002700Xinjiang Wanjing Energy Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $384,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,61 Mr | 元1,56 Mr | 元1,08 Mr | 元940,97 Mn | 元850,36 Mn | 元1,10 Mr | 元1,33 Mr | 元1,25 Mr | 元1,13 Mr | 元1,07 Mr | 元1,05 Mr | 元943,24 Mn | 元764,25 Mn | 元681,32 Mn | 元351,17 Mn | 元286,60 Mn | 元244,86 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元205,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元218,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元9,87 Mn | 元768.170 | 元694.967 | 元293.357 | 元6,83 Mn | 元9,77 Mn | 元6,45 Mn | 元3,24 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元18.748 | 元0,00 | 元0,00 | 元105,50 Mn | 元116,50 Mn | 元9,00 Mn |
| Net Borç† | -元969,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元690,45 Mn | 元700,22 Mn | 元664,97 Mn | 元580,93 Mn | 元588,66 Mn | 元416,60 Mn | 元515,02 Mn | 元409,71 Mn | 元361,27 Mn | 元344,93 Mn | 元416,64 Mn | 元341,95 Mn | 元271,49 Mn | 元235,65 Mn | 元179,99 Mn | 元117,81 Mn | 元62,32 Mn |
| Brüt Kâr | 元135,87 Mn | 元159,28 Mn | 元173,45 Mn | 元131,87 Mn | 元168,60 Mn | 元121,37 Mn | 元136,38 Mn | 元125,95 Mn | 元129,52 Mn | 元135,80 Mn | 元176,87 Mn | 元155,69 Mn | 元128,95 Mn | 元119,95 Mn | 元84,59 Mn | 元58,12 Mn | 元24,06 Mn |
| FAVÖK | 元134,27 Mn | 元133,44 Mn | 元146,01 Mn | 元119,93 Mn | -元93,44 Mn | -元222,54 Mn | 元101,67 Mn | 元105,83 Mn | 元125,43 Mn | 元128,41 Mn | 元157,56 Mn | 元141,86 Mn | 元116,40 Mn | 元103,56 Mn | 元78,85 Mn | 元53,68 Mn | 元24,61 Mn |
| Net Kâr | 元81,29 Mn | 元93,18 Mn | 元99,11 Mn | 元77,98 Mn | -元187,72 Mn | -元201,15 Mn | 元70,14 Mn | 元69,76 Mn | 元75,77 Mn | 元80,06 Mn | 元110,84 Mn | 元104,93 Mn | 元82,26 Mn | 元64,79 Mn | 元48,58 Mn | 元30,39 Mn | 元18,09 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,23 | 0,24 | 0,19 | -0,45 | -0,48 | 0,17 | 0,17 | 0,18 | 0,19 | 0,26 | 0,25 | 0,19 | 0,19 | 0,12 | 0,07 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元48,95 Mn | -元63,33 Mn | 元128,14 Mn | 元22,61 Mn | 元38,21 Mn | 元171,45 Mn | -元540,31 Mn | 元9,42 Mn | 元98,20 Mn | 元70,31 Mn | 元64,19 Mn | 元72,29 Mn | 元38,02 Mn | 元13,66 Mn | 元55,28 Mn | 元28,01 Mn | -元126,10 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元71,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,6% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,8% | 0,9% | 0,5% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 30,0% | 40,6% | 3,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 0,45 | 0,62 | 0,62 | 0,69 | 0,38 | 0,39 | 0,33 | 0,32 | 0,32 | 0,40 | 0,36 | 0,36 | 0,35 | 0,51 | 0,41 | 0,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,50 | 0,48 | 0,42 | 0,42 | 0,30 | 0,37 | 0,29 | 0,26 | 0,25 | 0,30 | 0,25 | 0,20 | 0,17 | 0,13 | 0,08 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,7% | 22,7% | 26,1% | 22,7% | 28,6% | 29,1% | 26,5% | 30,7% | 35,9% | 39,4% | 42,5% | 45,5% | 47,5% | 50,9% | 47,0% | 49,3% | 38,6% |
| FAVÖK Marjı | 19,4% | 19,1% | 22,0% | 20,6% | -15,9% | -53,4% | 19,7% | 25,8% | 34,7% | 37,2% | 37,8% | 41,5% | 42,9% | 43,9% | 43,8% | 45,6% | 39,5% |
| Net Kâr Marjı | 11,8% | 13,3% | 14,9% | 13,4% | -31,9% | -48,3% | 13,6% | 17,0% | 21,0% | 23,2% | 26,6% | 30,7% | 30,3% | 27,5% | 27,0% | 25,8% | 29,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,1% | -9,0% | 19,3% | 3,9% | 6,5% | 41,2% | -104,9% | 2,3% | 27,2% | 20,4% | 15,4% | 21,1% | 14,0% | 5,8% | 30,7% | 23,8% | -202,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,20 | -%2,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,06 | -%6,47 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,55 | +%0,14 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,41 | +%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,20 | -%9,25 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,00 | +%0,54 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,97 | -%2,16 |