002688Jinhe Biotechnology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $642,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,52 Mr | 元5,65 Mr | 元5,45 Mr | 元4,51 Mr | 元4,06 Mr | 元3,38 Mr | 元3,34 Mr | 元3,34 Mr | 元2,96 Mr | 元2,66 Mr | 元1,89 Mr | 元1,52 Mr | 元1,02 Mr | 元1,01 Mr | 元672,09 Mn | 元626,43 Mn | 元620,96 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元618,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,45 Mr | 元2,52 Mr | 元2,37 Mr | 元1,61 Mr | 元1,03 Mr | 元1,34 Mr | 元1,20 Mr | 元1,20 Mr | 元926,10 Mn | 元534,34 Mn | 元663,56 Mn | 元417,14 Mn | 元31,92 Mn | 元60,00 Mn | 元255,50 Mn | 元280,00 Mn | 元283,90 Mn |
| Net Borç† | 元1,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元2,87 Mr | 元2,37 Mr | 元2,16 Mr | 元2,11 Mr | 元2,07 Mr | 元1,81 Mr | 元1,77 Mr | 元1,61 Mr | 元1,45 Mr | 元1,49 Mr | 元1,24 Mr | 元836,15 Mn | 元735,35 Mn | 元764,58 Mn | 元720,73 Mn | 元590,22 Mn | 元458,75 Mn |
| Brüt Kâr | 元868,64 Mn | 元708,95 Mn | 元565,43 Mn | 元539,00 Mn | 元593,15 Mn | 元571,85 Mn | 元613,64 Mn | 元568,96 Mn | 元529,20 Mn | 元486,62 Mn | 元341,80 Mn | 元246,05 Mn | 元247,43 Mn | 元234,95 Mn | 元232,32 Mn | 元179,88 Mn | 元113,80 Mn |
| FAVÖK | 元542,27 Mn | 元384,25 Mn | 元330,73 Mn | 元288,02 Mn | 元336,47 Mn | 元333,86 Mn | 元339,53 Mn | 元305,81 Mn | 元282,77 Mn | 元266,23 Mn | 元192,85 Mn | 元125,38 Mn | 元146,73 Mn | 元149,64 Mn | 元115,90 Mn | 元84,80 Mn | 元50,57 Mn |
| Net Kâr | 元27,56 Mn | 元100,20 Mn | 元86,46 Mn | 元75,62 Mn | 元93,99 Mn | 元117,32 Mn | 元184,94 Mn | 元163,63 Mn | 元108,42 Mn | 元164,13 Mn | 元104,65 Mn | 元77,21 Mn | 元90,43 Mn | 元89,58 Mn | 元77,40 Mn | 元52,75 Mn | 元27,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,14 | 0,18 | 0,29 | 0,26 | 0,17 | 0,26 | 0,19 | 0,14 | 0,17 | 0,19 | 0,14 | 0,10 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元93,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元147,23 Mn | 元135,15 Mn | -元256,25 Mn | -元280,21 Mn | -元231,27 Mn | 元52,19 Mn | 元103,23 Mn | -元53,00 Mn | -元163,89 Mn | 元164,17 Mn | 元73,15 Mn | -元405,39 Mn | -元11,93 Mn | 元54,30 Mn | 元67,16 Mn | 元63,26 Mn | 元193.050 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元320,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,5% | 44,6% | 43,5% | 35,7% | 25,4% | 39,5% | 35,8% | 36,0% | 31,3% | 20,1% | 35,2% | 27,4% | 3,1% | 5,9% | 38,0% | 44,7% | 45,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,52 | 0,42 | 0,40 | 0,47 | 0,51 | 0,54 | 0,53 | 0,48 | 0,49 | 0,56 | 0,66 | 0,55 | 0,72 | 0,76 | 1,07 | 0,94 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,18 | 0,97 | 0,88 | 0,86 | 0,85 | 0,74 | 0,73 | 0,66 | 0,59 | 0,61 | 0,51 | 0,34 | 0,30 | 0,31 | 0,29 | 0,24 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,2% | 30,0% | 26,2% | 25,6% | 28,6% | 31,6% | 34,6% | 35,3% | 36,5% | 32,7% | 27,5% | 29,4% | 33,6% | 30,7% | 32,2% | 30,5% | 24,8% |
| FAVÖK Marjı | 18,9% | 16,2% | 15,3% | 13,7% | 16,2% | 18,5% | 19,1% | 19,0% | 19,5% | 17,9% | 15,5% | 15,0% | 20,0% | 19,6% | 16,1% | 14,4% | 11,0% |
| Net Kâr Marjı | 1,0% | 4,2% | 4,0% | 3,6% | 4,5% | 6,5% | 10,4% | 10,2% | 7,5% | 11,0% | 8,4% | 9,2% | 12,3% | 11,7% | 10,7% | 8,9% | 5,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,1% | 5,7% | -11,9% | -13,3% | -11,2% | 2,9% | 5,8% | -3,3% | -11,3% | 11,0% | 5,9% | -48,5% | -1,6% | 7,1% | 9,3% | 10,7% | 0,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |