002686Zhejiang Yilida Ventilator Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $520,02 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,82 Mr | 元3,14 Mr | 元2,98 Mr | 元2,98 Mr | 元2,92 Mr | 元3,43 Mr | 元3,08 Mr | 元3,72 Mr | 元2,58 Mr | 元1,67 Mr | 元1,41 Mr | 元1,17 Mr | 元952,21 Mn | 元904,99 Mn | 元481,26 Mn | 元454,87 Mn | 元308,31 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元438,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元624,01 Mn | 元794,78 Mn | 元729,06 Mn | 元698,30 Mn | 元680,95 Mn | 元1,12 Mr | 元1,32 Mr | 元1,35 Mr | 元485,83 Mn | 元307,54 Mn | 元267,59 Mn | 元201,32 Mn | 元100,00 Mn | 元123,50 Mn | 元155,50 Mn | 元154,53 Mn | 元99,48 Mn |
| Net Borç† | 元109,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元1,63 Mr | 元1,62 Mr | 元1,60 Mr | 元1,90 Mr | 元1,90 Mr | 元1,47 Mr | 元1,47 Mr | 元1,51 Mr | 元1,37 Mr | 元987,02 Mn | 元794,41 Mn | 元685,12 Mn | 元657,67 Mn | 元556,47 Mn | 元550,29 Mn | 元447,62 Mn | 元316,53 Mn |
| Brüt Kâr | 元261,58 Mn | 元334,26 Mn | 元331,76 Mn | 元346,27 Mn | 元326,68 Mn | 元294,16 Mn | 元291,19 Mn | 元373,56 Mn | 元438,38 Mn | 元339,61 Mn | 元266,97 Mn | 元235,57 Mn | 元229,93 Mn | 元190,34 Mn | 元171,60 Mn | 元144,07 Mn | 元100,42 Mn |
| FAVÖK | 元73,68 Mn | 元137,27 Mn | 元141,96 Mn | 元145,72 Mn | 元163,45 Mn | 元176,33 Mn | -元1,25 Mn | 元151,32 Mn | 元240,01 Mn | 元214,46 Mn | 元159,96 Mn | 元129,27 Mn | 元123,88 Mn | 元102,96 Mn | 元86,44 Mn | 元83,68 Mn | 元57,37 Mn |
| Net Kâr | 元30,50 Mn | 元22,70 Mn | 元20,61 Mn | 元38,19 Mn | 元43,10 Mn | 元25,10 Mn | -元444,51 Mn | 元25,73 Mn | 元140,53 Mn | 元119,85 Mn | 元96,20 Mn | 元82,43 Mn | 元87,90 Mn | 元74,08 Mn | 元62,05 Mn | 元63,05 Mn | 元42,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,07 | 0,08 | 0,06 | -1,01 | 0,06 | 0,32 | 0,29 | 0,23 | 0,20 | 0,22 | 0,21 | 0,15 | 0,15 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元92,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元23,45 Mn | 元218,96 Mn | 元54,42 Mn | 元49,78 Mn | -元61,02 Mn | 元49,37 Mn | 元75,37 Mn | -元105,61 Mn | -元37,06 Mn | 元128,41 Mn | 元7,42 Mn | 元17,14 Mn | -元12,93 Mn | 元13,92 Mn | 元23,36 Mn | -元26,75 Mn | 元39,37 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元29,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,1% | 25,3% | 24,5% | 23,4% | 23,3% | 32,7% | 42,9% | 36,2% | 18,8% | 18,5% | 18,9% | 17,3% | 10,5% | 13,6% | 32,3% | 34,0% | 32,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,58 | 0,51 | 0,54 | 0,64 | 0,65 | 0,43 | 0,48 | 0,41 | 0,53 | 0,59 | 0,56 | 0,59 | 0,69 | 0,61 | 1,14 | 0,98 | 1,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,94 | 0,94 | 0,93 | 1,10 | 1,10 | 0,85 | 0,85 | 0,87 | 0,79 | 0,57 | 0,46 | 0,40 | 0,38 | 0,32 | 0,32 | 0,26 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,1% | 20,7% | 20,7% | 18,3% | 17,2% | 20,0% | 19,8% | 24,7% | 32,1% | 34,4% | 33,6% | 34,4% | 35,0% | 34,2% | 31,2% | 32,2% | 31,7% |
| FAVÖK Marjı | 4,5% | 8,5% | 8,9% | 7,7% | 8,6% | 12,0% | -0,1% | 10,0% | 17,6% | 21,7% | 20,1% | 18,9% | 18,8% | 18,5% | 15,7% | 18,7% | 18,1% |
| Net Kâr Marjı | 1,9% | 1,4% | 1,3% | 2,0% | 2,3% | 1,7% | -30,3% | 1,7% | 10,3% | 12,1% | 12,1% | 12,0% | 13,4% | 13,3% | 11,3% | 14,1% | 13,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,4% | 13,5% | 3,4% | 2,6% | -3,2% | 3,4% | 5,1% | -7,0% | -2,7% | 13,0% | 0,9% | 2,5% | -2,0% | 2,5% | 4,2% | -6,0% | 12,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |