002676Guangdong Sunwill Precising Plastic Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $621,06 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,76 Mr | 元3,73 Mr | 元2,56 Mr | 元2,29 Mr | 元2,12 Mr | 元2,04 Mr | 元1,89 Mr | 元1,87 Mr | 元2,07 Mr | 元1,78 Mr | 元1,62 Mr | 元1,75 Mr | 元1,63 Mr | 元1,54 Mr | 元1,03 Mr | 元854,88 Mn | 元598,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元364,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,68 Mr | 元1,71 Mr | 元896,89 Mn | 元708,79 Mn | 元613,58 Mn | 元573,72 Mn | 元492,53 Mn | 元538,19 Mn | 元687,84 Mn | 元412,04 Mn | 元355,13 Mn | 元432,52 Mn | 元335,09 Mn | 元315,32 Mn | 元452,91 Mn | 元250,59 Mn | 元137,87 Mn |
| Net Borç† | 元1,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元2,89 Mr | 元2,69 Mr | 元2,26 Mr | 元2,09 Mr | 元2,12 Mr | 元1,72 Mr | 元1,67 Mr | 元1,61 Mr | 元1,54 Mr | 元1,29 Mr | 元1,19 Mr | 元1,47 Mr | 元1,28 Mr | 元1,09 Mr | 元1,40 Mr | 元1,10 Mr | 元653,16 Mn |
| Brüt Kâr | 元529,36 Mn | 元468,05 Mn | 元375,12 Mn | 元320,48 Mn | 元344,82 Mn | 元357,49 Mn | 元311,66 Mn | 元262,78 Mn | 元255,31 Mn | 元255,65 Mn | 元211,70 Mn | 元249,60 Mn | 元219,15 Mn | 元205,15 Mn | 元281,30 Mn | 元258,72 Mn | 元148,15 Mn |
| FAVÖK | 元286,31 Mn | 元223,05 Mn | 元143,97 Mn | 元130,60 Mn | 元134,09 Mn | 元129,11 Mn | 元93,60 Mn | 元55,06 Mn | 元38,84 Mn | 元93,57 Mn | 元62,98 Mn | 元102,60 Mn | 元93,57 Mn | 元112,64 Mn | 元166,85 Mn | 元156,66 Mn | 元78,44 Mn |
| Net Kâr | 元79,72 Mn | 元54,16 Mn | 元35,21 Mn | 元42,32 Mn | 元34,13 Mn | 元27,44 Mn | 元9,15 Mn | 元5,72 Mn | -元48,04 Mn | 元30,80 Mn | 元2,12 Mn | 元48,27 Mn | 元43,23 Mn | 元65,95 Mn | 元103,97 Mn | 元110,05 Mn | 元54,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | 0,08 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,01 | 0,01 | -0,07 | 0,04 | 0,00 | 0,07 | 0,06 | 0,10 | 0,14 | 0,15 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元89,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元120,08 Mn | 元11,47 Mn | 元25,90 Mn | -元10,04 Mn | 元1,08 Mn | 元18,38 Mn | -元6,65 Mn | -元168,44 Mn | -元126,40 Mn | 元13,49 Mn | -元77,92 Mn | -元81,34 Mn | -元68,65 Mn | -元66,28 Mn | -元21,34 Mn | 元7,40 Mn | 元30,25 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元72,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,7% | 45,9% | 35,1% | 31,0% | 28,9% | 28,1% | 26,0% | 28,7% | 33,2% | 23,1% | 21,9% | 24,7% | 20,5% | 20,4% | 44,2% | 29,3% | 23,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,77 | 0,72 | 0,88 | 0,91 | 1,00 | 0,84 | 0,88 | 0,86 | 0,74 | 0,72 | 0,74 | 0,84 | 0,78 | 0,71 | 1,36 | 1,28 | 1,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,99 | 1,85 | 1,56 | 1,44 | 1,46 | 1,19 | 1,15 | 1,11 | 1,06 | 0,89 | 0,82 | 1,02 | 0,88 | 0,75 | 0,96 | 0,76 | 0,45 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,3% | 17,4% | 16,6% | 15,3% | 16,2% | 20,8% | 18,6% | 16,3% | 16,6% | 19,8% | 17,7% | 16,9% | 17,1% | 18,8% | 20,1% | 23,6% | 22,7% |
| FAVÖK Marjı | 9,9% | 8,3% | 6,4% | 6,2% | 6,3% | 7,5% | 5,6% | 3,4% | 2,5% | 7,2% | 5,3% | 7,0% | 7,3% | 10,3% | 11,9% | 14,3% | 12,0% |
| Net Kâr Marjı | 2,8% | 2,0% | 1,6% | 2,0% | 1,6% | 1,6% | 0,5% | 0,4% | -3,1% | 2,4% | 0,2% | 3,3% | 3,4% | 6,0% | 7,4% | 10,0% | 8,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,2% | 0,4% | 1,1% | -0,5% | 0,1% | 1,1% | -0,4% | -10,5% | -8,2% | 1,0% | -6,5% | -5,5% | -5,4% | -6,1% | -1,5% | 0,7% | 4,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |