002746Shandong Xiantan Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $825,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,24 Mr | 元7,83 Mr | 元6,85 Mr | 元6,07 Mr | 元5,76 Mr | 元5,50 Mr | 元4,32 Mr | 元3,10 Mr | 元2,58 Mr | 元2,49 Mr | 元1,45 Mr | 元1,50 Mr | 元1,38 Mr | 元1,18 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,38 Mr | 元1,90 Mr | 元1,09 Mr | 元593,45 Mn | 元453,95 Mn | 元264,44 Mn | 元348,13 Mn | 元95,00 Mn | 元22,89 Mn | 元14,46 Mn | 元92,57 Mn | 元346,09 Mn | 元312,67 Mn | 元140,60 Mn |
| Net Borç† | -元2,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元5,77 Mr | 元5,28 Mr | 元5,78 Mr | 元5,10 Mr | 元3,31 Mr | 元3,19 Mr | 元3,53 Mr | 元2,58 Mr | 元2,16 Mr | 元2,09 Mr | 元1,76 Mr | 元1,73 Mr | 元1,77 Mr | 元2,01 Mr |
| Brüt Kâr | 元359,29 Mn | 元243,79 Mn | 元208,98 Mn | 元136,57 Mn | 元46,12 Mn | 元318,13 Mn | 元1,05 Mr | 元433,67 Mn | 元130,55 Mn | 元312,25 Mn | 元78,05 Mn | 元126,22 Mn | 元90,94 Mn | 元150,39 Mn |
| FAVÖK | 元654,70 Mn | 元474,86 Mn | 元381,74 Mn | 元292,84 Mn | 元188,39 Mn | 元457,02 Mn | 元1,18 Mr | 元530,21 Mn | 元212,95 Mn | 元369,25 Mn | 元128,69 Mn | 元59,13 Mn | 元19,89 Mn | 元86,36 Mn |
| Net Kâr | 元243,02 Mn | 元206,15 Mn | 元225,91 Mn | 元128,36 Mn | 元82,14 Mn | 元352,56 Mn | 元1,00 Mr | 元401,96 Mn | 元101,97 Mn | 元245,52 Mn | 元22,56 Mn | 元44,34 Mn | 元47,62 Mn | 元86,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,28 | 0,24 | 0,26 | 0,15 | 0,10 | 0,51 | 1,44 | 0,58 | 0,15 | 0,39 | 0,04 | 0,07 | 0,08 | 0,14 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元9,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元105,95 Mn | -元381,04 Mn | -元58,21 Mn | 元91,43 Mn | -元478,86 Mn | 元171,46 Mn | 元867,24 Mn | 元415,04 Mn | 元60,02 Mn | 元140,61 Mn | 元35,73 Mn | 元35,37 Mn | -元108,79 Mn | -元5,43 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元598,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,9% | 24,2% | 16,0% | 9,8% | 7,9% | 4,8% | 8,1% | 3,1% | 0,9% | 0,6% | 6,4% | 23,1% | 22,7% | 11,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,67 | 0,84 | 0,84 | 0,57 | 0,58 | 0,82 | 0,83 | 0,84 | 0,84 | 1,21 | 1,16 | 1,29 | 1,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,20 | 1,10 | 1,21 | 1,06 | 0,69 | 0,66 | 0,74 | 0,54 | 0,45 | 0,43 | 0,37 | 0,36 | 0,37 | 0,42 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,2% | 4,6% | 3,6% | 2,7% | 1,4% | 10,0% | 29,7% | 16,8% | 6,0% | 15,0% | 4,4% | 7,3% | 5,1% | 7,5% |
| FAVÖK Marjı | 11,3% | 9,0% | 6,6% | 5,7% | 5,7% | 14,3% | 33,4% | 20,6% | 9,8% | 17,7% | 7,3% | 3,4% | 1,1% | 4,3% |
| Net Kâr Marjı | 4,2% | 3,9% | 3,9% | 2,5% | 2,5% | 11,1% | 28,3% | 15,6% | 4,7% | 11,8% | 1,3% | 2,6% | 2,7% | 4,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,8% | -7,2% | -1,0% | 1,8% | -14,5% | 5,4% | 24,5% | 16,1% | 2,8% | 6,7% | 2,0% | 2,0% | -6,1% | -0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |