002695Jiangxi Huangshanghuang Group Food Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $878,96 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,93 Mr | 元3,28 Mr | 元3,36 Mr | 元3,00 Mr | 元3,02 Mr | 元3,11 Mr | 元2,76 Mr | 元2,50 Mr | 元2,08 Mr | 元1,91 Mr | 元1,83 Mr | 元1,60 Mr | 元1,49 Mr | 元1,42 Mr | 元579,49 Mn | 元466,72 Mn | 元352,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元975,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元137,89 Mn | 元26,18 Mn | 元53,79 Mn | 元154,70 Mn | 元242,94 Mn | 元231,04 Mn | 元167,20 Mn | 元202,49 Mn | 元83,50 Mn | 元84,20 Mn | 元82,09 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元110,00 Mn | 元100,00 Mn | 元40,00 Mn |
| Net Borç† | -元962,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元1,68 Mr | 元1,73 Mr | 元1,91 Mr | 元1,95 Mr | 元2,33 Mr | 元2,42 Mr | 元2,10 Mr | 元1,88 Mr | 元1,47 Mr | 元1,21 Mr | 元1,14 Mr | 元976,90 Mn | 元887,02 Mn | 元883,51 Mn | 元879,97 Mn | 元694,47 Mn | 元517,56 Mn |
| Brüt Kâr | 元494,46 Mn | 元523,52 Mn | 元501,35 Mn | 元506,95 Mn | 元732,34 Mn | 元878,83 Mn | 元761,01 Mn | 元623,24 Mn | 元483,37 Mn | 元378,66 Mn | 元329,56 Mn | 元281,48 Mn | 元272,81 Mn | 元234,21 Mn | 元197,00 Mn | 元153,65 Mn | 元104,46 Mn |
| FAVÖK | 元230,45 Mn | 元123,26 Mn | 元146,21 Mn | 元103,18 Mn | 元275,20 Mn | 元364,04 Mn | 元286,34 Mn | 元249,41 Mn | 元222,71 Mn | 元144,93 Mn | 元107,12 Mn | 元121,38 Mn | 元146,59 Mn | 元143,84 Mn | 元115,75 Mn | 元89,39 Mn | 元63,98 Mn |
| Net Kâr | 元81,60 Mn | 元40,33 Mn | 元70,59 Mn | 元30,82 Mn | 元144,58 Mn | 元282,17 Mn | 元220,38 Mn | 元172,91 Mn | 元140,90 Mn | 元88,20 Mn | 元60,88 Mn | 元98,63 Mn | 元121,60 Mn | 元97,41 Mn | 元81,10 Mn | 元60,61 Mn | 元44,97 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,15 | 0,07 | 0,14 | 0,06 | 0,29 | 0,56 | 0,44 | 0,34 | 0,28 | 0,18 | 0,12 | 0,20 | 0,25 | 0,24 | 0,16 | 0,12 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元47,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元255,87 Mn | 元78,24 Mn | -元69,04 Mn | 元175,23 Mn | 元123,91 Mn | 元35,62 Mn | 元102,49 Mn | 元14,10 Mn | 元82,78 Mn | 元60,48 Mn | -元23,55 Mn | 元37,16 Mn | -元43,11 Mn | -元10,63 Mn | 元10,52 Mn | -元102,13 Mn | 元25,93 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元128,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,5% | 0,8% | 1,6% | 5,2% | 8,0% | 7,4% | 6,0% | 8,1% | 4,0% | 4,4% | 4,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,0% | 21,4% | 11,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 0,53 | 0,57 | 0,65 | 0,77 | 0,78 | 0,76 | 0,75 | 0,71 | 0,63 | 0,62 | 0,61 | 0,60 | 0,62 | 1,52 | 1,49 | 1,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,57 | 0,59 | 0,65 | 0,66 | 0,79 | 0,82 | 0,71 | 0,64 | 0,50 | 0,41 | 0,39 | 0,33 | 0,30 | 0,30 | 0,30 | 0,24 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,5% | 30,2% | 26,2% | 26,1% | 31,5% | 36,3% | 36,2% | 33,1% | 33,0% | 31,3% | 28,9% | 28,8% | 30,8% | 26,5% | 22,4% | 22,1% | 20,2% |
| FAVÖK Marjı | 13,7% | 7,1% | 7,6% | 5,3% | 11,8% | 15,0% | 13,6% | 13,2% | 15,2% | 12,0% | 9,4% | 12,4% | 16,5% | 16,3% | 13,2% | 12,9% | 12,4% |
| Net Kâr Marjı | 4,9% | 2,3% | 3,7% | 1,6% | 6,2% | 11,6% | 10,5% | 9,2% | 9,6% | 7,3% | 5,3% | 10,1% | 13,7% | 11,0% | 9,2% | 8,7% | 8,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,3% | 4,5% | -3,6% | 9,0% | 5,3% | 1,5% | 4,9% | 0,7% | 5,6% | 5,0% | -2,1% | 3,8% | -4,9% | -1,2% | 1,2% | -14,7% | 5,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |