002723Kennede Electronics Mfg Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $366,64 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,54 Mr | 元2,72 Mr | 元2,86 Mr | 元2,67 Mr | 元2,19 Mr | 元1,51 Mr | 元1,24 Mr | 元991,15 Mn | 元1,04 Mr | 元1,05 Mr | 元982,50 Mn | 元806,69 Mn | 元606,82 Mn | 元537,04 Mn | 元393,21 Mn | 元364,27 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元80,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元780,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元761,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元426,71 Mn | 元768,65 Mn | 元706,43 Mn | 元717,24 Mn | 元550,85 Mn | 元235,27 Mn | 元188,65 Mn | 元179,14 Mn | 元200,21 Mn | 元198,78 Mn | 元203,61 Mn | 元65,98 Mn | 元145,00 Mn | 元131,00 Mn | 元53,00 Mn | 元75,44 Mn |
| Net Borç† | 元346,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | 元1,00 Mr | 元1,52 Mr | 元1,60 Mr | 元1,72 Mr | 元1,32 Mr | 元1,09 Mr | 元990,87 Mn | 元822,81 Mn | 元978,53 Mn | 元767,70 Mn | 元699,18 Mn | 元580,56 Mn | 元559,71 Mn | 元555,45 Mn | 元499,13 Mn | 元453,19 Mn |
| Brüt Kâr | 元40,25 Mn | 元164,38 Mn | 元227,00 Mn | 元197,00 Mn | 元146,36 Mn | 元121,50 Mn | 元138,77 Mn | 元31,45 Mn | 元88,42 Mn | 元82,03 Mn | 元95,12 Mn | 元92,41 Mn | 元105,15 Mn | 元106,49 Mn | 元96,56 Mn | 元85,42 Mn |
| FAVÖK | -元158,35 Mn | -元47,99 Mn | 元68,49 Mn | 元88,23 Mn | 元74,38 Mn | 元62,52 Mn | 元64,29 Mn | -元19,99 Mn | 元46,24 Mn | 元33,04 Mn | 元64,76 Mn | 元70,05 Mn | 元79,54 Mn | 元84,74 Mn | 元77,32 Mn | 元64,14 Mn |
| Net Kâr | -元252,05 Mn | -元224,61 Mn | -元6,92 Mn | 元10,05 Mn | 元17,99 Mn | 元25,95 Mn | 元39,07 Mn | -元90,31 Mn | 元7,67 Mn | 元6,59 Mn | 元42,69 Mn | 元40,87 Mn | 元40,48 Mn | 元62,00 Mn | 元55,54 Mn | 元44,88 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,79 | -0,71 | -0,02 | 0,03 | 0,07 | 0,10 | 0,15 | -0,35 | 0,03 | 0,03 | 0,16 | 0,16 | 0,15 | 0,24 | 0,21 | 0,17 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元25,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元46,77 Mn | 元28,69 Mn | -元61,36 Mn | -元304,39 Mn | -元107,49 Mn | 元51,39 Mn | -元5,43 Mn | -元63,21 Mn | 元44,95 Mn | 元24,68 Mn | -元74,67 Mn | -元47,98 Mn | -元42,93 Mn | -元64,08 Mn | -元26,46 Mn | -元44,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元26,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,7% | 28,3% | 24,7% | 26,8% | 25,1% | 15,6% | 15,3% | 18,1% | 19,2% | 18,9% | 20,7% | 8,2% | 23,9% | 24,4% | 13,5% | 20,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,65 | 0,56 | 0,56 | 0,64 | 0,60 | 0,72 | 0,80 | 0,83 | 0,94 | 0,73 | 0,71 | 0,72 | 0,92 | 1,03 | 1,27 | 1,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,32 | 2,00 | 2,10 | 2,26 | 1,73 | 1,43 | 1,30 | 1,08 | 1,29 | 1,01 | 0,92 | 0,76 | 0,74 | 0,73 | 0,66 | 0,60 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,0% | 10,8% | 14,2% | 11,4% | 11,1% | 11,2% | 14,0% | 3,8% | 9,0% | 10,7% | 13,6% | 15,9% | 18,8% | 19,2% | 19,3% | 18,8% |
| FAVÖK Marjı | -15,8% | -3,1% | 4,3% | 5,1% | 5,7% | 5,8% | 6,5% | -2,4% | 4,7% | 4,3% | 9,3% | 12,1% | 14,2% | 15,3% | 15,5% | 14,2% |
| Net Kâr Marjı | -25,2% | -14,7% | -0,4% | 0,6% | 1,4% | 2,4% | 3,9% | -11,0% | 0,8% | 0,9% | 6,1% | 7,0% | 7,2% | 11,2% | 11,1% | 9,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,7% | 1,9% | -3,8% | -17,7% | -8,2% | 4,7% | -0,5% | -7,7% | 4,6% | 3,2% | -10,7% | -8,3% | -7,7% | -11,5% | -5,3% | -9,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |