002709Guangzhou Tinci Materials Technology Co., Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,13 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元26,93 Mr | 元23,95 Mr | 元23,98 Mr | 元25,53 Mr | 元13,90 Mr | 元6,01 Mr | 元5,33 Mr | 元4,94 Mr | 元3,69 Mr | 元2,34 Mr | 元1,63 Mr | 元1,03 Mr | 元795,69 Mn | 元689,13 Mn | 元565,28 Mn | 元481,95 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元8,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元18,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,19 Mr | 元6,74 Mr | 元6,31 Mr | 元5,42 Mr | 元1,35 Mr | 元1,29 Mr | 元1,41 Mr | 元1,20 Mr | 元456,96 Mn | 元236,95 Mn | 元136,39 Mn | 元48,68 Mn | 元97,95 Mn | 元82,09 Mn | 元72,39 Mn | 元37,98 Mn |
| Net Borç† | 元414,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | 元16,63 Mr | 元12,50 Mr | 元15,35 Mr | 元22,21 Mr | 元11,01 Mr | 元4,10 Mr | 元2,74 Mr | 元2,07 Mr | 元2,05 Mr | 元1,82 Mr | 元945,77 Mn | 元705,62 Mn | 元595,96 Mn | 元554,12 Mn | 元470,91 Mn | 元364,52 Mn |
| Brüt Kâr | 元3,40 Mr | 元2,14 Mr | 元3,79 Mr | 元8,24 Mr | 元3,70 Mr | 元1,34 Mr | 元629,59 Mn | 元439,00 Mn | 元667,75 Mn | 元704,27 Mn | 元283,59 Mn | 元201,97 Mn | 元192,44 Mn | 元187,94 Mn | 元135,39 Mn | 元108,06 Mn |
| FAVÖK | 元2,76 Mr | 元1,70 Mr | 元3,09 Mr | 元7,21 Mr | 元3,36 Mr | 元1,14 Mr | 元299,39 Mn | 元215,10 Mn | 元440,29 Mn | 元478,66 Mn | 元155,87 Mn | 元110,15 Mn | 元109,83 Mn | 元101,59 Mn | 元73,27 Mn | 元54,17 Mn |
| Net Kâr | 元1,36 Mr | 元483,93 Mn | 元1,89 Mr | 元5,71 Mr | 元2,21 Mr | 元532,87 Mn | 元16,32 Mn | 元456,28 Mn | 元304,73 Mn | 元396,33 Mn | 元99,56 Mn | 元61,53 Mn | 元81,33 Mn | 元63,06 Mn | 元46,09 Mn | 元38,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,71 | 0,25 | 0,98 | 2,97 | 1,17 | 0,29 | 0,01 | 0,25 | 0,17 | 0,22 | 0,06 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元740,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元656,75 Mn | 元123,30 Mn | -元822,34 Mn | 元487,61 Mn | 元437,09 Mn | 元276,37 Mn | -元290,45 Mn | -元1,09 Mr | -元405,59 Mn | 元69,81 Mn | -元33,27 Mn | -元51,32 Mn | -元14,50 Mn | 元61,99 Mn | -元25,41 Mn | -元73,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元659,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,9% | 28,1% | 26,3% | 21,2% | 9,7% | 21,5% | 26,5% | 24,2% | 12,4% | 10,1% | 8,4% | 4,7% | 12,3% | 11,9% | 12,8% | 7,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,62 | 0,52 | 0,64 | 0,87 | 0,79 | 0,68 | 0,51 | 0,42 | 0,55 | 0,78 | 0,58 | 0,69 | 0,75 | 0,80 | 0,83 | 0,76 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,92 | 0,69 | 0,85 | 1,23 | 0,61 | 0,23 | 0,15 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,4% | 17,2% | 24,7% | 37,1% | 33,6% | 32,8% | 22,9% | 21,3% | 32,6% | 38,6% | 30,0% | 28,6% | 32,3% | 33,9% | 28,7% | 29,6% |
| FAVÖK Marjı | 16,6% | 13,6% | 20,2% | 32,4% | 30,5% | 27,8% | 10,9% | 10,4% | 21,5% | 26,2% | 16,5% | 15,6% | 18,4% | 18,3% | 15,6% | 14,9% |
| Net Kâr Marjı | 8,2% | 3,9% | 12,3% | 25,7% | 20,1% | 13,0% | 0,6% | 22,1% | 14,9% | 21,7% | 10,5% | 8,7% | 13,6% | 11,4% | 9,8% | 10,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,9% | 1,0% | -5,4% | 2,2% | 4,0% | 6,7% | -10,6% | -52,9% | -19,8% | 3,8% | -3,5% | -7,3% | -2,4% | 11,2% | -5,4% | -20,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |