002707UTour Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $702,23 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,42 Mr | 元2,48 Mr | 元2,41 Mr | 元2,15 Mr | 元2,56 Mr | 元3,47 Mr | 元5,71 Mr | 元5,34 Mr | 元5,10 Mr | 元4,00 Mr | 元3,22 Mr | 元1,07 Mr | 元676,45 Mn | 元523,79 Mn | 元356,00 Mn | 元259,79 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元767,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元687,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元506,87 Mn | 元638,26 Mn | 元921,31 Mn | 元1,02 Mr | 元1,57 Mr | 元1,75 Mr | 元1,67 Mr | 元1,49 Mr | 元1,43 Mr | 元960,03 Mn | 元654,44 Mn | 元6,12 Mn | 元0,00 | 元20,00 Mn | 元10,00 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元281,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | 元6,82 Mr | 元6,45 Mr | 元3,30 Mr | 元506,02 Mn | 元713,27 Mn | 元1,59 Mr | 元12,67 Mr | 元12,23 Mr | 元12,05 Mr | 元10,09 Mr | 元8,33 Mr | 元4,20 Mr | 元2,99 Mr | 元2,14 Mr | 元1,58 Mr | 元1,03 Mr |
| Brüt Kâr | 元787,41 Mn | 元813,25 Mn | 元355,91 Mn | 元38,76 Mn | -元12,12 Mn | -元281,90 Mn | 元1,24 Mr | 元1,17 Mr | 元1,18 Mr | 元1,02 Mr | 元712,27 Mn | 元342,51 Mn | 元280,71 Mn | 元200,11 Mn | 元135,76 Mn | 元90,78 Mn |
| FAVÖK | 元133,69 Mn | 元232,01 Mn | 元96,49 Mn | -元175,01 Mn | -元305,55 Mn | -元933,92 Mn | 元235,01 Mn | 元234,43 Mn | 元386,51 Mn | 元372,06 Mn | 元269,29 Mn | 元125,59 Mn | 元113,18 Mn | 元78,74 Mn | 元51,70 Mn | 元38,05 Mn |
| Net Kâr | 元7,06 Mn | 元105,92 Mn | 元32,27 Mn | -元221,37 Mn | -元462,95 Mn | -元1,48 Mr | 元68,61 Mn | 元23,57 Mn | 元232,62 Mn | 元214,86 Mn | 元186,70 Mn | 元108,74 Mn | 元87,47 Mn | 元61,80 Mn | 元44,18 Mn | 元30,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,11 | 0,03 | -0,23 | -0,52 | -1,67 | 0,08 | 0,03 | 0,28 | 0,26 | 0,22 | 0,15 | — | 0,30 | 0,22 | 0,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元164,50 Mn | 元308,56 Mn | 元150,54 Mn | -元215,56 Mn | -元263,76 Mn | 元159,77 Mn | 元84,01 Mn | -元89,61 Mn | 元141,21 Mn | -元26,24 Mn | -元17,46 Mn | 元57,78 Mn | 元60,38 Mn | 元51,55 Mn | 元51,40 Mn | 元19,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元36,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,0% | 25,8% | 38,2% | 47,4% | 61,2% | 50,5% | 29,2% | 27,9% | 28,1% | 24,0% | 20,3% | 0,6% | 0,0% | 3,8% | 2,8% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,82 | 2,60 | 1,37 | 0,24 | 0,28 | 0,46 | 2,22 | 2,29 | 2,36 | 2,52 | 2,59 | 3,91 | 4,42 | 4,08 | 4,45 | 3,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 9,92 | 9,39 | 4,79 | 0,74 | 1,04 | 2,31 | 18,44 | 17,79 | 17,52 | 14,68 | 12,11 | 6,10 | 4,35 | 3,11 | 2,31 | 1,50 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,5% | 12,6% | 10,8% | 7,7% | -1,7% | -17,7% | 9,8% | 9,5% | 9,8% | 10,2% | 8,6% | 8,2% | 9,4% | 9,4% | 8,6% | 8,8% |
| FAVÖK Marjı | 2,0% | 3,6% | 2,9% | -34,6% | -42,8% | -58,7% | 1,9% | 1,9% | 3,2% | 3,7% | 3,2% | 3,0% | 3,8% | 3,7% | 3,3% | 3,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,1% | 1,6% | 1,0% | -43,7% | -64,9% | -93,1% | 0,5% | 0,2% | 1,9% | 2,1% | 2,2% | 2,6% | 2,9% | 2,9% | 2,8% | 3,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,4% | 4,8% | 4,6% | -42,6% | -37,0% | 10,0% | 0,7% | -0,7% | 1,2% | -0,3% | -0,2% | 1,4% | 2,0% | 2,4% | 3,2% | 1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |