | 元195,63 Mn | 元183,83 Mn | 元209,74 Mn | 元307,29 Mn | 元151,56 Mn | 元417,77 Mn | 元154,71 Mn | 元280,43 Mn | 元172,63 Mn | 元130,95 Mn | 元89,75 Mn | 元103,96 Mn | 元100,85 Mn | 元105,06 Mn | 元127,93 Mn | 元50,64 Mn | 元31,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,24 | 0,22 | 0,25 | 0,38 | 0,19 | 0,52 | 0,19 | 0,37 | 0,25 | 0,20 | 0,16 | 0,20 | 0,19 | 0,20 | 0,25 | 0,10 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元203,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元223,79 Mn | -元162,71 Mn | -元202,90 Mn | 元614,61 Mn | 元418,83 Mn | 元321,23 Mn | 元459,83 Mn | 元387,82 Mn | 元97,25 Mn | 元75,26 Mn | -元5,65 Mn | -元7,38 Mn | -元191,00 Mn | -元27,43 Mn | 元121,10 Mn | 元40,96 Mn | -元50,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元360,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,2% | 26,2% | 21,3% | 22,4% | 23,9% | 21,4% | 18,6% | 20,0% | 25,1% | 16,8% | 5,9% | 7,8% | 3,8% | 0,2% | 18,3% | 32,2% | 36,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,29 | 0,33 | 0,40 | 0,44 | 0,51 | 0,46 | 0,41 | 0,33 | 0,30 | 0,27 | 0,31 | 0,53 | 0,62 | 0,53 | 1,81 | 1,75 | 1,35 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,52 | 0,60 | 0,65 | 0,71 | 0,62 | 0,54 | 0,42 | 0,29 | 0,21 | 0,14 | 0,14 | 0,14 | 0,11 | 0,16 | 0,12 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 47,7% | 44,2% | 43,0% | 41,4% | 39,5% | 47,4% | 58,0% | 55,6% | 53,1% | 45,7% | 36,2% | 31,3% | 22,2% | 28,8% | 22,9% | 14,4% | 16,5% |
| FAVÖK Marjı | 21,0% | 16,0% | 16,2% | 19,1% | 18,8% | 21,5% | 25,3% | 25,5% | 26,4% | 23,3% | 18,9% | 19,4% | 14,4% | 21,6% | 19,6% | 11,6% | 12,7% |
| Net Kâr Marjı | 7,2% | 6,4% | 6,4% | 8,6% | 3,9% | 12,3% | 5,2% | 12,1% | 10,9% | 11,3% | 11,4% | 13,9% | 13,1% | 18,0% | 15,0% | 7,6% | 8,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,2% | -5,7% | -6,2% | 17,2% | 10,8% | 9,4% | 15,5% | 16,8% | 6,1% | 6,5% | -0,7% | -1,0% | -24,8% | -4,7% | 14,2% | 6,2% | -13,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |