002690Hefei Meyer Optoelectronic Technology, Inc. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,04 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,63 Mr | 元3,35 Mr | 元3,42 Mr | 元3,31 Mr | 元3,25 Mr | 元2,86 Mr | 元2,77 Mr | 元2,71 Mr | 元2,74 Mr | 元2,33 Mr | 元2,17 Mr | 元1,88 Mr | 元1,68 Mr | 元1,52 Mr | 元518,81 Mn | 元613,71 Mn | 元631,87 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元675,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元57,30 Mn | 元54,54 Mn | 元110,02 Mn | 元157,35 Mn | 元146,30 Mn | 元117,57 Mn | 元59,46 Mn | 元113,62 Mn | 元288,96 Mn | 元43,76 Mn | 元16,03 Mn | 元11,26 Mn | 元7,50 Mn | 元25,25 Mn | 元38,00 Mn | 元31,73 Mn | 元33,73 Mn |
| Net Borç† | -元2,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元2,39 Mr | 元2,30 Mr | 元2,41 Mr | 元2,11 Mr | 元1,80 Mr | 元1,49 Mr | 元1,49 Mr | 元1,23 Mr | 元1,08 Mr | 元894,55 Mn | 元833,68 Mn | 元655,43 Mn | 元561,90 Mn | 元513,37 Mn | 元445,85 Mn | 元334,83 Mn | 元330,83 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,27 Mr | 元1,14 Mr | 元1,22 Mr | 元1,09 Mr | 元904,09 Mn | 元755,44 Mn | 元809,89 Mn | 元661,75 Mn | 元563,02 Mn | 元460,14 Mn | 元431,36 Mn | 元367,76 Mn | 元308,06 Mn | 元262,14 Mn | 元227,98 Mn | 元177,27 Mn | 元145,34 Mn |
| FAVÖK | 元743,86 Mn | 元622,29 Mn | 元786,67 Mn | 元738,53 Mn | 元583,78 Mn | 元435,14 Mn | 元539,30 Mn | 元447,91 Mn | 元339,21 Mn | 元250,64 Mn | 元289,78 Mn | 元266,22 Mn | 元216,00 Mn | 元146,88 Mn | 元130,60 Mn | — | — |
| Net Kâr | 元719,12 Mn | 元649,17 Mn | 元744,83 Mn | 元730,11 Mn | 元511,09 Mn | 元438,19 Mn | 元544,56 Mn | 元447,88 Mn | 元364,67 Mn | 元309,33 Mn | 元289,42 Mn | 元250,98 Mn | 元208,00 Mn | 元168,58 Mn | 元132,55 Mn | 元150,40 Mn | 元95,75 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,82 | 0,74 | 0,85 | 0,83 | 0,58 | 0,50 | 0,62 | 0,51 | 0,41 | 0,35 | 0,33 | 0,29 | 0,24 | 0,23 | 0,15 | 0,17 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元158,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元923,00 Mn | 元863,95 Mn | 元646,82 Mn | 元254,41 Mn | 元503,38 Mn | 元365,84 Mn | 元470,71 Mn | 元435,39 Mn | 元478,47 Mn | 元348,13 Mn | 元166,91 Mn | 元222,59 Mn | 元166,42 Mn | 元117,69 Mn | 元69,38 Mn | 元89,01 Mn | 元99,67 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元46,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,6% | 1,6% | 3,2% | 4,7% | 4,5% | 4,1% | 2,1% | 4,2% | 10,5% | 1,9% | 0,7% | 0,6% | 0,4% | 1,7% | 7,3% | 5,2% | 5,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,69 | 0,70 | 0,64 | 0,55 | 0,52 | 0,54 | 0,45 | 0,39 | 0,38 | 0,38 | 0,35 | 0,33 | 0,34 | 0,86 | 0,55 | 0,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,82 | 0,79 | 0,82 | 0,72 | 0,62 | 0,51 | 0,51 | 0,42 | 0,37 | 0,31 | 0,28 | 0,22 | 0,19 | 0,18 | 0,15 | 0,11 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 53,0% | 49,5% | 50,6% | 52,0% | 50,2% | 50,8% | 54,4% | 53,8% | 52,1% | 51,4% | 51,7% | 56,1% | 54,8% | 51,1% | 51,1% | 52,9% | 43,9% |
| FAVÖK Marjı | 31,1% | 27,1% | 32,6% | 35,1% | 32,4% | 29,2% | 36,2% | 36,4% | 31,4% | 28,0% | 34,8% | 40,6% | 38,4% | 28,6% | 29,3% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 30,1% | 28,2% | 30,9% | 34,7% | 28,4% | 29,5% | 36,6% | 36,4% | 33,7% | 34,6% | 34,7% | 38,3% | 37,0% | 32,8% | 29,7% | 44,9% | 28,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 38,6% | 37,6% | 26,8% | 12,1% | 27,9% | 24,6% | 31,6% | 35,4% | 44,2% | 38,9% | 20,0% | 34,0% | 29,6% | 22,9% | 15,6% | 26,6% | 30,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,63 | -%1,25 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 674,98 | -%2,59 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,23 | +%0,97 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,28 | +%0,69 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 315,12 | -%4,74 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 585,80 | -%0,17 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,25 | -%1,54 |