002681Shenzhen Fenda Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,23 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,50 Mr | 元4,66 Mr | 元4,46 Mr | 元4,03 Mr | 元4,91 Mr | 元5,18 Mr | 元4,90 Mr | 元7,69 Mr | 元8,78 Mr | 元4,15 Mr | 元3,12 Mr | 元1,39 Mr | 元1,22 Mr | 元1,09 Mr | 元661,37 Mn | 元619,99 Mn | 元522,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元968,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,40 Mr | 元1,24 Mr | 元1,42 Mr | 元887,10 Mn | 元1,02 Mr | 元1,38 Mr | 元1,20 Mr | 元1,30 Mr | 元1,22 Mr | 元755,03 Mn | 元168,94 Mn | 元6,57 Mn | 元5,04 Mn | 元25,33 Mn | 元79,97 Mn | 元51,99 Mn | 元81,06 Mn |
| Net Borç† | 元432,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元2,70 Mr | 元3,11 Mr | 元2,85 Mr | 元2,85 Mr | 元4,14 Mr | 元3,52 Mr | 元3,52 Mr | 元3,33 Mr | 元3,20 Mr | 元2,09 Mr | 元1,71 Mr | 元1,07 Mr | 元1,05 Mr | 元780,72 Mn | 元803,85 Mn | 元662,05 Mn | 元467,52 Mn |
| Brüt Kâr | 元452,35 Mn | 元602,94 Mn | 元516,10 Mn | 元506,98 Mn | 元303,95 Mn | 元542,48 Mn | 元512,21 Mn | 元562,70 Mn | 元866,53 Mn | 元629,98 Mn | 元485,67 Mn | 元245,29 Mn | 元264,57 Mn | 元185,14 Mn | 元186,26 Mn | 元173,46 Mn | 元138,83 Mn |
| FAVÖK | 元176,48 Mn | 元324,82 Mn | 元284,64 Mn | 元179,94 Mn | -元131,22 Mn | 元292,11 Mn | 元175,84 Mn | 元167,75 Mn | 元716,35 Mn | 元474,91 Mn | 元332,68 Mn | 元167,11 Mn | 元158,31 Mn | 元99,31 Mn | 元126,35 Mn | 元122,55 Mn | 元104,23 Mn |
| Net Kâr | -元83,13 Mn | 元97,09 Mn | 元44,65 Mn | 元105,21 Mn | 元51,37 Mn | 元1,07 Mr | -元3,05 Mr | -元777,13 Mn | 元443,29 Mn | 元385,26 Mn | 元293,36 Mn | 元145,42 Mn | 元130,69 Mn | 元75,70 Mn | 元94,43 Mn | 元87,70 Mn | 元75,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,05 | 0,05 | 0,03 | 0,06 | 0,03 | 0,55 | -1,50 | -0,38 | 0,24 | 0,22 | 0,17 | 0,10 | 0,09 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元206,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元154,99 Mn | 元467,67 Mn | 元24,88 Mn | -元125,45 Mn | -元254,68 Mn | 元152,39 Mn | 元280,75 Mn | 元36,38 Mn | -元328,35 Mn | -元322,38 Mn | -元131,14 Mn | 元111,14 Mn | 元147,26 Mn | 元49,34 Mn | 元17,30 Mn | 元90,65 Mn | 元47,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元53,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,1% | 26,7% | 31,9% | 22,0% | 20,7% | 26,6% | 24,6% | 17,0% | 13,9% | 18,2% | 5,4% | 0,5% | 0,4% | 2,3% | 12,1% | 8,4% | 15,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,60 | 0,67 | 0,64 | 0,71 | 0,84 | 0,68 | 0,72 | 0,43 | 0,36 | 0,51 | 0,55 | 0,77 | 0,86 | 0,72 | 1,22 | 1,07 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,26 | 1,45 | 1,33 | 1,33 | 1,93 | 1,64 | 1,64 | 1,55 | 1,49 | 0,98 | 0,80 | 0,50 | 0,49 | 0,36 | 0,37 | 0,31 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,7% | 19,4% | 18,1% | 17,8% | 7,3% | 15,4% | 14,6% | 16,9% | 27,1% | 30,1% | 28,3% | 22,8% | 25,1% | 23,7% | 23,2% | 26,2% | 29,7% |
| FAVÖK Marjı | 6,5% | 10,4% | 10,0% | 6,3% | -3,2% | 8,3% | 5,0% | 5,0% | 22,4% | 22,7% | 19,4% | 15,6% | 15,0% | 12,7% | 15,7% | 18,5% | 22,3% |
| Net Kâr Marjı | -3,1% | 3,1% | 1,6% | 3,7% | 1,2% | 30,3% | -86,8% | -23,3% | 13,9% | 18,4% | 17,1% | 13,5% | 12,4% | 9,7% | 11,7% | 13,2% | 16,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,7% | 15,0% | 0,9% | -4,4% | -6,1% | 4,3% | 8,0% | 1,1% | -10,3% | -15,4% | -7,6% | 10,3% | 14,0% | 6,3% | 2,2% | 13,7% | 10,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |