002706Shanghai Liangxin Electrical Co,. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,40 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,99 Mr | 元5,51 Mr | 元5,82 Mr | 元5,70 Mr | 元4,42 Mr | 元3,28 Mr | 元2,33 Mr | 元2,17 Mr | 元2,03 Mr | 元1,89 Mr | 元1,23 Mr | 元1,04 Mr | 元612,55 Mn | 元492,56 Mn | 元430,55 Mn | 元282,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元862,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元312,04 Mn | 元225,86 Mn | 元519,86 Mn | 元797,40 Mn | 元971,06 Mn | 元374,45 Mn | 元10,52 Mn | 元21,97 Mn | 元39,67 Mn | 元13,74 Mn | 元29,10 Mn | 元40,41 Mn | 元50,51 Mn | 元30,83 Mn | 元69,98 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元784,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | 元4,48 Mr | 元4,23 Mr | 元4,55 Mr | 元4,13 Mr | 元4,01 Mr | 元3,00 Mr | 元2,03 Mr | 元1,57 Mr | 元1,45 Mr | 元1,22 Mr | 元1,01 Mr | 元851,88 Mn | 元680,86 Mn | 元597,09 Mn | 元563,78 Mn | 元404,31 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,24 Mr | 元1,21 Mr | 元1,42 Mr | 元1,22 Mr | 元1,38 Mr | 元1,18 Mr | 元808,36 Mn | 元630,86 Mn | 元549,60 Mn | 元447,03 Mn | 元365,48 Mn | 元300,02 Mn | 元253,81 Mn | 元222,52 Mn | 元196,01 Mn | 元160,88 Mn |
| FAVÖK | 元470,52 Mn | 元457,97 Mn | 元647,21 Mn | 元520,91 Mn | 元532,23 Mn | 元489,93 Mn | 元342,17 Mn | 元253,59 Mn | 元234,74 Mn | 元192,19 Mn | 元159,48 Mn | 元125,74 Mn | 元109,80 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元265,21 Mn | 元312,11 Mn | 元510,97 Mn | 元421,78 Mn | 元418,53 Mn | 元375,47 Mn | 元273,09 Mn | 元221,97 Mn | 元210,20 Mn | 元162,20 Mn | 元125,14 Mn | 元100,27 Mn | 元81,04 Mn | 元73,26 Mn | 元71,61 Mn | 元62,56 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,24 | 0,28 | 0,46 | 0,39 | 0,41 | 0,38 | 0,27 | 0,22 | 0,21 | 0,17 | 0,14 | 0,12 | 0,12 | 0,11 | 0,11 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元325,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元25,85 Mn | 元180,75 Mn | 元259,05 Mn | -元21,67 Mn | -元207,45 Mn | 元247,41 Mn | 元21,83 Mn | 元36,90 Mn | 元63,75 Mn | 元74,20 Mn | -元26,12 Mn | 元5,43 Mn | -元60,48 Mn | 元63,09 Mn | -元36,51 Mn | -元19,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元255,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,2% | 4,1% | 8,9% | 14,0% | 22,0% | 11,4% | 0,5% | 1,0% | 2,0% | 0,7% | 2,4% | 3,9% | 8,2% | 6,3% | 16,3% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,75 | 0,77 | 0,78 | 0,72 | 0,91 | 0,92 | 0,87 | 0,72 | 0,71 | 0,65 | 0,82 | 0,82 | 1,11 | 1,21 | 1,31 | 1,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,03 | 0,98 | 1,05 | 0,95 | 0,93 | 0,69 | 0,47 | 0,36 | 0,33 | 0,28 | 0,23 | 0,20 | 0,16 | 0,14 | 0,13 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,7% | 28,7% | 31,1% | 29,4% | 34,3% | 39,4% | 39,8% | 40,2% | 38,0% | 36,6% | 36,2% | 35,2% | 37,3% | 37,3% | 34,8% | 39,8% |
| FAVÖK Marjı | 10,5% | 10,8% | 14,2% | 12,6% | 13,3% | 16,3% | 16,8% | 16,2% | 16,2% | 15,7% | 15,8% | 14,8% | 16,1% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 5,9% | 7,4% | 11,2% | 10,2% | 10,4% | 12,5% | 13,4% | 14,2% | 14,5% | 13,3% | 12,4% | 11,8% | 11,9% | 12,3% | 12,7% | 15,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,6% | 4,3% | 5,7% | -0,5% | -5,2% | 8,2% | 1,1% | 2,4% | 4,4% | 6,1% | -2,6% | 0,6% | -8,9% | 10,6% | -6,5% | -4,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |