002683Guangdong Hongda Holdings Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,19 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元33,94 Mr | 元19,65 Mr | 元16,26 Mr | 元15,33 Mr | 元13,94 Mr | 元10,67 Mr | 元7,74 Mr | 元6,65 Mr | 元6,34 Mr | 元5,62 Mr | 元4,24 Mr | 元3,82 Mr | 元2,96 Mr | 元2,07 Mr | 元1,20 Mr | 元1,05 Mr | 元877,06 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元18,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元15,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元12,15 Mr | 元7,08 Mr | 元4,35 Mr | 元4,81 Mr | 元4,26 Mr | 元2,66 Mr | 元2,21 Mr | 元1,99 Mr | 元1,83 Mr | 元1,36 Mr | 元911,54 Mn | 元474,63 Mn | 元703,88 Mn | 元406,14 Mn | 元440,76 Mn | 元286,68 Mn | 元228,98 Mn |
| Net Borç† | 元6,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元20,31 Mr | 元13,62 Mr | 元11,58 Mr | 元10,13 Mr | 元8,49 Mr | 元6,37 Mr | 元5,88 Mr | 元4,57 Mr | 元3,97 Mr | 元3,18 Mr | 元2,94 Mr | 元3,33 Mr | 元2,90 Mr | 元1,59 Mr | 元1,58 Mr | 元1,33 Mr | 元1,16 Mr |
| Brüt Kâr | 元3,98 Mr | 元2,75 Mr | 元2,27 Mr | 元1,81 Mr | 元1,62 Mr | 元1,31 Mr | 元1,14 Mr | 元922,10 Mn | 元793,88 Mn | 元550,36 Mn | 元570,22 Mn | 元704,90 Mn | 元582,41 Mn | 元313,69 Mn | 元330,88 Mn | 元315,13 Mn | 元266,76 Mn |
| FAVÖK | 元3,19 Mr | 元2,02 Mr | 元1,66 Mr | 元1,37 Mr | 元1,20 Mr | 元825,91 Mn | 元667,28 Mn | 元606,31 Mn | 元451,43 Mn | 元259,75 Mn | 元306,58 Mn | 元425,38 Mn | 元353,65 Mn | 元166,80 Mn | 元174,61 Mn | 元160,98 Mn | 元126,40 Mn |
| Net Kâr | 元957,18 Mn | 元897,77 Mn | 元715,99 Mn | 元560,77 Mn | 元480,20 Mn | 元403,76 Mn | 元306,78 Mn | 元214,04 Mn | 元162,64 Mn | 元62,63 Mn | 元101,41 Mn | 元165,70 Mn | 元163,99 Mn | 元83,50 Mn | 元121,31 Mn | 元95,57 Mn | 元72,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,28 | 1,21 | 0,96 | 0,75 | 0,64 | 0,57 | 0,43 | 0,30 | 0,23 | 0,09 | 0,17 | 0,29 | 0,30 | 0,18 | -0,00 | 0,00 | -0,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元513,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,18 Mr | 元1,17 Mr | 元611,22 Mn | 元300,86 Mn | 元712,67 Mn | 元655,11 Mn | 元492,26 Mn | 元314,79 Mn | 元170,13 Mn | -元217,78 Mn | -元318,73 Mn | -元185,38 Mn | -元202,40 Mn | -元71,86 Mn | 元43,97 Mn | -元945.730 | -元21,70 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,8% | 36,0% | 26,7% | 31,3% | 30,6% | 25,0% | 28,6% | 30,0% | 28,9% | 24,2% | 21,5% | 12,4% | 23,8% | 19,6% | 36,8% | 27,2% | 26,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,60 | 0,69 | 0,71 | 0,66 | 0,61 | 0,60 | 0,76 | 0,69 | 0,63 | 0,57 | 0,69 | 0,87 | 0,98 | 0,77 | 1,32 | 1,26 | 1,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,34 | 0,90 | 0,77 | 0,67 | 0,56 | 0,42 | 0,39 | 0,30 | 0,26 | 0,21 | 0,19 | 0,22 | 0,19 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,6% | 20,2% | 19,6% | 17,9% | 19,1% | 20,6% | 19,4% | 20,2% | 20,0% | 17,3% | 19,4% | 21,2% | 20,1% | 19,7% | 21,0% | 23,7% | 22,9% |
| FAVÖK Marjı | 15,7% | 14,9% | 14,4% | 13,5% | 14,2% | 13,0% | 11,3% | 13,3% | 11,4% | 8,2% | 10,4% | 12,8% | 12,2% | 10,5% | 11,1% | 12,1% | 10,9% |
| Net Kâr Marjı | 4,7% | 6,6% | 6,2% | 5,5% | 5,7% | 6,3% | 5,2% | 4,7% | 4,1% | 2,0% | 3,5% | 5,0% | 5,7% | 5,2% | 7,7% | 7,2% | 6,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,8% | 8,6% | 5,3% | 3,0% | 8,4% | 10,3% | 8,4% | 6,9% | 4,3% | -6,8% | -10,9% | -5,6% | -7,0% | -4,5% | 2,8% | -0,1% | -1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |