002730Dianguang Explosion-proof Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,30 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,99 Mr | 元2,80 Mr | 元2,53 Mr | 元2,22 Mr | 元1,37 Mr | 元1,29 Mr | 元1,58 Mr | 元1,73 Mr | 元1,57 Mr | 元1,43 Mr | 元1,31 Mr | 元1,22 Mr | 元919,40 Mn | 元919,28 Mn | 元806,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元458,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元729,95 Mn | 元510,93 Mn | 元335,64 Mn | 元193,65 Mn | 元19,65 Mn | 元78,91 Mn | 元266,38 Mn | 元479,48 Mn | 元377,05 Mn | 元294,00 Mn | 元300,50 Mn | 元326,30 Mn | 元323,00 Mn | 元335,00 Mn | 元351,00 Mn |
| Net Borç† | 元260,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | 元1,16 Mr | 元1,18 Mr | 元1,37 Mr | 元1,22 Mr | 元909,96 Mn | 元798,29 Mn | 元993,88 Mn | 元934,07 Mn | 元807,10 Mn | 元614,50 Mn | 元525,01 Mn | 元572,01 Mn | 元655,78 Mn | 元754,83 Mn | 元751,49 Mn |
| Brüt Kâr | 元422,65 Mn | 元450,21 Mn | 元543,50 Mn | 元404,62 Mn | 元292,08 Mn | 元244,14 Mn | 元316,96 Mn | 元306,07 Mn | 元272,13 Mn | 元193,87 Mn | 元152,68 Mn | 元181,76 Mn | 元212,08 Mn | 元246,58 Mn | 元225,60 Mn |
| FAVÖK | 元167,10 Mn | 元158,97 Mn | 元150,81 Mn | 元111,65 Mn | 元99,78 Mn | 元99,20 Mn | 元137,82 Mn | 元137,22 Mn | 元146,52 Mn | 元99,66 Mn | 元84,57 Mn | 元104,11 Mn | 元116,48 Mn | 元133,14 Mn | 元114,40 Mn |
| Net Kâr | 元67,07 Mn | 元94,43 Mn | 元119,61 Mn | 元90,10 Mn | 元85,80 Mn | 元56,39 Mn | 元42,86 Mn | 元57,17 Mn | 元56,09 Mn | 元38,54 Mn | 元54,17 Mn | 元53,24 Mn | 元62,81 Mn | 元77,43 Mn | 元76,69 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,19 | 0,26 | 0,33 | 0,25 | 0,27 | 0,17 | 0,13 | 0,18 | 0,17 | 0,12 | 0,17 | 0,20 | 0,26 | 0,32 | 0,32 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元71,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元44,30 Mn | -元262,07 Mn | -元6,73 Mn | 元110,69 Mn | 元66,08 Mn | 元96,45 Mn | 元203,84 Mn | 元4,51 Mn | 元33,27 Mn | 元57,04 Mn | 元44,41 Mn | -元19,39 Mn | 元9,55 Mn | 元42,23 Mn | -元76,00 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元101,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,4% | 18,2% | 13,3% | 8,7% | 1,4% | 6,1% | 16,9% | 27,7% | 24,0% | 20,5% | 23,0% | 26,7% | 35,1% | 36,4% | 43,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,42 | 0,54 | 0,55 | 0,67 | 0,62 | 0,63 | 0,54 | 0,51 | 0,43 | 0,40 | 0,47 | 0,71 | 0,82 | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,68 | 0,69 | 0,80 | 0,71 | 0,53 | 0,47 | 0,58 | 0,55 | 0,47 | 0,36 | 0,31 | 0,34 | 0,38 | 0,44 | 0,44 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,3% | 38,1% | 39,8% | 33,2% | 32,1% | 30,6% | 31,9% | 32,8% | 33,7% | 31,5% | 29,1% | 31,8% | 32,3% | 32,7% | 30,0% |
| FAVÖK Marjı | 14,3% | 13,4% | 11,0% | 9,2% | 11,0% | 12,4% | 13,9% | 14,7% | 18,2% | 16,2% | 16,1% | 18,2% | 17,8% | 17,6% | 15,2% |
| Net Kâr Marjı | 5,8% | 8,0% | 8,8% | 7,4% | 9,4% | 7,1% | 4,3% | 6,1% | 6,9% | 6,3% | 10,3% | 9,3% | 9,6% | 10,3% | 10,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,8% | -22,2% | -0,5% | 9,1% | 7,3% | 12,1% | 20,5% | 0,5% | 4,1% | 9,3% | 8,5% | -3,4% | 1,5% | 5,6% | -10,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |