002734Limin Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,27 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,61 Mr | 元6,66 Mr | 元6,82 Mr | 元7,06 Mr | 元6,88 Mr | 元5,19 Mr | 元4,77 Mr | 元2,74 Mr | 元2,39 Mr | 元2,08 Mr | 元1,15 Mr | 元930,61 Mn | 元779,41 Mn | 元725,78 Mn | 元631,45 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元768,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,62 Mr | 元3,00 Mr | 元2,98 Mr | 元2,76 Mr | 元2,73 Mr | 元1,38 Mr | 元1,46 Mr | 元600,55 Mn | 元388,83 Mn | 元271,05 Mn | 元255,71 Mn | 元324,10 Mn | 元246,39 Mn | 元210,00 Mn | 元180,25 Mn |
| Net Borç† | 元752,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | 元4,52 Mr | 元4,24 Mr | 元4,19 Mr | 元5,01 Mr | 元4,74 Mr | 元4,38 Mr | 元2,83 Mr | 元1,51 Mr | 元1,42 Mr | 元1,16 Mr | 元834,51 Mn | 元757,09 Mn | 元665,17 Mn | 元610,14 Mn | 元575,56 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,10 Mr | 元728,99 Mn | 元609,45 Mn | 元865,25 Mn | 元1,01 Mr | 元1,02 Mr | 元706,77 Mn | 元370,65 Mn | 元376,08 Mn | 元325,42 Mn | 元199,32 Mn | 元160,83 Mn | 元160,49 Mn | 元164,77 Mn | 元140,46 Mn |
| FAVÖK | 元915,38 Mn | 元508,96 Mn | 元470,98 Mn | 元530,36 Mn | 元662,24 Mn | 元670,18 Mn | 元367,38 Mn | 元247,23 Mn | 元237,05 Mn | 元189,66 Mn | 元119,29 Mn | 元102,81 Mn | 元75,61 Mn | 元71,78 Mn | 元64,63 Mn |
| Net Kâr | 元479,76 Mn | 元81,36 Mn | 元62,05 Mn | 元219,04 Mn | 元306,92 Mn | 元386,02 Mn | 元321,89 Mn | 元206,11 Mn | 元137,32 Mn | 元112,99 Mn | 元67,44 Mn | 元48,37 Mn | 元52,44 Mn | 元63,08 Mn | 元64,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,17 | 0,22 | 0,17 | 0,59 | 0,82 | 1,05 | 0,89 | 0,56 | 0,38 | 0,38 | 0,24 | 0,17 | 0,18 | 0,22 | 0,23 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元137,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元464,87 Mn | 元268,69 Mn | 元229,41 Mn | -元66,32 Mn | -元896,24 Mn | 元606,72 Mn | -元170,77 Mn | 元76,91 Mn | -元35,33 Mn | 元39,95 Mn | -元135,14 Mn | -元130,93 Mn | 元49,09 Mn | -元59,08 Mn | -元3,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元86,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,6% | 45,0% | 43,7% | 39,2% | 39,7% | 26,6% | 30,6% | 22,0% | 16,3% | 13,0% | 22,2% | 34,8% | 31,6% | 28,9% | 28,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,68 | 0,64 | 0,62 | 0,71 | 0,69 | 0,84 | 0,59 | 0,55 | 0,60 | 0,56 | 0,72 | 0,81 | 0,85 | 0,84 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,12 | 1,05 | 1,04 | 1,24 | 1,17 | 1,09 | 0,70 | 0,37 | 0,35 | 0,29 | 0,21 | 0,19 | 0,16 | 0,15 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,4% | 17,2% | 14,5% | 17,3% | 21,3% | 23,2% | 25,0% | 24,5% | 26,5% | 28,1% | 23,9% | 21,2% | 24,1% | 27,0% | 24,4% |
| FAVÖK Marjı | 20,2% | 12,0% | 11,2% | 10,6% | 14,0% | 15,3% | 13,0% | 16,4% | 16,7% | 16,4% | 14,3% | 13,6% | 11,4% | 11,8% | 11,2% |
| Net Kâr Marjı | 10,6% | 1,9% | 1,5% | 4,4% | 6,5% | 8,8% | 11,4% | 13,6% | 9,7% | 9,7% | 8,1% | 6,4% | 7,9% | 10,3% | 11,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,3% | 6,3% | 5,5% | -1,3% | -18,9% | 13,8% | -6,0% | 5,1% | -2,5% | 3,4% | -16,2% | -17,3% | 7,4% | -9,7% | -0,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,18 | -%2,48 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,24 | -%5,29 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,26 | -%0,22 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,52 | -%0,22 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,10 | -%7,47 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 584,65 | -%0,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,62 | -%2,94 |