002689Shenyang Yuanda Intellectual Industry Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $453,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,97 Mr | 元1,83 Mr | 元1,90 Mr | 元1,97 Mr | 元2,13 Mr | 元2,12 Mr | 元2,12 Mr | 元2,38 Mr | 元2,52 Mr | 元2,50 Mr | 元2,59 Mr | 元2,78 Mr | 元2,61 Mr | 元2,47 Mr | 元1,78 Mr | 元1,46 Mr | 元1,34 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元475,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元613,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元135,32 Mn | 元65,36 Mn | 元83,25 Mn | 元42,81 Mn | 元53,61 Mn | 元81,08 Mn | 元90,54 Mn | 元137,19 Mn | 元200,48 Mn | 元248,41 Mn | 元240,60 Mn | 元303,82 Mn | 元287,02 Mn | 元299,83 Mn | 元329,25 Mn | 元244,04 Mn | 元236,44 Mn |
| Net Borç† | -元411,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元1,36 Mr | 元1,20 Mr | 元1,33 Mr | 元986,18 Mn | 元820,84 Mn | 元915,21 Mn | 元809,75 Mn | 元1,23 Mr | 元1,18 Mr | 元1,23 Mr | 元1,58 Mr | 元1,94 Mr | 元1,64 Mr | 元1,50 Mr | 元1,48 Mr | 元1,34 Mr | 元987,44 Mn |
| Brüt Kâr | 元364,52 Mn | 元263,13 Mn | 元278,16 Mn | 元167,17 Mn | 元178,08 Mn | 元244,31 Mn | 元199,30 Mn | 元292,04 Mn | 元388,88 Mn | 元415,29 Mn | 元526,98 Mn | 元646,44 Mn | 元514,10 Mn | 元410,63 Mn | 元420,27 Mn | 元371,72 Mn | 元269,84 Mn |
| FAVÖK | 元120,94 Mn | 元24,95 Mn | 元45,14 Mn | -元113,86 Mn | 元3,01 Mn | 元37,39 Mn | -元75,70 Mn | 元38,90 Mn | 元81,40 Mn | 元112,89 Mn | 元170,64 Mn | 元267,15 Mn | 元190,78 Mn | 元161,50 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元100,66 Mn | 元18,12 Mn | 元31,01 Mn | -元111,40 Mn | -元28,11 Mn | 元8,62 Mn | -元107,19 Mn | 元9,35 Mn | 元35,74 Mn | 元70,13 Mn | 元118,65 Mn | 元189,69 Mn | 元156,66 Mn | 元123,82 Mn | 元122,59 Mn | 元57,25 Mn | 元93,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | 0,02 | 0,03 | -0,11 | -0,03 | 0,01 | -0,10 | 0,01 | 0,03 | 0,07 | 0,11 | 0,18 | 0,15 | 0,12 | 0,12 | 0,06 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元36,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元203,81 Mn | -元113,62 Mn | 元101,87 Mn | -元170,96 Mn | 元31,13 Mn | 元80,44 Mn | -元50,38 Mn | 元43,81 Mn | -元39,77 Mn | 元6,67 Mn | 元97,39 Mn | 元144,39 Mn | 元52,99 Mn | -元43,08 Mn | -元55,38 Mn | -元45,70 Mn | 元56,09 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元9,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,9% | 3,6% | 4,4% | 2,2% | 2,5% | 3,8% | 4,3% | 5,8% | 8,0% | 9,9% | 9,3% | 10,9% | 11,0% | 12,1% | 18,5% | 16,8% | 17,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,66 | 0,70 | 0,50 | 0,39 | 0,43 | 0,38 | 0,52 | 0,47 | 0,49 | 0,61 | 0,70 | 0,63 | 0,61 | 0,83 | 0,92 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,07 | 0,94 | 1,04 | 0,77 | 0,64 | 0,72 | 0,63 | 0,97 | 0,92 | 0,96 | 1,23 | 1,52 | 1,28 | 1,18 | 1,15 | 1,05 | 0,77 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,8% | 21,9% | 20,8% | 17,0% | 21,7% | 26,7% | 24,6% | 23,7% | 33,0% | 33,8% | 33,4% | 33,3% | 31,4% | 27,3% | 28,5% | 27,8% | 27,3% |
| FAVÖK Marjı | 8,9% | 2,1% | 3,4% | -11,5% | 0,4% | 4,1% | -9,3% | 3,2% | 6,9% | 9,2% | 10,8% | 13,8% | 11,7% | 10,8% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 7,4% | 1,5% | 2,3% | -11,3% | -3,4% | 0,9% | -13,2% | 0,8% | 3,0% | 5,7% | 7,5% | 9,8% | 9,6% | 8,2% | 8,3% | 4,3% | 9,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,0% | -9,5% | 7,6% | -17,3% | 3,8% | 8,8% | -6,2% | 3,5% | -3,4% | 0,5% | 6,2% | 7,4% | 3,2% | -2,9% | -3,8% | -3,4% | 5,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |