002678Guangzhou Pearl River Piano Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $879,96 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,82 Mr | 元3,99 Mr | 元4,56 Mr | 元5,12 Mr | 元5,02 Mr | 元4,83 Mr | 元4,47 Mr | 元4,38 Mr | 元4,17 Mr | 元2,89 Mr | 元2,46 Mr | 元2,39 Mr | 元2,28 Mr | 元2,01 Mr | 元1,38 Mr | 元1,27 Mr | 元1,26 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元689,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元664,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元320,86 Mn | 元268,48 Mn | 元443,40 Mn | 元872,07 Mn | 元683,12 Mn | 元655,25 Mn | 元429,49 Mn | 元329,65 Mn | 元359,58 Mn | 元448,36 Mn | 元190,00 Mn | 元128,00 Mn | 元128,00 Mn | 元38,58 Mn | 元142,37 Mn | 元155,06 Mn | 元108,47 Mn |
| Net Borç† | -元456,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元566,35 Mn | 元673,88 Mn | 元1,12 Mr | 元1,65 Mr | 元2,01 Mr | 元1,75 Mr | 元2,03 Mr | 元1,96 Mr | 元1,78 Mr | 元1,55 Mr | 元1,45 Mr | 元1,46 Mr | 元1,41 Mr | 元1,31 Mr | 元1,16 Mr | 元982,16 Mn | 元846,01 Mn |
| Brüt Kâr | -元1,22 Mn | 元50,69 Mn | 元200,52 Mn | 元368,11 Mn | 元475,23 Mn | 元431,50 Mn | 元581,92 Mn | 元594,17 Mn | 元563,74 Mn | 元465,70 Mn | 元398,98 Mn | 元397,67 Mn | 元425,78 Mn | 元405,05 Mn | 元366,83 Mn | 元313,99 Mn | 元255,11 Mn |
| FAVÖK | -元278,54 Mn | -元182,07 Mn | 元5,17 Mn | 元217,74 Mn | 元291,35 Mn | 元252,09 Mn | 元286,13 Mn | 元226,07 Mn | 元115,08 Mn | 元216,82 Mn | 元202,56 Mn | 元203,44 Mn | 元244,32 Mn | 元236,04 Mn | 元184,38 Mn | 元145,71 Mn | 元110,97 Mn |
| Net Kâr | -元373,97 Mn | -元235,62 Mn | 元5,88 Mn | 元123,30 Mn | 元186,07 Mn | 元170,62 Mn | 元189,76 Mn | 元176,25 Mn | 元164,70 Mn | 元151,49 Mn | 元145,98 Mn | 元141,13 Mn | 元196,45 Mn | 元182,50 Mn | 元145,00 Mn | 元118,11 Mn | 元86,42 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,28 | -0,17 | 0,00 | 0,09 | 0,14 | 0,13 | 0,14 | 0,13 | 0,13 | 0,12 | 0,12 | 0,12 | 0,16 | 0,15 | 0,12 | 0,10 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元32,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元254,27 Mn | -元421,25 Mn | -元360,69 Mn | -元6,81 Mn | 元258,60 Mn | 元464,12 Mn | 元118,76 Mn | -元166,61 Mn | -元7,80 Mn | 元103,08 Mn | 元163,49 Mn | 元65,55 Mn | -元111,47 Mn | 元44,41 Mn | 元36,54 Mn | 元89,45 Mn | 元157,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元125,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,4% | 6,7% | 9,7% | 17,0% | 13,6% | 13,6% | 9,6% | 7,5% | 8,6% | 15,5% | 7,7% | 5,4% | 5,6% | 1,9% | 10,3% | 12,2% | 8,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,15 | 0,17 | 0,25 | 0,32 | 0,40 | 0,36 | 0,45 | 0,45 | 0,43 | 0,54 | 0,59 | 0,61 | 0,62 | 0,65 | 0,84 | 0,77 | 0,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,18 | 0,22 | 0,36 | 0,53 | 0,64 | 0,56 | 0,65 | 0,63 | 0,57 | 0,50 | 0,47 | 0,47 | 0,45 | 0,42 | 0,37 | 0,31 | 0,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -0,2% | 7,5% | 17,8% | 22,3% | 23,7% | 24,7% | 28,7% | 30,3% | 31,7% | 30,0% | 27,4% | 27,3% | 30,2% | 30,9% | 31,6% | 32,0% | 30,2% |
| FAVÖK Marjı | -49,2% | -27,0% | 0,5% | 13,2% | 14,5% | 14,4% | 14,1% | 11,5% | 6,5% | 14,0% | 13,9% | 14,0% | 17,3% | 18,0% | 15,9% | 14,8% | 13,1% |
| Net Kâr Marjı | -66,0% | -35,0% | 0,5% | 7,5% | 9,3% | 9,8% | 9,4% | 9,0% | 9,3% | 9,8% | 10,0% | 9,7% | 13,9% | 13,9% | 12,5% | 12,0% | 10,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -44,9% | -62,5% | -32,1% | -0,4% | 12,9% | 26,6% | 5,9% | -8,5% | -0,4% | 6,6% | 11,2% | 4,5% | -7,9% | 3,4% | 3,1% | 9,1% | 18,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |