002691Jikai Equipment Manufacturing Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $217,22 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,13 Mr | 元1,18 Mr | 元1,13 Mr | 元1,18 Mr | 元1,12 Mr | 元1,05 Mr | 元1,10 Mr | 元1,02 Mr | 元970,14 Mn | 元923,35 Mn | 元1,00 Mr | 元925,90 Mn | 元910,53 Mn | 元875,95 Mn | 元457,12 Mn | 元353,51 Mn | 元238,98 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元51,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元262,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元854,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元162,37 Mn | 元110,40 Mn | 元107,10 Mn | 元112,99 Mn | 元90,92 Mn | 元71,10 Mn | 元70,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元30,00 Mn | 元30,00 Mn | 元50,00 Mn | 元55,00 Mn | 元50,00 Mn | 元50,00 Mn | 元20,00 Mn |
| Net Borç† | 元110,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元299,17 Mn | 元382,69 Mn | 元334,78 Mn | 元326,91 Mn | 元349,63 Mn | 元234,17 Mn | 元383,70 Mn | 元408,32 Mn | 元398,57 Mn | 元223,04 Mn | 元276,90 Mn | 元304,67 Mn | 元325,64 Mn | 元387,67 Mn | 元312,79 Mn | 元259,32 Mn | 元197,85 Mn |
| Brüt Kâr | 元60,23 Mn | 元92,27 Mn | 元73,31 Mn | 元104,98 Mn | 元105,22 Mn | 元76,62 Mn | 元134,91 Mn | 元122,75 Mn | 元117,82 Mn | 元97,73 Mn | 元134,85 Mn | 元123,08 Mn | 元150,71 Mn | 元193,95 Mn | 元179,90 Mn | 元149,25 Mn | 元109,98 Mn |
| FAVÖK | -元48,84 Mn | -元10,72 Mn | -元18,77 Mn | 元27,50 Mn | 元33,11 Mn | -元1,72 Mn | 元32,46 Mn | 元28,96 Mn | 元27,81 Mn | 元21,86 Mn | 元37,59 Mn | 元51,72 Mn | 元51,39 Mn | 元94,19 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元54,87 Mn | -元1,80 Mn | -元1,82 Mn | 元13,51 Mn | 元16,64 Mn | -元15,62 Mn | 元15,57 Mn | 元15,07 Mn | 元9,28 Mn | 元8,36 Mn | 元24,04 Mn | 元37,50 Mn | 元41,66 Mn | 元72,14 Mn | 元50,53 Mn | 元61,91 Mn | 元36,19 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,16 | -0,01 | -0,01 | 0,04 | 0,05 | -0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,07 | 0,11 | 0,12 | 0,25 | 0,15 | 0,18 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元16,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元89,19 Mn | -元20,76 Mn | 元68,40 Mn | 元920.650 | -元2,49 Mn | 元5,84 Mn | -元90,74 Mn | -元19,02 Mn | 元34,72 Mn | -元81,79 Mn | -元169,69 Mn | 元18,48 Mn | -元48,99 Mn | -元3,87 Mn | -元31,34 Mn | 元1,64 Mn | 元39,33 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元26,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,3% | 9,4% | 9,5% | 9,6% | 8,1% | 6,8% | 6,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,0% | 3,2% | 5,5% | 6,3% | 10,9% | 14,1% | 8,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,32 | 0,30 | 0,28 | 0,31 | 0,22 | 0,35 | 0,40 | 0,41 | 0,24 | 0,28 | 0,33 | 0,36 | 0,44 | 0,68 | 0,73 | 0,83 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,35 | 0,45 | 0,39 | 0,38 | 0,41 | 0,27 | 0,45 | 0,48 | 0,47 | 0,26 | 0,32 | 0,36 | 0,38 | 0,45 | 0,37 | 0,30 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,1% | 24,1% | 21,9% | 32,1% | 30,1% | 32,7% | 35,2% | 30,1% | 29,6% | 43,8% | 48,7% | 40,4% | 46,3% | 50,0% | 57,5% | 57,6% | 55,6% |
| FAVÖK Marjı | -16,3% | -2,8% | -5,6% | 8,4% | 9,5% | -0,7% | 8,5% | 7,1% | 7,0% | 9,8% | 13,6% | 17,0% | 15,8% | 24,3% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -18,3% | -0,5% | -0,5% | 4,1% | 4,8% | -6,7% | 4,1% | 3,7% | 2,3% | 3,7% | 8,7% | 12,3% | 12,8% | 18,6% | 16,2% | 23,9% | 18,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -29,8% | -5,4% | 20,4% | 0,3% | -0,7% | 2,5% | -23,6% | -4,7% | 8,7% | -36,7% | -61,3% | 6,1% | -15,0% | -1,0% | -10,0% | 0,6% | 19,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |