002712Simei Media Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $377,90 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,76 Mr | 元2,87 Mr | 元2,50 Mr | 元2,42 Mr | 元2,95 Mr | 元2,95 Mr | 元4,57 Mr | 元4,40 Mr | 元5,14 Mr | 元2,60 Mr | 元1,69 Mr | 元1,19 Mr | 元797,29 Mn | 元574,45 Mn | 元515,07 Mn | 元443,93 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元256,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元662,96 Mn | 元756,65 Mn | 元574,69 Mn | 元374,14 Mn | 元472,92 Mn | 元394,13 Mn | 元765,00 Mn | 元542,33 Mn | 元699,66 Mn | 元222,56 Mn | 元135,30 Mn | 元43,67 Mn | 元48,29 Mn | 元600.000 | 元56,22 Mn | 元55,59 Mn |
| Net Borç† | 元406,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | 元7,67 Mr | 元6,18 Mr | 元5,56 Mr | 元4,18 Mr | 元4,45 Mr | 元3,96 Mr | 元2,99 Mr | 元5,28 Mr | 元4,18 Mr | 元3,82 Mr | 元2,49 Mr | 元2,15 Mr | 元1,64 Mr | 元1,44 Mr | 元1,35 Mr | 元1,06 Mr |
| Brüt Kâr | 元218,71 Mn | 元234,26 Mn | 元219,12 Mn | 元231,94 Mn | 元313,22 Mn | 元280,00 Mn | 元501,99 Mn | 元582,47 Mn | 元594,41 Mn | 元413,53 Mn | 元282,57 Mn | 元252,82 Mn | 元226,96 Mn | 元205,23 Mn | 元172,67 Mn | 元140,55 Mn |
| FAVÖK | 元23,64 Mn | 元52,76 Mn | -元33,50 Mn | 元85,12 Mn | 元169,33 Mn | 元116,09 Mn | 元410,26 Mn | 元66,72 Mn | 元261,90 Mn | 元187,86 Mn | 元117,51 Mn | 元89,92 Mn | 元110,97 Mn | 元119,73 Mn | 元110,41 Mn | 元86,20 Mn |
| Net Kâr | -元58,27 Mn | -元34,11 Mn | -元134,27 Mn | -元409,13 Mn | 元59,34 Mn | -元1,15 Mr | 元46,43 Mn | 元31,52 Mn | 元231,09 Mn | 元141,55 Mn | 元88,33 Mn | 元70,82 Mn | 元84,09 Mn | 元94,52 Mn | 元89,57 Mn | 元70,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,11 | -0,06 | -0,25 | -0,76 | 0,11 | -2,12 | 0,08 | 0,05 | 0,44 | 0,30 | 0,20 | 0,16 | 0,19 | 0,22 | 0,21 | 0,16 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元16,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元2,91 Mn | -元117,16 Mn | -元327,09 Mn | -元307,60 Mn | 元82,14 Mn | -元109,96 Mn | 元605,24 Mn | 元208,71 Mn | -元204,11 Mn | 元375,59 Mn | 元304,56 Mn | -元380,49 Mn | 元26,49 Mn | 元61,71 Mn | 元122,88 Mn | 元89,78 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元835.462 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,0% | 26,4% | 23,0% | 15,5% | 16,0% | 13,4% | 16,7% | 12,3% | 13,6% | 8,6% | 8,0% | 3,7% | 6,1% | 0,1% | 10,9% | 12,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,78 | 2,15 | 2,22 | 1,73 | 1,51 | 1,34 | 0,66 | 1,20 | 0,81 | 1,47 | 1,47 | 1,80 | 2,05 | 2,50 | 2,62 | 2,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,36 | 4,31 | 3,88 | 2,92 | 3,11 | 2,76 | 2,09 | 3,69 | 2,92 | 2,67 | 1,74 | 1,50 | 1,14 | 1,00 | 0,94 | 0,74 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,8% | 3,8% | 3,9% | 5,5% | 7,0% | 7,1% | 16,8% | 11,0% | 14,2% | 10,8% | 11,3% | 11,8% | 13,9% | 14,3% | 12,8% | 13,3% |
| FAVÖK Marjı | 0,3% | 0,9% | -0,6% | 2,0% | 3,8% | 2,9% | 13,7% | 1,3% | 6,3% | 4,9% | 4,7% | 4,2% | 6,8% | 8,3% | 8,2% | 8,2% |
| Net Kâr Marjı | -0,8% | -0,6% | -2,4% | -9,8% | 1,3% | -29,2% | 1,6% | 0,6% | 5,5% | 3,7% | 3,5% | 3,3% | 5,1% | 6,6% | 6,6% | 6,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,0% | -1,9% | -5,9% | -7,4% | 1,8% | -2,8% | 20,2% | 4,0% | -4,9% | 9,8% | 12,2% | -17,7% | 1,6% | 4,3% | 9,1% | 8,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,94 | -%2,21 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 659,25 | -%4,86 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,49 | +%0,06 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,79 | +%0,11 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,33 | -%7,09 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,60 | -%0,04 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,69 | -%2,78 |